Autor Tema: Novosti iz LFC-a  (Posjeta: 169742 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: Novosti iz LFC-a
« Odgovori #1620 : Ožujak 01, 2021, 11:10 »
Jbg, došli su kao slobodni igrači, oni koji kao nemaju otkupninu, pa im se automatski daje dosta veća plaća. Ustvari, Ox? Zadnja godina ugovora?

Je, i 35 milja funti. Jedan od lošijih transfera. Gori od Keite po meni. Iako su tu negdje po težini promašaja, kod Keite barem vidim neku budućnost.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1621 : Ožujak 01, 2021, 11:18 »
Je, i 35 milja funti. Jedan od lošijih transfera. Gori od Keite po meni. Iako su tu negdje po težini promašaja, kod Keite barem vidim neku budućnost.

A sad...
Prisjetimo se malko..
Ako se dobro sjećam, Ox je one sezone kad je na kraju iste doživio tešku ozljedu doslovno letio terenom, bio jedan od naših najboljih igrača.
Puno previše ga je unazadila ta ozljeda, što i nije čudno, posebno zbog načina na koji je on onda igrao nogomet.
Keita usprkos potencijalu još nije imao ni blizu predstava kakve je Ox pružao te sezone. Dabogda me već sutra počeo demantirati.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1622 : Ožujak 01, 2021, 12:15 »
A sad...
Prisjetimo se malko..
Ako se dobro sjećam, Ox je one sezone kad je na kraju iste doživio tešku ozljedu doslovno letio terenom, bio jedan od naših najboljih igrača.
Puno previše ga je unazadila ta ozljeda, što i nije čudno, posebno zbog načina na koji je on onda igrao nogomet.
Keita usprkos potencijalu još nije imao ni blizu predstava kakve je Ox pružao te sezone. Dabogda me već sutra počeo demantirati.

Ox kad se privviknuo nakon polusezone na novu ulogu, CMFa, bio je odličan.. poslije ozljede više nije ulovio tu formu, jbg..
YNWA!!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1623 : Ožujak 01, 2021, 12:21 »
Da je bio jedan od najboljih igraca, nije.

Da je na trenutke tako samo izgledao, jeste.

Jos jedan u nizu engleskih igraca koji su nahajpani bez nekov veceg razloga. Nadam se da ga se rjesavamo.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #1624 : Ožujak 01, 2021, 12:33 »
Od negdje Božića pa do te nesretne ozljede te sezone bio je impresivan.
da, impresivan. Što god tko mislio o tome, pa čak i ti Luigi.

Poslije toga ne izgleda niti ko nahajpani englez, ali prije tog bome nije bio 'englez'.
.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1625 : Ožujak 01, 2021, 12:45 »
Na prste jedne ruke mu mozes nabrojati te famozne utakmice. I to uglavnom protiv Citya.

Zadnja godina ugovora i 35 miliona funti za igraca koji do tad u karijeri nije dao ni 10 ligaskih golova haman. Svaka cast Arsenal. Orobili nas ljudi.

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #1626 : Ožujak 01, 2021, 12:45 »
Od negdje Božića pa do te nesretne ozljede te sezone bio je impresivan.
da, impresivan. Što god tko mislio o tome, pa čak i ti Luigi.

Poslije toga ne izgleda niti ko nahajpani englez, ali prije tog bome nije bio 'englez'.
.

Istina i ja se sjećam.

Samo sam gledao ukupan dojam do sad.
“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #1627 : Ožujak 01, 2021, 12:57 »
Na prste jedne ruke mu mozes nabrojati te famozne utakmice. I to uglavnom protiv Citya.

Zadnja godina ugovora i 35 miliona funti za igraca koji do tad u karijeri nije dao ni 10 ligaskih golova haman. Svaka cast Arsenal. Orobili nas ljudi.
Mislim da bi bez te ozljede ox bio dost dobra opcija u sredini, ali nakon ozljede gdje je potrgao sve što je mogao u koljenu... Možda da smo ga posudili sad na zimu (umjesto minamina) da eventualno odigra nesto utakmica u kontinuitetu, ovako imas igraca koji uopće ne igra, van svih formi  :neznam

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #1628 : Ožujak 01, 2021, 16:49 »
 Ox je po meni te sezone 17/18 do te nesretne teške ozljede bio odličan. Ozlijedio se protiv Rome u prvoj utakmici polufinala. Stvarno je tad igrao u vrhunskoj formi i šteta šta nije mogao nastupit u finalu. Ox nakon te ozljede koja ga je godinu dana odvojila od terena je postao samo sjena tog igrača a nakon još nekoliko ozljeda u međuvremenu je gotov igrač nažalost. Prodaja je neminovna iako mislim da će on bez problema nać angažman u bilo kojem osrednjem klubu Premierlige.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1629 : Ožujak 02, 2021, 09:13 »
Southampton vapi za Ox-om.  ]:)

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1630 : Ožujak 02, 2021, 10:13 »
Southampton vapi za Ox-om.  ]:)

On i Minamino u paketu? :D

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1631 : Ožujak 12, 2021, 17:50 »
Ko vam je najpodcjenjeniji, a ko najprecjenjeniji igrač naše ekipe trenutno ? :D

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1632 : Ožujak 12, 2021, 17:56 »
Ko vam je najpodcjenjeniji, a ko najprecjenjeniji igrač naše ekipe trenutno ? :D

Gomez i Gini.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1633 : Ožujak 12, 2021, 18:47 »
https://youtu.be/KK6eCBU74Wc[code]

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #1634 : Ožujak 15, 2021, 09:44 »

Phillips / Thiago