Autor Tema: Novosti iz LFC-a  (Posjeta: 171223 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jon_snow

• Hero Member
Odg: Novosti iz LFC-a
« Odgovori #1650 : Srpanj 03, 2021, 23:01 »
Kad sam vidio da i nas klub stavlja dugine boje na profilnu sliku Instagrama pao mi je mrak na oci :bljak
Od vecih klubova smo i jedini.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1651 : Srpanj 03, 2021, 23:23 »
Kad sam vidio da i nas klub stavlja dugine boje na profilnu sliku Instagrama pao mi je mrak na oci :bljak

Nemoj tako, možda ima pedera na forumu.
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1652 : Srpanj 03, 2021, 23:25 »

Gadljivo je kako miješaju sport i takve stvari

Da se razumijemo, nemam ništa protiv, ali sport treba bit isključivo sport
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1653 : Srpanj 03, 2021, 23:38 »
Ionako gejevi ne prate fudbal

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #1654 : Srpanj 03, 2021, 23:56 »
Gadljivo je kako miješaju sport i takve stvari

Da se razumijemo, nemam ništa protiv, ali sport treba bit isključivo sport
Osim kad treba nekoga igrača vrijeđati preko društvenih mreža ili hvatati po ulicama?  :lol

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1655 : Srpanj 04, 2021, 00:11 »
Osim kad treba nekoga igrača vrijeđati preko društvenih mreža ili hvatati po ulicama?  :lol
Pa to je dio sportskog folklora  :D

Al generalno, nogomet nije samo sport vec hrpu godina i nikad vise nece moc bit samo sport.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1656 : Srpanj 04, 2021, 00:12 »
Tolike su pare u njemu da je nemoguce da bude samo sport

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1657 : Srpanj 04, 2021, 16:46 »

Da, samo što se takve stvari odvijaju van stadiona

Forsiranje gay propagande je nešto što nema apsolutno nikakve veze s nogometom i stadionom i zato mi to ide na živce

Jer s jedne strane maltretiraju ljude koji se tim ne slažu, a s druge strane kažnjavaju transparente Kosovo je Srbija.

Sa stadiona treba odjebat sve što nema veze sa nogometom
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #1658 : Srpanj 04, 2021, 16:56 »
Da, samo što se takve stvari odvijaju van stadiona

Forsiranje gay propagande je nešto što nema apsolutno nikakve veze s nogometom i stadionom i zato mi to ide na živce

Jer s jedne strane maltretiraju ljude koji se tim ne slažu, a s druge strane kažnjavaju transparente Kosovo je Srbija.

Sa stadiona treba odjebat sve što nema veze sa nogometom
Nadam se da ni tebe ne puste onda

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1659 : Srpanj 04, 2021, 17:05 »
Nadam se da ni tebe ne puste onda

OK, samo si očito malo zakasnio sa željom jer sam prošao ohoho utakmica  ;)

Al ok, nogomet je odavno prestao biti zabava radničke klase i postao je nešto teško objašnjivo, tako da se možeš smirit. Bit će duginih boja i dalje na stadionima, a i klečat će se zbog nekog tamo narkića iz Minnesotte.

Žao mi je samo što Liverpool sve više postaje Merseyside Reds, al jebiga, preživjet ćemo i to

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #1660 : Srpanj 04, 2021, 17:24 »
Žao mi je samo što Liverpool sve više postaje Merseyside Reds, al jebiga, preživjet ćemo i to
Ja bi rekao da je Liverpool i njegovi navijaci vec desecima godina politicki angaziran i to vise naslonjen lijevo i antiestablismenski. Od fuckanja himni, sukoba sa Thatcher itd.

Nije da Liverpool sve vise postaje Merseyside Red, nego ti sve manje postajes Liverpool. :D

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1661 : Srpanj 04, 2021, 19:28 »
Ja bi rekao da je Liverpool i njegovi navijaci vec desecima godina politicki angaziran i to vise naslonjen lijevo i antiestablismenski. Od fuckanja himni, sukoba sa Thatcher itd.

Tocno. Posebno od Hillsboroghua naovamo su potpuno protiv aristokratskog establishmenta koji zagovara London. Iako to seze i puno dalje u proslost jos od kada je Churchil poslao vojsku na goloruku radnicku klasu u Liverpoolu. Puno vise su za zajednicu i nekakav socijalni ustroj. Sto se tice politickog pogleda grada Liverpoola i regije, poznati su vec dugi niz godina kao Tori free zona. Tamo se torijevci nisu vlasti priblizili vec desetljecima..

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1662 : Srpanj 04, 2021, 19:44 »
Tocno. Posebno od Hillsboroghua naovamo su potpuno protiv aristokratskog establishmenta koji zagovara London. Iako to seze i puno dalje u proslost jos od kada je Churchil poslao vojsku na goloruku radnicku klasu u Liverpoolu. Puno vise su za zajednicu i nekakav socijalni ustroj. Sto se tice politickog pogleda grada Liverpoola i regije, poznati su vec dugi niz godina kao Tori free zona. Tamo se torijevci nisu vlasti priblizili vec desetljecima..

Normalno da nisu, kada je Thatcherica unistila ekonomiju u gradu i gurnula ga ka siromastvu. Liverpool kao grad i kao regija u kojoj se nalazi je dugi niz godina trk u oku politicarima. Zato i jesu parole scousers not english.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1663 : Srpanj 04, 2021, 19:46 »
Normalno da nisu, kada je Thatcherica unistila ekonomiju u gradu i gurnula ga ka siromastvu. Liverpool kao grad i kao regija u kojoj se nalazi je dugi niz godina trk u oku politicarima. Zato i jesu parole scousers not english.

Jasno, oduvijek su im trn u oku. Htio sam reci da je problem postojao i prije Thatcherice. Samo je od tada potpuno eskalirao..

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1664 : Srpanj 04, 2021, 23:00 »
Jasno, oduvijek su im trn u oku. Htio sam reci da je problem postojao i prije Thatcherice. Samo je od tada potpuno eskalirao..

To je istina.