Autor Tema: Sezona 2012/2013  (Posjeta: 8537 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ri

• Hero Member
  • You'll Never Walk Alone
Sezona 2012/2013
« : Lipanj 20, 2012, 01:10 »
Evo jedna tema (koja može biti izbrisana kad krene sezona - a i ne mora :D ) prvenstveno nastala zbog ova 2 odlično napravljena kalendara  :)))  :P a onda naravno za spamanja :D pa se raspištoljite da čujemo vaša očekivanja, prognoze, želje i pozdrave!

JUSTICE FOR 96 - You'll never be forgotten!

Offline dalglish12345

• Hero Member
  • Whenever, Wherever you need me, i am here for you
Odg: Sezona 2012/2013
« Odgovori #1 : Lipanj 20, 2012, 10:05 »
na ovom forumu sam poznat po pesimizmu, pa cu tako i nastaviti..ne ocekujem nista bolju sezonu i ne zavaram se zavjerama da mozemo bit medu top 4 jer jednostavno ne mozemo.
we've won it 5 times!

we've won it 5 times!

More than Chelsea and Arsenal!

And Man U combined!

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #2 : Lipanj 20, 2012, 10:58 »
Cilj je naravno TOP4, ali s obzirom da dosada nismo nikoga doveli, ako se to ne promjeni, 6.mjesto bi bilo uspjeh  :help

Uz par kvalitetnih pojačanja, možemo se boriti za to 4. mjesto, a možda i više.

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #3 : Lipanj 20, 2012, 11:01 »
Ovo je Liverpool, momčad koja je sa Djimijem Traoreom pobjedila ponajjači Milan u povijest da bi osvojila Ligu Prvaka. Mislim da nema toga što nemožemo, naslov here we come  B-)
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #4 : Lipanj 20, 2012, 11:12 »
O svemu je prerano govoriti, doista ovisi kako će nam izgledati udarnih 20 (cca) igrača.

Ako Steve bude imao ovu ulogu kao u reprezentaciji, i ako bude isto tako raspolože i zaobiđu ga ozljede, dakle sve je moguće, od naslova do ispadanja u Chamiponsip.  :kuler

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #5 : Lipanj 20, 2012, 11:59 »
Nadam se TOP4, očekujem 5.-6. mjesto.

Offline markec2408

• Hero Member
« Odgovori #6 : Lipanj 20, 2012, 14:48 »
nova sezona, svi kreću od nule, ja sam vječiti optimista pa sam uvjeren da možemo među top 4 a i naslova nam ne bi trebao biti daleko samo da se malo kockice poslože

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #7 : Kolovoz 18, 2012, 09:36 »
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline KOP_OC

• Hero Member
« Odgovori #8 : Kolovoz 18, 2012, 11:13 »
sa trenutačnom ekipom šanse za TOP4 su jako male ali kad bi tu uletila neka imena sa kojim se povezujemo te šanse bi jako narasle
do prije 5 dana Arsenal mi je bio siguran uz UTD,City i Chelsea ali prodajom RVP i možda Songa mislim da se bez problema možemo boriti sa njima
uz njih naravno Tottenham i Everton....mislim da Newcastle nemože ponoviti proslu sezonu

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #9 : Kolovoz 18, 2012, 11:16 »
sa trenutačnom ekipom šanse za TOP4 su jako male ali kad bi tu uletila neka imena sa kojim se povezujemo te šanse bi jako narasle
do prije 5 dana Arsenal mi je bio siguran uz UTD,City i Chelsea ali prodajom RVP i možda Songa mislim da se bez problema možemo boriti sa njima
uz njih naravno Tottenham i Everton....mislim da Newcastle nemože ponoviti proslu sezonu
I prosle godine smo Arsenal gledali kao ekipu koja nema sanse za top 4 pa su  na kraju bili treci..unatoc prodaji Rvp-a oni su i dalje jedna  dobra ekipa,a osim toga dosli su Giroud i Podolski za koje sam  siguran da mogu zamijeniti Rvp-a

Offline KOP_OC

• Hero Member
« Odgovori #10 : Kolovoz 18, 2012, 11:19 »
I prosle godine smo Arsenal gledali kao ekipu koja nema sanse za top 4 pa su  na kraju bili treci..unatoc prodaji Rvp-a oni su i dalje jedna  dobra ekipa,a osim toga dosli su Giroud i Podolski za koje sam  siguran da mogu zamijeniti Rvp-a
pa prošle sam sezone mislio da Arsenal neće biti u prvih 10 sa onakvom ekipom
tko će znati možda mi njima pobjegnemo 10 bodova na kraju a možda oni nama ali mislim da će između nas biti borba za to 4
(ako se još pojačamo)

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #11 : Kolovoz 18, 2012, 11:25 »
pa prošle sam sezone mislio da Arsenal neće biti u prvih 10 sa onakvom ekipom
tko će znati možda mi njima pobjegnemo 10 bodova na kraju a možda oni nama ali mislim da će između nas biti borba za to 4
(ako se još pojačamo)
Borit ce se i Tottenham za to 4 mjesto  koji ako i ode Modric opet izgleda mocno ,a i ovaj put imaju boljeg trenera...uglavnom bit ce zanimljivo

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #12 : Kolovoz 18, 2012, 12:31 »
Borit ce se i Tottenham za to 4 mjesto  koji ako i ode Modric opet izgleda mocno ,a i ovaj put imaju boljeg trenera...uglavnom bit ce zanimljivo

svi uvijek pisu da je redknapp los trener, jest da je cirkusant kaj se tice prijelaznog roka, al on je pravio super rezultate s portsmouthom, a od tottenhama je napravil momcaad koja se bori za lp
istina, ima neke svoje cudne metode i ni ja ga bas ne volm,, al rezultati govore njemu u korist
Never miss a good chance to shut up.

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #13 : Kolovoz 18, 2012, 12:43 »
Želja : 4. mjesto
Objektivno : 4.-5.

Sve dakle, iznova .

Reći ću kratko i jasno - ako nastavimo prikazivati ovu igru iz predsezone u jednom dobrom kontinuitetu, mislim da možemo dosegnuti nešto što stvarno nitko, ali nitko nije očekivao..

Da, mislio sam na borbu za titulu..A ove priče o uigravanju ekipe ( tu sam čak pročitao da za to treba po 6 + mjeseci :lol ) su samo alibiji koji nam nisu potrebni..

Sretno u novoj sezoni..
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline El Rey

• Hero Member
« Odgovori #14 : Kolovoz 18, 2012, 13:09 »
Jos uvijek traje rok i zanima me sto cemo u njemu uspjeti napraviti, ali ovako kakva je trenutno situacija mislim da cemo zavrsiti maksimalno 6. i naravno da se nadam da sam u krivu.

Od ostalih, ocekujem od Uniteda ne samo da vrati titulu, nego da se relativno lako i rutinski proseta ligom.
kad ti to kazes to onda zvuci ozbiljno  :(..ali da nadam se da ces bit u krivu  :p