Autor Tema: FSG - vlasnik Liverpoola  (Posjeta: 99762 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online mihovil

• Hero Member
Odg: FSG - vlasnik Liverpoola
« Odgovori #825 : Travanj 27, 2021, 21:54 »
Znači mi i City imamo iste plaće?
Tipfeler, City digao sa 315 na 352, mi sa 310 na 325 milijuna.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #826 : Travanj 27, 2021, 22:31 »
Ovo su ogromne razlike između 1., 2. i 3.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #827 : Travanj 27, 2021, 23:08 »
Šteta, ako je ikad bila sezona gdje ne možemo priuštiti ispadanje iz Lige prvaka to je ova. Nažalost, covid i neigranje LP u narednoj sezoni će po meni značiti da ipak neće biti kontinuiteta velikih trofeja. Financijski gubici su ogromni, a vlasnici očito nisu spremni spaliti vlastiti kapital da bi ostali u top 2, odnosno vratili se.

Na mikro razini, potrebna je velika čistka u momčadi. Payroll je suludan za ono što dobijemo, i treba biti oštar u rezovima.

Shaqiri, Origi, Ox, Kelta, Woodburn, Adrian plus sva horda posuđenih igrača moraju biti prodani i dovest nekoliko mladih potentnih igrača.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Online we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #828 : Travanj 27, 2021, 23:26 »
Mislim da je situacija takva da je izgledno da će se klub u dogledno vrijeme prodati nekim peračima novca iz Bahreina, Saudijske Arabije ili Dubaia. Previše je Liverpool primamnjiv takvima, a i oni imaju rivalstvo međusobno.
I ove glasine nedavno su očito puštene od strane vlasnika jer se nadaju da će netko takav uletiti sa ponudom koju oni priželjkuju i da će oni uzeti ogroman čist profit i nastaviti dalje. Nije ni njima u interesu da klub tone, a samim tim i njegova vrijednost pada.

A ovi igrači da su frajeri odrekli bi se jednog procenta plaća jer su oni krivi za neigranje lp i financijske gubitke, a nadam se da klub ima klauzulu davim opadaju plaće ako ne igraju lp. Ovolike plaće koje dajemo očito idu u prilog onome da je Liverpool "daleko" od najbogatijih i da ne može parirati....
Tu se postavlja i pitanje zašto neki igrači poput Phillipsa i Daviesa npr. Imaju tolike plaće, a pristali bi i za 2-3 puta manje i tko se tu sve ugrađuje sa njima na štetu kluba, ali to je za neku drugu raspravu.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #829 : Travanj 27, 2021, 23:37 »
Tu se postavlja i pitanje zašto neki igrači poput Phillipsa i Daviesa npr. Imaju tolike plaće, a pristali bi i za 2-3 puta manje i tko se tu sve ugrađuje sa njima na štetu kluba, ali to je za neku drugu raspravu.
A da mi je samo znat kak se izvlace ovakvi zakljucci? :roll :lol

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #830 : Travanj 27, 2021, 23:41 »
Mozda sve ovo sa covidom dobro i dodje nogometu da se resetira i vrati u normalu. Sulude cifre od 100 i vise miliona da se prepolove, kao i plate.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #831 : Travanj 28, 2021, 00:03 »
Mozda sve ovo sa covidom dobro i dodje nogometu da se resetira i vrati u normalu. Sulude cifre od 100 i vise miliona da se prepolove, kao i plate.
:amen

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #832 : Travanj 28, 2021, 00:59 »

Pa to sam i ja napisao prije godinu dan ali ne vidim da se išta značajnije mjenja.. ako se o nečemu trebaju dogovarati onda su to i plaće igrača a ne superlige..
YNWA!!

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #833 : Travanj 28, 2021, 01:02 »
Ukoliko ogranicis place igraca to ce samo otvorit vrata vecoj dobiti za vlasnike, jer se nece taj visak novca prelit na smanjenje cijene za navijace.

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #834 : Travanj 28, 2021, 08:46 »
Briši

Offline scouser68

• Hero Member
« Odgovori #835 : Travanj 28, 2021, 08:46 »
Vjerujem da će i Swiss Ramble na twitteru uskoro objaviti detaljniji izvještaj.

https://twitter.com/swissramble/status/1387289812282101760

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #836 : Travanj 28, 2021, 09:45 »
Never miss a good chance to shut up.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #837 : Travanj 28, 2021, 11:19 »
Može li netko kopirati ovaj tekst?

https://twitter.com/_DavidJJordan/status/1387311390084538369

evo

(click to show/hide)

Online we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #838 : Travanj 28, 2021, 16:51 »
A da mi je samo znat kak se izvlace ovakvi zakljucci? :roll :lol
Misliš da je Mamić jedini koji je uzimao procente od igrača?  On je još to radio ugovorima kad su ti igrači bili mladi, kod mnogih mu to nije prošlo jer igrači nisu uspjeli. Mnogi to rade bez ugovora..... Zar misliš da Phillips ne bi pristao na plaću od 20 tisuća tijedno? Tko bi mu dao više na cijelom svijetu ? A u Liverpoolu ima 67 tisuća, i Davies ima 60 tisuća ako se ne varam, nije valjda da misliš da je Mamić jedini koji je uzimao procente od igrača ? Meni je iskreno Edwards jako smrdljiv po tom pitanju, to je samo intuicija jer me nervira to njegovo silno veličanje od strane navijača Liverpoola i medija kad uradi neki dobar posao, kao da je u pitanju propaganda nekog političara, ali dati Phillipsu plaću 67 tisuća tijedno što je 3 i pol milijuna godišnje... Pa takvih defanzivaca imaš za 200 tisuća godišnje, ako ne i manje.
A uz sve to ne bi nikad ni zaigrao za Liverpool da nije bilo ozljeda, e sad takvom igraču dati tolike pare je suludo i ne mogu biti tek tako čista posla....

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #839 : Travanj 28, 2021, 17:04 »
Od kud ti vadis te brojke za place tih igraca? Zavrtis kolo pa sta ispadne ispadne?