Anketa

Predviđanja za sezonu 2013/14

Katastrofa - plasman iza 8. mjesta u ligi i rano ispadanje u kupovima
0 (0%)
Srednja žalost - loš plasman u ligi, ali u kupu ćemo dobro gurati
5 (13.9%)
Osvojen jedan kup, sezona iza prve 4. ekipe (5-6 mjesto)
14 (38.9%)
Plasman u Ligu prvaka i dobar rezultat u kupovima
13 (36.1%)
Prvaci!
4 (11.1%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Kolovoz 17, 2013, 12:19

Autor Tema: Predviđanja za predstojeću sezonu 2013/14  (Posjeta: 3824 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
Predviđanja za predstojeću sezonu 2013/14
« : Kolovoz 09, 2013, 12:19 »
Mislim da je vrijeme da malo pokušamo staviti svoje viđenje buduće sezone.
Ostala je još jedna pripremna, rekao bih "prava" tekma gdje ćemo vidjeti otprilke gdje smo u ovom trenutku.

Osobno nemam nikakvih očekivanja i tako će mi onda lakše pasti nekakv ponovni podbačaj, sve što uspijemo napraviti dobro bit će mi samo razlog za veliku radost.
Već sam previše imao razočaranja zadnjih sezona, pa sada više doista ne znam što mislim.

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
Odg: Predviđanja za predstojeću sezonu 2013/14
« Odgovori #1 : Kolovoz 09, 2013, 12:24 »
Bravo za otvaranje ove teme ali tesko je jos dati odgovor dok ne saznamo ocemo li kupiti jos igraca i koje cemo igrace prodati.
Po trenutnom stanju bi rekao da bi minimalno trebali biti u top 6 i morat cemo se boriti za top 4 ali to ce biti veoma tesko sa trenutnim sastavom, trebali bi imati mnogo srece. :)
Tako da treba cekati kraj prijelaznog roka.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #2 : Kolovoz 09, 2013, 12:35 »
ne želim biti prorok ali u ovom proroku bi rado htio biti
http://beautypageantnews.com/snezana-prorok-is-miss-bih-za-miss-svijeta-2010/
 :D
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline petro3

• Full Member
  • Ima nešto jače od mene. Najsretniji sam kada radim
« Odgovori #3 : Kolovoz 09, 2013, 12:50 »
Pletikosa is back!  :kuler
Moja prognoza, sa trenutnim sastavom je 5-6. mjesto. Za nešto više će trebati glavni igrač(ili jedan od glavnih) koji ne kenja protiv kluba u javnosti i ponešto sreće. Sve u svemu, Brendan slaže to dobro  :super :super

Offline red forever

• Sr. Member
« Odgovori #4 : Kolovoz 09, 2013, 13:21 »
Mislim da će nas dosta klubova ove godine podcijeniti jer sve su oči uprte kako će Gollum voditi Scums, Pellegrino City, Mourinho Chelsea. I naravno tu su Arsenal i Tottenham koji glase za bolje ekipe od Liverpoola. Kad se još samo uzme u obzir kakve igrače imaju klubovi koji su završili sezonu iznad nas. Pogotovo Manchester City.
Mourinho is back - mislim da sad nema jaku momčad kakvu je imao 2004. Ako dovede Rooneya ili nekoga slične kvalitete, Chelsea će konkurirati za prvaka prije početka sezone. Ne kažem da ovako nema dobru ekipu, ali sumnjam da Torres, Ba i Lukaku mogu napraviti veliku razliku. Možda Lukaku i može. Ne znam zašto, ali sve više počinjem vjerovati da će Torres ovu sezonu razvaliti.  :hm
Mislim da prvo trebamo osigurati lijevog bočnog, trenutno smo tu najtanji. Ako ostane Skrtel, možda Rodgers ipak neće dovoditi još jednog štopera. Nema vremena i financija za dovođenje štopera, lijevog bočnog, zadnjeg veznog i napadača. Napominje još nekoliko igrača, ali dok je u pitanju nekoliko, nisu neka imena od kojih zastaje dah garant. Ja bi volio da osiguramo lijevog bočnog i napadača.  Rizično je pouzdati se u Aspasa, ipak mu je tek prva sezona u Engleskoj. Sa druge strane Suarez, ako želi u "veći klub", mora se pokazat golovima, asistencijama...
Iako imamo u napadu Aspasa, Borinija, Sturridgea, Suareza(najvjerovatnije),  mislim da nam treba jedan provjeren napadač. Rodgers je svjestan da neće imati Henryjevo povjerenje zauvijek. Nadam se da Henry razumije da treba vremena da se napravi dobra momčad.
Ako riješimo bar još dva igrača, mislim da možemo komotno do lige prvaka. Biti će gusto, ali imamo solidnu ekipu. Zašto ne?!
I smoke two joints in the morning
I smoke two joints at night,
I smoke two joints in the afternoon
and it makes me feel alright
smoke two joints before i smoke two joints
and then i smoke some more

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #5 : Kolovoz 09, 2013, 13:44 »
Kako stvari sad stoje, najviše šesto mjesto. Za kupove me briga. Mislim, bio bih sretan da doguramo čim dalje ali mi je svejedno sve dok nam je prioritet liga. A priče o plasmanu u EL preko kupova mi nemaju nikakvog smisla.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #6 : Kolovoz 09, 2013, 16:47 »
Bit ce ova sezona od onih ''idemo na sve il nista'' ako krenemo sa dobrim rezultatom u prvih par utakmica zelio bih do zimskog prijelaza da budemo vec medu prvih 5 jer ce to onda jos vise motivirat igrace,te imat veci izbor igraca koji ce zeljet prec kod nas.

Vjerujem ''napokon'' u BR i vidim da je tip s mudima,koji nam nije bio od RB. Zelio bih da bude 70% RB-a,barem da se kvalificiramo za LP,to ce nam donjet dodatan novac. A od ove sezone jednostavno ocekujem medu prvih 4,sve ostalo ce nas gurnut unazad u blato.
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #7 : Kolovoz 09, 2013, 17:57 »
ovo je  definitivno jedna od najvaznijih Liverpoolovih sezona u ohoho godina...nadam se 4 mjestu,mozemo li do njega? pa mislim da mozemo  :super

Offline markec2408

• Hero Member
« Odgovori #8 : Kolovoz 09, 2013, 18:06 »
svake godine prije početka ponavljam istu priču: ovo je Liverpoolova sezona, sigurno će završiti u top 4, pa ne mogu opet razočarati itd.
e sad ponovno govorim sve ove komentare ali sa razlogom. BR je mudro kupovao igrače, nikakva zvučna pojačanja, ali je doveo igrače koji mu trebaju za njegov koncept igre. mislim da će dovesti jos 1 ili dvojicu igrača i to će biti to.
Ono što je ekipa pokazala u pripremnim utakmicama je bilo odlično. Igraju od noge do noge, lepršavo, napadački. Zaista mislim da sa ovim sastavom Liverpool ima realne šanse za top 4 ove sezone. nadam se da na početku sezone neće zakazati i kiksati prve dvije tekme iz koje očekujem min 4 boda. nakon toga derbi sa Unitedom će pokazati puno toga gdje je ekipa ove sezone i za kakve su rezultate spremni.
osobno mislim da će se Liverpool uspijeti plasirati u top 4 na kraju sezone ili ako ne uspiju da će voditi bitku do zadnjeg kola za jednu od pozicija koje vode u lp.
to je moje mišljenje..sve ćemo vidjeti idući vikend na početku sezone.

Offline lfcDado

• Full Member
  • ... We had dreams and songs to sing ...
« Odgovori #9 : Kolovoz 10, 2013, 09:35 »
Bez pojacanja ocekujem slicnu situaciju kao lani. Tj. ocekujem da preskocimo Everton. Barem 5 klubova je trenutno jace od nas.
Zao mi je jer ovo je sezona velikih promjena, i sigurno da ce barem neki od tih klubova imati problema. Ali mi jednostavno nismo nista napravili da ojacamo sastav i probamo se ugurat u TOP4. Imamo jos jako malo vremena za reagirat.

Suarez je na izlaznim vratima i iskreno nije mi zao, ali je pitanje sta ce se napravit za te novce. Izgubili smo prednost jer sada imamo nezadovoljnog igraca i sigurno necemo dobit neku vrhunsku lovu. Tko god dosao sad kao njegova zamjena, morat ce se brzinski uklopiti u ekipu.

Ukratko ovu sezonu ocekujem kao jos jednu tranzitnu. Allan, Borini i slicni bi mogli dobit sansu. Nadam se potajno da ce  netko od njih isplivat. Malo optimizma za kraj :)
Future belongs to those who believe.

Offline fed

• Hero Member
  • LFC ***** Reds
« Odgovori #10 : Kolovoz 10, 2013, 12:46 »
Teško je bilo šta prognozirati, s obzirom na velike oscilacije i nekonzistentnost proteklih sezona. Treba dobro odraditi kraj transfernog perioda, i dovesti još kvalitetnih igrača. I sad, pogotovo kada Liverpool nema europskih utakmica, sve napore usmjeriti na Premier ligu, gdje bi nam svaka utakmica trebala da bude "finale", svaki bod je važan, a pobjeda pogotovo. Treba imati jasan cilj (TOP4), ali da bi ga ispunili potrebno je strpljenje i građenje igre od utakmice do utakmice.
Iskreno mislim da će ove sezone biti najžešća borba među TOP6 ekipama u Engleskoj, gdje po meni 3 ekipe konkuriraju za naslov prvaka (1. Chelsea, 2. Scum i 3. Man. City) i 3 ekipe za 4. mjesto (1. Arsenal, 2. Tottenscam i 3. Liverpool). Mislim da nam trenutno malo fali za 4. mjesto i da će nijanse odlučivati ko će naredne godine izboriti Ligu prvaka. A ja bih bio zadovoljan i kad bi bili na 5. mjestu te da igramo barem polufinale jednog od kupova (bolje FA kupa nego Liga kupa).
“Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.”
                                             ----- Bill Shankly

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #11 : Kolovoz 12, 2013, 09:34 »
Moja nadanja su da skupimo 70 ili više bodova.
To može značiti četvrto ali i šesto mjesto, ovisno kako se rasplete sezona, no značilo bi opipljiv napredak u broju skupljenih bodova i prelazak određene psihičke barijere koju smo si stvorili u minulih par godina. Kupovi me uglavnom ne zanimaju ove sezone - bitno da ne ispadnemo u prvim rundama i to je sve.

Offline Vuky23

• Hero Member
  • ♫♫ Asleep In The Desert ♫♫
« Odgovori #12 : Kolovoz 12, 2013, 11:22 »
pošto je scums jučer sa community shieldom izjednačio broj osvojenih trofeja s nama, očekujem barem jedan kup da osvojimo ...
"Greatness needs a lot of things. But it doesn’t need an audience."

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #13 : Kolovoz 12, 2013, 12:47 »
Kako sam rekao i u predsezonskoj anketi, očekujem osvajanje 6. mjesta. Transferni rok jednostavno ne ulijeva povjerenje za išta drugo. Nisu dovedena pojačanja nego zamjene i perspektive za budućnost, a teško je tvrditi da su Manchesteri, Chelsea, Arsenal i Tottenham slabiji u odnosu na lani. Čak i ako Bale ode Spursi će vjerojatno reagirati na pravi način.

Glede kupova, rekao sam da bi me veselilo osvajanje jednog od njih (osobito FA), ali očekujem da uđemo među osam i ispadnemo.

Dakako, nije isključeno da imamo sezonu iznad očekivanja kao Newcastle preklani ili Everton lani, što bi u našem slučaju značilo osvajanje četvrtog mjesta i tome se kao i svi nadam. No, realno gledano - jefitinija momčad će osvojiti poziciju sličnu prošlogodišnjoj.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #14 : Kolovoz 12, 2013, 16:14 »
predvidam podjednaku sezonu kao lani

sto zelim? jednu od prve 2 pozicije na tablici nakon prvih 10 kola. ako pogledamo raspored, sve losije od toga biti ce podbacaj i vec u startu nas maksimalno udaljiti od top4 pozicije
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly