Autor Tema: FSG - vlasnik Liverpoola  (Posjeta: 99762 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Odg: FSG - vlasnik Liverpoola
« Odgovori #795 : Ožujak 16, 2021, 21:59 »
Copied from sportening.com:

The Boston Globe reports that LeBron James is now a partner of the Fenway Sports Group, he’s now a part Owner of the Boston Red Sox. FSG also approves $750M investment from RedBird Capital Partners.

James took a two percent share in Liverpool in 2011, which was then worth £4.7million. According to KPMG’s recent evaluation of the club, it is now worth over £37million. (The Boston Globe)
Never miss a good chance to shut up.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #796 : Ožujak 31, 2021, 21:27 »

Liverpool and Boston Red Sox owners Fenway Sports Group have confirmed the investment by RedBird Capital Partners.
The deal values FSG, which is principally owned by John W. Henry, at $7.35 billion (£5.32 billion).

This investment will allow continuity and stability for a club, as Anfield officials now estimate that COVID-19 has cost them £120 million in lost revenues.  A portion of the Red Bird investment will be new capital on the FSG balance sheet to reduce the debts incurred over the past 12 months running organisations such as Liverpool.

It will enable the Anfield Road redevelopment plans to continue. It will not mean a £200m summer spending spree, but it will enable Liverpool to operate as they would usually — despite the unprecedented losses incurred due to the pandemic. (James Pearce, The Athletic)

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #797 : Ožujak 31, 2021, 21:32 »

Liverpool and Boston Red Sox owners Fenway Sports Group have confirmed the investment by RedBird Capital Partners.
The deal values FSG, which is principally owned by John W. Henry, at $7.35 billion (£5.32 billion).

This investment will allow continuity and stability for a club, as Anfield officials now estimate that COVID-19 has cost them £120 million in lost revenues.  A portion of the Red Bird investment will be new capital on the FSG balance sheet to reduce the debts incurred over the past 12 months running organisations such as Liverpool.

It will enable the Anfield Road redevelopment plans to continue. It will not mean a £200m summer spending spree, but it will enable Liverpool to operate as they would usually — despite the unprecedented losses incurred due to the pandemic. (James Pearce, The Athletic)
Niš s ničim, kako to glupo vode klub, svi novci idu red soxu ocito, Liverpool dobije mrvice, da nas bar kupi netko kao Abramović ili šeik

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #798 : Ožujak 31, 2021, 22:56 »
The #LFC financial results were due 28/2 but have been delayed until 31/5.
This is probably a big reason why. Echo reporting a £120m operating loss (!!) with FSG covering the loss  through the parent company. Now we know some of the cost of covid https://t.co/BX5OZTMd1B

Paying players in full for a whole year (last published wage bill was £310m for 2018/19 season) while some revenue streams disappear completely is a sub-optimal situation

But yeah...SIGN A CENTRE BACK!!!
FSG OUT!!!
#FSGOut

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #799 : Travanj 01, 2021, 08:23 »
Koliko sam ja shvatio te sve objave na Echo-u oko >Mbappea, ispast će da jedino neće doći ako ne kvalificiramo u Ligu prvaka.... e ako je to imalo istinito, onda smo si ga lijepo utjerali.

Mada te priče mogu biti samo i alibi, stvarno ne znam.

Offline LUDI-OS™

• Hero Member

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #801 : Travanj 21, 2021, 12:16 »
Malo dugačak video, ali dosta dobar, vezano za superligu, isprike i što dalje.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #802 : Travanj 21, 2021, 12:35 »
Gledao sam ponešto juče iako mi to sve od starta išlo na k, danas ide beki damage control, ali realno slabo je to uprava odreagirala

Ovo je video prije istupanja, meni osobno zanimljiv i djelim njihove stavove

https://www.thisisanfield.com/2021/04/liverpool-fans-deplore-fsgs-embarrassing-and-pathetic-statement/

Danas je tek uslijedila isprika

https://www.thisisanfield.com/2021/04/john-w-henry-apologises-to-fans-jurgen-klopp-and-players-ive-let-you-down/

Mislim sad su morali pojest govno, ali realno niti ameri, niti arapi niti kinezi ne razumiju niti tu tradiciju niti te strasti i rivalstva. Vode se profitom i biznisom i ok, sad he to palo u vodu, ali vjerojatno će još biti sličnih ideja i projekata jer jedino lova danas pokreće stvari i uopće mi se ne sviđa smjer u kojem idemo.
Jbt shvaćamo krizu jer ju svi isjećamo na svojoj koži, ovako ili onako, svejedno, ali režite troškove koji su ionako nerealni i tu se dogovarajte a ne da razjebete sve manje klubove, prvenstva..
« Zadnja izmjena: Travanj 21, 2021, 15:39 gogec »
YNWA!!

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #803 : Travanj 22, 2021, 20:44 »
Gledao sam ponešto juče iako mi to sve od starta išlo na k, danas ide beki damage control, ali realno slabo je to uprava odreagirala

Ovo je video prije istupanja, meni osobno zanimljiv i djelim njihove stavove

https://www.thisisanfield.com/2021/04/liverpool-fans-deplore-fsgs-embarrassing-and-pathetic-statement/

Danas je tek uslijedila isprika

https://www.thisisanfield.com/2021/04/john-w-henry-apologises-to-fans-jurgen-klopp-and-players-ive-let-you-down/

Mislim sad su morali pojest govno, ali realno niti ameri, niti arapi niti kinezi ne razumiju niti tu tradiciju niti te strasti i rivalstva. Vode se profitom i biznisom i ok, sad he to palo u vodu, ali vjerojatno će još biti sličnih ideja i projekata jer jedino lova danas pokreće stvari i uopće mi se ne sviđa smjer u kojem idemo.
Jbt shvaćamo krizu jer ju svi isjećamo na svojoj koži, ovako ili onako, svejedno, ali režite troškove koji su ionako nerealni i tu se dogovarajte a ne da razjebete sve manje klubove, prvenstva..

Ma ko ih jebe covjece obican bolesno egoistican stav sviju.
Odavno je Liverpool prestao biti ono sto je bio nekad sad je isto sranje bas kao i ovih 5 koji su mu cinili drustvo.
Ova se greska morala platiti extremno a to je odstupite i prodajte klub i ko vas jebe.

pa svi mi na planeti osjecamo posljedice korone , direktno il indirektno i sta sad zbog toga trebamo radit ovakva egoisticna sranja.

ja sam nakon ne reakcije uprave kluba na gest firmina kad je lajkovao onaj gol protiv nas bojkotovao ne kupivsi godisnju clanarinu i sad mi je apsolutno drago zbog toga.
dok su ovi vlasnici vise ni suvenir necu kupiti,
necu ih ostetit mnogo al se osjecam mnogo bolje.
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #804 : Travanj 23, 2021, 10:35 »
A kojeg smisla imati prodavati klub nekom drugom? Liverpoolu je vrijednost užasno narasla i jedino tko bi klub mogao kupiti je netko tko ima neizmjerno puno love, a takva osoba će se voditi samo biznisom i profitom, kao i FSG. I nema garancije da bi itko takav bio imalo bolji u tim stvarima zbog kojih kritiziramo FSG.
Jedinog smisla bi možda imalo da se dio kluba proda navijačima ili bar da se navijače u nekoj mjeri uključi u komunikaciju s vodstvom kluba pa da se tako izbjegnu ovakve situacije poput Superlige i prijašnjih propusta.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #805 : Travanj 23, 2021, 15:08 »
A kojeg smisla imati prodavati klub nekom drugom? Liverpoolu je vrijednost užasno narasla i jedino tko bi klub mogao kupiti je netko tko ima neizmjerno puno love, a takva osoba će se voditi samo biznisom i profitom, kao i FSG. I nema garancije da bi itko takav bio imalo bolji u tim stvarima zbog kojih kritiziramo FSG.
Jedinog smisla bi možda imalo da se dio kluba proda navijačima ili bar da se navijače u nekoj mjeri uključi u komunikaciju s vodstvom kluba pa da se tako izbjegnu ovakve situacije poput Superlige i prijašnjih propusta.

pa da ti kazem
bolje prodat nekom ko ima neizmjerno novca sa kojim ces u startu znat na cemu si , nego ovako
jer ovi su laznjaci najgori njima ledja ne smijes nikad okrenut,puni slatkih rijeci a u stanju su da gaze mrtve za dolar.

mada od tog biti nista nece to je jasno, smislit ce bogati mocnici uskoro neko novo rjesenje da uduplavaju svoje prihode.

pokusali su zaobici nacionalne lige i uefu al ako im daju dio kolaca bice to sve brzo rjeseno.

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline LUDI-OS™

• Hero Member
« Odgovori #806 : Travanj 23, 2021, 18:43 »
Najbolje da napravimo Udrugu Naš Liverpool i mi preuzmemo upravljanje!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #807 : Travanj 23, 2021, 19:09 »
pa da ti kazem
bolje prodat nekom ko ima neizmjerno novca sa kojim ces u startu znat na cemu si , nego ovako
jer ovi su laznjaci najgori njima ledja ne smijes nikad okrenut,puni slatkih rijeci a u stanju su da gaze mrtve za dolar.

mada od tog biti nista nece to je jasno, smislit ce bogati mocnici uskoro neko novo rjesenje da uduplavaju svoje prihode.

pokusali su zaobici nacionalne lige i uefu al ako im daju dio kolaca bice to sve brzo rjeseno.

:lol

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #808 : Travanj 24, 2021, 19:25 »
Daily Mail reports that Fenway Sports Group turned down a bid of around £3bn for Liverpool before the Super League plans were made public. The bid is believed to have come from the Middle East and it would've given FSG a £2.7bn profit on their investment.

Offline brutek

• Hero Member
« Odgovori #809 : Travanj 24, 2021, 19:29 »
Daily Mail reports that Fenway Sports Group turned down a bid of around £3bn for Liverpool before the Super League plans were made public. The bid is believed to have come from the Middle East and it would've given FSG a £2.7bn profit on their investment.
na kraju se svelo na političke igre utjecaja na bliskom istoku