Autor Tema: Europa league 2023/24 :: Grupna faza - Liverpool  (Posjeta: 8664 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline scouser68

• Hero Member
Odg: Europa league 2023/24 :: Grupna faza - Liverpool
« Odgovori #180 : Prosinac 01, 2023, 21:53 »
Mislim da ne smijemo to napravit. Zato i jesmo na Midtyland išli sa miješanim sastavom. U pitanju je neki fair play ili nekakav sličan k***c upleten jer belgijanci su i dalje u borbi za 2. mjesto, a mi ako izvedemo treći sastavom i oni nas dobiju možemo biti optuženi za namještanje utakmice i slična sranja.

Nabijem ih na fair play. Sustav je sam tako napravljen da se ti izboris za ovakvu poziciju. I sad sta? S kojim sastavom bi mi to trebali igrati da netko bude zadovoljan, a ono po meni jos bitnije, s kojom to motivacijom bi trebali igrati ako imamo osigurano prvo mjesto? Pa vise ce se truditi klinci u takvoj utakmici nego prvih 15 igraca koji znaju da u nebitnoj utakmici se mogu ozlijediti, a ceka ih poslije toga derbi u itekako bitnoj utakmici?

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #181 : Prosinac 01, 2023, 23:37 »
Volio bih da izbjegnemo na sve moguce nacine Leverkusen, barem do finala. Alonso ih je bome poslozio.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #182 : Prosinac 11, 2023, 11:13 »
Koje su šanse da krene sa Salahom? Bojim se da dosta velike, a realno, pola statnih 11 ne bi ni trebalo otputovati.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #183 : Prosinac 11, 2023, 11:22 »
Pa nije valjda izgorio po glavi. Nek krene sa Nunezom, možda pročepi protiv ovih. Ima Doaka, Gakpa, Diaza, Nuneza nek iskombinuje nesto

Kelleher; Chambers-Quansah-Konate-Gomez; Endo-Jones-Elliott; Gakpo-Nunez-Doak

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #184 : Prosinac 11, 2023, 11:23 »
Ma neka pošalje zamjene i mlađe i doviđenja.

Samo nam treba još ozljeda.

A i na ove je 3,10 pobjeda  :D

“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #185 : Prosinac 11, 2023, 11:27 »
Pa nije valjda izgorio po glavi. Nek krene sa Nunezom, možda pročepi protiv ovih. Ima Doaka, Gakpa, Diaza, Nuneza nek iskombinuje nesto

Kelleher; Chambers-Quansah-Konate-Gomez; Endo-Jones-Elliott; Gakpo-Nunez-Doak

Ma ja bi još slabiji sastav.

Kelleher; Bradley, Quansah, Gomez, Chambers; Endo, Jones, Elliott; Gordon, Doak, Gakpo

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #186 : Prosinac 11, 2023, 11:49 »
Na Kaidea sam skroz zaboravio, a znam da se vratio. Meni bi Gakpo počeo protiv Uniteda umjesto Diaza.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #187 : Prosinac 11, 2023, 12:28 »
Poznavajuci Kloppa, bit ce opet dosta jaki sastav, sjecamo se LP-a i zadnjeg kola. Sigurno ce bit nekoliko prvotimaca tu.

Samo nek odmori Salaha, Szobu i Trenta, to je najbitnije.

Online MaddogDario

• Hero Member
  • “Liverpool are magic. Everton are tragic.”
« Odgovori #188 : Prosinac 11, 2023, 12:36 »
Poslati sve ove U21 i amen, koji k se ideš žiliti bez veze, a za vikend ti je UTD i još si prvi na tablici, i treba preživjeti ovaj sad period boxing day-a i bez Salaha.
“For a player to be good enough to play for Liverpool, he must be prepared to run through a brick wall for me then come out fighting on the other side.” - Bill Shankly

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #189 : Prosinac 11, 2023, 12:43 »
Na Kaidea sam skroz zaboravio, a znam da se vratio. Meni bi Gakpo počeo protiv Uniteda umjesto Diaza.

Ma i da počinje Gakpo umjesto Diaza vs Uniteda, opet mu treba minuta i ritma tako da bi mi igrao ovdje. Ja sve više naginjem tome da Szoboszlai par tekmi odigra na lijevom krilu. Skoro pa da idemo 442/352 s Trentom koji ulazi u sredinu gdje su Macca i Jones, na krilima Elliott i Szobo, a u napadu Nunez i Salah.

Btw, Elliott je prošle godine bio topčina vs Uniteda na Anfieldu. Tada smo startali s Fabinho, Hendom i njim u vezi.

Offline Virgil

• Hero Member
« Odgovori #190 : Prosinac 11, 2023, 22:51 »
treba poslat ekipu ka onda u dansku

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #191 : Prosinac 11, 2023, 23:25 »
Ma i da počinje Gakpo umjesto Diaza vs Uniteda, opet mu treba minuta i ritma tako da bi mi igrao ovdje. Ja sve više naginjem tome da Szoboszlai par tekmi odigra na lijevom krilu. Skoro pa da idemo 442/352 s Trentom koji ulazi u sredinu gdje su Macca i Jones, na krilima Elliott i Szobo, a u napadu Nunez i Salah.

Btw, Elliott je prošle godine bio topčina vs Uniteda na Anfieldu. Tada smo startali s Fabinho, Hendom i njim u vezi.

Vise bi onda imalo smisla da je Jones na krilu a Szobo u vezi, ionako Jones nikad ne igra na desnoj strani veze a krilo je znao cesto igrat. A Szobo vec zna mehaniku svoje pozicije.

No mislim da Klopp nece to igrat.

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #192 : Prosinac 12, 2023, 07:30 »
Vise bi onda imalo smisla da je Jones na krilu a Szobo u vezi, ionako Jones nikad ne igra na desnoj strani veze a krilo je znao cesto igrat. A Szobo vec zna mehaniku svoje pozicije.

No mislim da Klopp nece to igrat.

U zadnje vrijeme mi je loš, a Diaz je jako često nevidljiv/nekonkretan. Moguće da je Szooboszlaiev pad u formi zbog previše minuta u nogama, ali za to krivim Kloppa kad ga ima potrebe stavljati na 30 minuta čak i kad u kupu vodimo. Jones bi mi tada bio na lijevom veznom, Macca središnji, a Trent bi ulazio na desnog veznog kao i sada. Ali da, ne vjerujem da će to napraviti. Samo kažem da se ne bi bunio da tako nešto pokuša.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #193 : Prosinac 12, 2023, 10:12 »
Mislim da će Klopp poslat na teren dosta jak sastav sa nekoliko izmjena. Ne možeš tamo započet sa klincima. U pitanje bi se dovela regularnost natjecanja i ne bi bilo fer prema drugim timovima iz grupe. Bitno da odmore Virg, Mo, Trent i Szobo i Alisson

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #194 : Prosinac 12, 2023, 10:40 »
Ma šalji 8. postavu, dobro ti mi puca za regularnost i fair play. Da riskiramo ozljede i umor pred najveći derbi na otoku i to dok smo lideri na tablici zbog drugorazrednog natjecanja gdje smo već osigurali prvo mjesto, pa to je za momentalni otkaz. Nije Klopp lud.