Autor Tema: Engleska premier liga 2020/21  (Posjeta: 57780 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
Odg: Engleska premier liga 2020/21
« Odgovori #1800 : Travanj 22, 2021, 08:46 »
Nikad necu zaboraviti onaj pic.kasti pristup na Old Traffordu u sezoni 18/19 kad su izvrsili 3 izmjene do poluvremena radi povreda, a nismo sanse stvorili citavu utakmicu.

Da, ali sada mi u biti nemamo što puno izgubiti, a bome niti Uninited previše dobiti. Bit će drugi kako god se okrene, jedino tu ostaje tradicionalno rivalstvo pa samo zato možemo očekivati nekakvu "paljevinu" od tekme, tako da ja mislim da će biti neriješeno.

Mi kad god idemo na Old Trafford (osim prošle sezone kada smo svi ionako očekivali da ćemo sve pregaziti) uvijek se sjetim te utakmice iz sezone 2008./2009.  :D

Što je sve tamo United promašio, i još su i poveli, a opet, što smo sve mi zabili... a vrh Dossenin lob.  :lol
Kako sam ja tada urlao za svaki naš postignuti gol skakao po sobi,, žena me htjela izbaciti iz kuće i rekla da nisam normalan.  ]:)
Na žalost, tada sam se nadao da ćemo možda ipak do titule, ali eto, Scum je ipak na koncu balade osvojio titulu.

Offline Dr.Lecter

• Hero Member
« Odgovori #1801 : Travanj 22, 2021, 09:06 »
Dobrodošao u Liverpool jednog dana  :love

Ne daj Bože nikad. Znanje mu nitko ne može osporiti ali njegov stil nogometa, autobusi na gostovanjima - nebi hvala.
Kloppov način igre kada su svi fit je nešto najljepše što se može pogledati danas u nogometu i nakon njega bi htio da ostanemo na tom tragu.

Nikad necu zaboraviti onaj pic.kasti pristup na Old Traffordu u sezoni 18/19 kad su izvrsili 3 izmjene do poluvremena radi povreda, a nismo sanse stvorili citavu utakmicu.

Upravo tako bi Mou odigrao na Old Traffordu. p***asto.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #1802 : Travanj 22, 2021, 09:54 »
Da, ali sada mi u biti nemamo što puno izgubiti, a bome niti Uninited previše dobiti. Bit će drugi kako god se okrene, jedino tu ostaje tradicionalno rivalstvo pa samo zato možemo očekivati nekakvu "paljevinu" od tekme, tako da ja mislim da će biti neriješeno.

Mi kad god idemo na Old Trafford (osim prošle sezone kada smo svi ionako očekivali da ćemo sve pregaziti) uvijek se sjetim te utakmice iz sezone 2008./2009.  :D

Što je sve tamo United promašio, i još su i poveli, a opet, što smo sve mi zabili... a vrh Dossenin lob.  :lol
Kako sam ja tada urlao za svaki naš postignuti gol skakao po sobi,, žena me htjela izbaciti iz kuće i rekla da nisam normalan.  ]:)
Na žalost, tada sam se nadao da ćemo možda ipak do titule, ali eto, Scum je ipak na koncu balade osvojio titulu.

To mi uvijek ostaje jedna od najdražih utakmica koje sam gledao.  :)))

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1803 : Travanj 22, 2021, 10:19 »

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1804 : Travanj 22, 2021, 10:47 »
To mi uvijek ostaje jedna od najdražih utakmica koje sam gledao.  :)))
I meni, gledao kući sa dva navijača scuma  :lol

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1805 : Travanj 22, 2021, 10:48 »
Ne daj Bože nikad. Znanje mu nitko ne može osporiti ali njegov stil nogometa, autobusi na gostovanjima - nebi hvala.
Kloppov način igre kada su svi fit je nešto najljepše što se može pogledati danas u nogometu i nakon njega bi htio da ostanemo na tom tragu.

Upravo tako bi Mou odigrao na Old Traffordu. p***asto.
Kloppu je svaka takva utakmica na Old Traffordu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1806 : Travanj 22, 2021, 11:00 »
Kloppu je svaka takva utakmica na Old Traffordu.

Ni s Evertonom nije puno bolje.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #1807 : Travanj 22, 2021, 11:07 »
Nabrojali dva gostovanja protiv dva najveća rivala i to je to? Mourinho kod 1:0 protiv bilo koje momčadi zatvara utakmicu i onda iza toga primi gol uvijek, nek on prodaje svoje nogometno znanje negdje drugdje. Gdje god dodje posvađa se sa svima, momčadi ostavi u rasulu. Izmedju ostalog dobio je otkaz 2 puta u Chelseau, jednom u utdu i sad u spursima

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1808 : Travanj 22, 2021, 11:11 »
Ma ja nisam mislio ništa loše. Samo se protiv Evertona i Uniteda nikad ništa ne nadam. Više samopouzdanja imam protiv Citya.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1809 : Travanj 22, 2021, 11:12 »
Nabrojali dva gostovanja protiv dva najveća rivala i to je to? Mourinho kod 1:0 protiv bilo koje momčadi zatvara utakmicu i onda iza toga primi gol uvijek, nek on prodaje svoje nogometno znanje negdje drugdje. Gdje god dodje posvađa se sa svima, momčadi ostavi u rasulu. Izmedju ostalog dobio je otkaz 2 puta u Chelseau, jednom u utdu i sad u spursima
Well, that escalated quickly   :D

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1810 : Travanj 22, 2021, 11:13 »
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2270667

Posljedice su se pocele naplacivati
jedina dobra stvar koja se sada neće dogoditi, a kojoj sam se i ja nadao, je smanjenje broja klubova u EPL. Ubiti I u ostalim ligama. Po meni je, kao nekada, max 18 sasvim dovoljno za ligu petice a kod drugih i 14 ili 16.
Osim toga mislim da i dalje treba ukinuti drugi kup.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1811 : Travanj 22, 2021, 11:18 »
jedina dobra stvar koja se sada neće dogoditi, a kojoj sam se i ja nadao, je smanjenje broja klubova u EPL. Ubiti I u ostalim ligama. Po meni je, kao nekada, max 18 sasvim dovoljno za ligu petice a kod drugih i 14 ili 16.

Imas kup jos jedan koji igraju nizerazredni klubovi.

Protiv liga kupa nemam nista protiv jer on i je namjenjen za klubove iz sredine i dna tablice.

Top klubovi i u finalu istog salju mix a i b sastava. U zadnje dvije sezone igrali smo vecinu utakmica sa klincima, stoga to vise gledam kao mogucnost njih da upisu minute u seniorskom nogometu. Stoga ga ne bih ukidao.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #1812 : Travanj 22, 2021, 14:40 »
Klopp skoro svako teško gostovanje igra tako.. Kao da nema muda izaći hrabro i nametnuti se na terenu već pokušava nekim fajtom kao da vodi Newcastle na gostovanju Aston Villi. Možda i ima prevelik respekt prema tim klubova i(li) menadžerima.

Jer ako Liverpool nije u stanju nametnuti se drugo poluvrijeme protiv dugogodišnje championship sredine Leedsa i jednostavno igrati svoju igru  dominirati na terenu i ići na drugi gol, onda su to ozbiljne prevare od igrača, a siguran sam da smo mogli, ali je Klopp iz nekog prevelikog respekta Bielsi čega već, odlučio da igramo onako bijedno zadnjih 30-35 minuta... Da ne pokušavamo nikakav ozbiljniji vid igre od jebenog bunkera.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #1813 : Travanj 22, 2021, 14:47 »

Slažem se. 18 klubova i ukidanje League cupa bi dosta pomoglo da se rastereti kalendar i igrači. Zapravo je takav slučaj u Bundesligi.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1814 : Travanj 22, 2021, 20:37 »
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2270667

Posljedice su se pocele naplacivati

Skroz su u pravu i ovo mi se posebice svidja sto ce se pokusat donjeti zakon da klubovima u buducnosti onemoguce ovakva sranja.
Championship je mnogo postenija za navijace starog kova kojima se odavno smucilo ovo proseravanje bogatasa.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.