Novi Postovi

Str: 1 ... 8 9 [10]
91
Nogomet / Odg: Engleska premier liga 2020/21
« Zadnji post Winx Svibanj 11, 2021, 11:47 »
Ubojico!  ]:)

Svjesno nam ubijaš zadnju nadu, jadnima nama...  istima nama od kojih većina vjerujem misli da nemožemo.  :D

Bolje odmah ubiti nadu, jer do prošlogodišnje titule sam se 30 godina vječno nečemu nadao... dosta mi je toga brate mili...  :p
92
« Zadnji post gento Svibanj 11, 2021, 09:56 »
Ma sas.rat cemo se na Traffordu kao i obicno. Tuzno ali istinito

Računam da će nam X i 3 pobjede biti dovoljno (znači Leicester 1 pobjeda, 1 remi i 1 poraz). ALI mi to nećemo napraviti.
93
« Zadnji post luigi Svibanj 11, 2021, 09:51 »
Ma sas.rat cemo se na Traffordu kao i obicno. Tuzno ali istinito
94
« Zadnji post Marijo Svibanj 11, 2021, 09:12 »
Ljudi zaboravljaju da u zadnjih 6 PL utakmica imamo 4 2 0 i da su ta dva remija bila u zadnjim minutama utakmice. Vrlo lako smo mogli imati 6 pobjeda u nizu

Ne vidim razloga zašto ne bi dobili sve 4 do kraja

Želim u četvrtak da od prve minute grizemo na Old Traffordu. Vjerojatno će bit umorni i ne smijemo dozvoliti neki spori ritam. Od prve minute run and gun
95
« Zadnji post gento Svibanj 11, 2021, 08:51 »

Svjesno nam ubijaš zadnju nadu, jadnima nama...  istima nama od kojih većina vjerujem misli da nemožemo.  :D

Zato nada i je kurva. Razum ti govori da nema šanse, ALI... :D
96
Transferi / Odg: Ljetni transferi 2021
« Zadnji post gento Svibanj 11, 2021, 08:49 »
Last summer, Liverpool hoped to raise £60 million by selling Dejan Lovren, Marko Grujic, Harry Wilson and Loris Karius, and perhaps another £20 million by selling either Xherdan Shaqiri or Divock Origi. #awlfc [the athletic]

Liverpool sold Rhian Brewster to Sheffield United and Ki-Jana Hoever to Wolves. Those two deals brought in more than £35 million in total but offloading those two bright long-term prospects was considered a pragmatic solution rather than an ideal one. #awlfc [the athletic]
97
« Zadnji post Mastodont Svibanj 11, 2021, 08:45 »
Čitam te kalkulacije, ljudi, sve 5, ali da li vi zbilja mislite da mi trenutno djelujemo kao ekipa koja može nešto ozbiljno napraviti? Ja ne.
Sve ostalo je u domeni Sf-a.

Jedno je nadati se i to nikada neću prestati, ali realnost je nešto sasvim drugo.  :neznam

98
Igrači / Odg: Georginio Wijnaldum #5
« Zadnji post Winx Svibanj 11, 2021, 08:21 »
Christian Falk says he has asked around German clubs, Leipzig and Bayern about potential interest in Gini Wijnaldum but neither are interested in the out of contract Dutchman.

Takvu plaću želi da ga više nitko ne želi. Hvala Bogu niti mi.

Da nije problem u novcu, ispalo bi da smo na neki način zamijenili s Bayernom Ginia, gorim... mislim na Thiaga.
99
« Zadnji post Winx Svibanj 11, 2021, 08:18 »
Čitam te kalkulacije, ljudi, sve 5, ali da li vi zbilja mislite da mi trenutno djelujemo kao ekipa koja može nešto ozbiljno napraviti? Ja ne.
Sve ostalo je u domeni Sf-a.

Jedno je nadati se i to nikada neću prestati, ali realnost je nešto sasvim drugo.  :neznam
100
Igrači / Odg: Georginio Wijnaldum #5
« Zadnji post mihovil Svibanj 11, 2021, 00:08 »
Nema talijana koji bi inace povukli takav potez ovog ljeta pa je panika  :D

Da se razumijemo, iz njegove perspektive razumijem to, prilika za prvi i zadnji ozbiljni ugovor, samo bi mu puno vise pasalo da je proslo ljeto bio istek.
 Str: 1 ... 8 9 [10]