Autor Tema: FSG - vlasnik Liverpoola  (Posjeta: 102043 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline reds

• Hero Member
Odg: NESV - novi vlasnik Liverpoola
« Odgovori #45 : Studeni 16, 2010, 16:57 »
A opet ko zna,mozda je ovo za novinare bilo samo da ljude puste na miru,ipak puno bolja opcija je ljet, ovih 30 i plus neki 50 milona ulozit kako treba....
CItam da pacheco zeli da ide iz kluba,a isto tako ovo za glena sam procitao kao da se iozvinuo roy,između ostalog je i to spomenuo....sad koliko ima istine u svemu ovom to ne bi znao....
" Nikad ne podcijeni srce šampiona ".

Offline Paulinjo

• Hero Member
  • Smooth, but not a criminal.
« Odgovori #46 : Prosinac 01, 2010, 09:35 »
John W. Henry je postao preko twittera jedan link gdje su lijepo sažeti podaci koliko su on i njegova grupa NESV uložili u Red Soxe(od 2002.) uspoređujući sa ostalim bejzbol timovima.

http://www.boston.com/sports/baseball/redsox/extras/extra_bases/2010/11/fact-finding_mi.html

valjda indirektno želi navijačima Liverpoola dati do znanja da neće bit židov vezi zimskih i ljetnih transfera. :super

Offline Paulinjo

• Hero Member
« Odgovori #47 : Prosinac 09, 2010, 08:44 »
Red Soxi su upravo pljunuli 142M dolara na sedmogodišnji ugovor Carla Crawforda.
http://sports.espn.go.com/boston/mlb/news/story?id=5901372

potvrda i malo opširnije napisano...
http://forums.liverpoolfc.tv/showthread.php?t=217920
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2010, 11:33 Paulinjo »

Offline Dante

• Hero Member
  • Acta non verba.
« Odgovori #48 : Prosinac 09, 2010, 12:13 »
Ostaje nam da se nadamo da ce ovako rastrosni biti i kod nas, u sto skorije vrijeme  ;)

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #49 : Prosinac 09, 2010, 12:45 »
to su za baseball normalne cifre...

ali svejedno lijepo zvuci
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Dante

• Hero Member
  • Acta non verba.
« Odgovori #50 : Prosinac 13, 2010, 19:29 »
Henry, Werner i Ayre su danas odgovarali na pitanje fanova koja su oni zeljeli, pa je tako najvise pitanja bilo o Hodgsonu, stadionu, ulaganju...

Hodgson: Drustvo je poduprlo Roya, mada po onome sto citam od onih koji su uzivo gledali, njihov govor tijela vise govori da ne zele da pricaju o otkazu uzivo. Kazu da je potreban momentalni napredak i da su trenutni rezultati neprihvatljivi.

Stadion: Opet su govorili o slicnostima sa Fenway Parkom, i kako jos uce kako bi odabrali pravi korak. Ako navijaci ne zele da dijele stadion, onda se oni nece pretvarati da ih ne cuju.

Ulaganje: Henry kaze da jos mnogo uce i o tome, i pripremaju se za prvi prijelazni rok. U januaru moraju biti pametni i potrositi novac razumno.

Ayre je dao jednu finu izjavu: ''Zelimo da budemo prvi i u Ligi i u Kupu, jer kao sto je Shankly rekao: 'Ako si drugi, onda si nista'.''

Henry je dodao kako nismo uzeli titulu jako dugo, te da je to primarni cilj.

Tu se desio i jedan kiks gdje je Werner rekao kako je Rafa imao samo jednu pobjedu prosle sezone, kako bi tako zastitio Roya, pa se desila ispravka...

To bi ukratko bilo to.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #51 : Prosinac 13, 2010, 19:43 »
Iskreno se nadam da brzo uce, ali da ce i paziti da ne ponove greske prethodnika, jer...

Hodgson: Drustvo je poduprlo Roya, mada po onome sto citam od onih koji su uzivo gledali, njihov govor tijela vise govori da ne zele da pricaju o otkazu uzivo. Kazu da je potreban momentalni napredak i da su trenutni rezultati neprihvatljivi.

Momentalan napredak tesko da cemo ostvariti bez nekih pojacanja, rezultati jesu neprihvatljivi, ali isto tako u engleskoj nije bio obicaj da se urucuje otkaz, čim rezultati nisu momentalno prihvatljivi, vec se menadzera pusta da razvije svoju okolinu u klubu (iako bi mogli da nacinimo iznimku kada je Roy upitanju). Nogomet je odavno izgubio nevinost i sve vise je počeo da lici na "kurabu" i jasno je zasto se traze momentalni napredak rezultata.

Stadion: Opet su govorili o slicnostima sa Fenway Parkom, i kako jos uce kako bi odabrali pravi korak. Ako navijaci ne zele da dijele stadion, onda se oni nece pretvarati da ih ne cuju.

Sumnjam da se stadioni u engleskoj razlikuju previse od onih u Americi. Mislim da njih vise brinu stadionski kompleks, kako da uguraju stanove, shopove i propratne stvari kojima ce dodatno zaraditi.

Ulaganje: Henry kaze da jos mnogo uce i o tome, i pripremaju se za prvi prijelazni rok. U januaru moraju biti pametni i potrositi novac razumno.

Tu im mogu samo pozeliti srecu, jer kao sto su i sami rekli novi su u ovome, a ovo nije bejzbol, nema drafta i salary capa. Kada su dosli rekli su da ce biti direktni i brzi. Taj blitzkireg bi mogao biti i najbolja taktika, jer mnogi su nam transferi porpali tokom godina, koji su se odugovlacili i pokusali realizirati u poslednja 24 sata.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #52 : Prosinac 13, 2010, 20:35 »
stvarno se nadam da ce svim silama pokusat od nas napravit momcad koja ce ulovit 'top 4' poziciju, koliko god to nerealno sada izgledalo...

ako se to ne dogodi, ljeto ce bit iznimno duuugo, stresno i bolno po ambicije svakog navijaca liverpoola
torres i reina sigurno nece jos jednu sezonu igrat kup uefa, a ne vidim razlog zbog kojeg bi dobri igraci onda izabrali nas prije nekog drugog (trenutno veceg) kluba

apsolutni imperativ je ulovit top 4, a to smo mislim vec prokockali u prvih 17 utakmica...
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #53 : Prosinac 14, 2010, 09:33 »
stvarno se nadam da ce svim silama pokusat od nas napravit momcad koja ce ulovit 'top 4' poziciju, koliko god to nerealno sada izgledalo...

ako se to ne dogodi, ljeto ce bit iznimno duuugo, stresno i bolno po ambicije svakog navijaca liverpoola
torres i reina sigurno nece jos jednu sezonu igrat kup uefa, a ne vidim razlog zbog kojeg bi dobri igraci onda izabrali nas prije nekog drugog (trenutno veceg) kluba

apsolutni imperativ je ulovit top 4, a to smo mislim vec prokockali u prvih 17 utakmica...

Mislim da je stvar samo u tome kako će se novi vlasnici pokazati u idućim transfernim rokovima i po pitanju Roya. Po pričama ovdje izgleda da planiraju dugoročno, što bi značilo kupovanje mlađih igrača, pa bi prema tome United, Chelsea, City, Arsenal, pa i Spursi ostali ispred nas, što onda spomenutu mogućnost odlaska Torresa i drugih čini realnim.

S druge pak strane, "dugoročnost" može značiti da planiraju postupno zasjesti na vrh, ali se pri tom osigurati da to postane konstanta. Kako si rekao, borba za 4. mjesto je imperativ, mada teško ostvariv ove sezone. No, slete li u transferima imena koja garantiraju borbu za to mjesto, kao i odredi li se adekvatan menadžer, mislim da će svi najznačajniji igrači u tom slučaju ostati.
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline Paulinjo

• Hero Member
« Odgovori #54 : Siječanj 06, 2011, 19:38 »
primjećujem da se u zadnje vrijeme po raznim stranicama više koristi naziv FSG (Fenway Sports Group) a ne NESV.
itko zna zašto?

So just why on earth haven’t the ownership group of New England Sports Ventures (now Fenway Sports Group) sacked Roy Hodgson?
http://www.thisisanfield.com/2011/01/why-havent-nesv-sacked-roy-hodgson/

Offline Dante

• Hero Member
  • Acta non verba.
« Odgovori #55 : Siječanj 13, 2011, 10:07 »
http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/liverpool/8256367/Kenny-Dalglish-to-seek-talks-over-transfer-funds-as-Liverpool-owner-John-W-Henry-prepares-for-rare-visit.html

John W Henry i Tom Werner ce prisustvovati nedjeljnom gradskom derbiju sa Evertonom u sklopu njihovog 10-dnevnog boravka u Engleskoj gdje ce vidjeti kako ide Kennyu, te da zavrse neke stvari izvan terena poput novog CEO-a, te konacnog plana oko novog stadiona. Vjerovatno ce biti govora i o potrebnim transferima.

Offline Bischa

• Hero Member
  • You don't need to love it, you have to RESPECT it!
« Odgovori #56 : Veljača 01, 2011, 15:16 »
Pišemo po spammari, o Suarezu, Carrollu, Torresu... A nitko nije pohvalio instantnu reakciju naših novih vlasnika kojima ja skidam kapu u dovođenju Carrolla i još i prije cijele Torres sage Suareza... Svaka im čast kaj se mene tiče jer ako pogledate oni su u ovih par mjeseci napravili više nego ona dva amera skupa u svim godinama kaj su bili u svetinji...
Nastavimo li ovako s poslovanjem i kupovinama bliže se lijepi dani... Na kraju krajeva nitko ne može reći da nije užival jučer kaj je Liverpool konačno u centru pažnje, čak su i sami komentatori rekli da s ovim potezima uprave Liverpool sad definitivno napušta TOP4 i formira TOP 6... Mislim da s njima idemo naprijed i kapa do poda vlasnicima još jednom :klanja :klanja :klanja
Ma Lucho je uvijek na drugoj strani!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #57 : Veljača 01, 2011, 15:29 »
Pišemo po spammari, o Suarezu, Carrollu, Torresu... A nitko nije pohvalio instantnu reakciju naših novih vlasnika kojima ja skidam kapu u dovođenju Carrolla i još i prije cijele Torres sage Suareza... Svaka im čast kaj se mene tiče jer ako pogledate oni su u ovih par mjeseci napravili više nego ona dva amera skupa u svim godinama kaj su bili u svetinji...
Nastavimo li ovako s poslovanjem i kupovinama bliže se lijepi dani... Na kraju krajeva nitko ne može reći da nije užival jučer kaj je Liverpool konačno u centru pažnje, čak su i sami komentatori rekli da s ovim potezima uprave Liverpool sad definitivno napušta TOP4 i formira TOP 6... Mislim da s njima idemo naprijed i kapa do poda vlasnicima još jednom :klanja :klanja :klanja

Nebi isao tako daleko... Dovodjenje Suareza je ok, ali Caroll je doveden kao zamjena za Torresa, inace ga nebi dovodili niti davali tolike pare, a da nisu znali da Torres nece biti prodan.

Ko zna sta se sve desavalo u poslednjih 10 dana unutar sluzbenih prostorija. Nije ocigledno znao ni KK (njegove tvrdnje da Babel nije na prodaju, neznam dali je ista tvrdnja bila sa Torresom), a kamoli mi.

Ja za sada nisam ipresioniram radom NESV-a, sto se tice transfer politike. Da je Torres ostao, a da su dovedeni Caroll i Suarez, e onda bih bio, ovako  :ne

I prijasnji vlasnici su tako receno doveli Torresa, Bennya i Babela, istog leta na Anfiled.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #58 : Veljača 01, 2011, 15:35 »
Nebi isao tako daleko... Dovodjenje Suareza je ok, ali Caroll je doveden kao zamjena za Torresa, inace ga nebi dovodili niti davali tolike pare, a da nisu znali da Torres nece biti prodan.

Ko zna sta se sve desavalo u poslednjih 10 dana unutar sluzbenih prostorija. Nije ocigledno znao ni KK (njegove tvrdnje da Babel nije na prodaju, neznam dali je ista tvrdnja bila sa Torresom), a kamoli mi.

Ja za sada nisam ipresioniram radom NESV-a, sto se tice transfer politike. Da je Torres ostao, a da su dovedeni Caroll i Suarez, e onda bih bio, ovako  :ne

I prijasnji vlasnici su tako receno doveli Torresa, Bennya i Babela, istog leta na Anfiled.

Kenny je više puta naglašavao da je prezadovoljan sa novim vlasnicima, kao i danas ( http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/kenny-carroll-is-a-fantastic-talent), a on mi definitivno nije neko ko će pričati totalno lažne priče... čini mi se da tu sve dobro funkcionira, a u ovom intervjuu Kenny tvrdi da je vlasnicima čak žao što nisu stigli još nekoga dovesi i da će nastaviti kvalitetno kupovati u ljeto.

tako da mislim da bismo, napokon, trebali biti zadovoljni sa vlasnicima kluba.
Say what again!

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #59 : Veljača 01, 2011, 15:40 »

Ja za sada nisam ipresioniram radom NESV-a, sto se tice transfer politike. Da je Torres ostao, a da su dovedeni Caroll i Suarez, e onda bih bio, ovako  :ne

u sezoni kakva je nasa, suludo je bilo ocekivat zimske transfere
ja sam reakcijom djelomicno zadovoljan (doveli smo najvecu napadacku englesku nadu - iako za puno previse novca i bio bi sretniji da smo cekali i isli dalje s postojecim kadrom), mislim da bi suarez kao provjereno ime trebao bit dovoljno 'zimsko' pojacanje
pravu ocjenu novih vlasnika moc cemo dat na kraju 8. mjeseca

ipak, moram napomenuti da mi se svidja 'ucimo' pristup novih vlasnika, mogli bi bit pravo dugorocno rjesenje za nas