Autor Tema: Liverpool - Watford, EPL 17. kolo  (Posjeta: 2415 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
Odg: Liverpool - Watford, EPL 17. kolo
« Odgovori #30 : Prosinac 14, 2019, 15:42 »
Ocekivao sam da ce Watford skupo prodat kozu..ali da ce nam slozit ovoliko mrtvaca pred golom iz nicega je nedopustivo.

Milner na beku jednostavno nema sta trazit
Jao nama s Gomezom u sljedecim utakmicama.
Firmino je bio dobar osim sto ga gol nije htio

Pisi 3 boda i spustit se malo na zemlju

Offline zorth

• Sr. Member
« Odgovori #31 : Prosinac 14, 2019, 16:17 »
Apsolvirano uz malo sreće koja prati hrabre ,3 boda, 3 CS idemo dalje...

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #32 : Prosinac 14, 2019, 16:46 »
Ponavljam sentiment od utorka - nadam se da smo se isfulali za ovu sezonu :D

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #33 : Prosinac 14, 2019, 17:38 »
Ocekivao sam da ce Watford skupo prodat kozu..ali da ce nam slozit ovoliko mrtvaca pred golom iz nicega je nedopustivo.

Milner na beku jednostavno nema sta trazit
Firmino je bio dobar osim sto ga gol nije htio

Pisi 3 boda i spustit se malo na zemlju

nisam gledao utakmicu,al vidim da je izglasan za igraca utakmice

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #34 : Prosinac 14, 2019, 17:45 »

:blink

čovjek je bio ponajbolji na terenu, ne znam o čemu pričaš. imao je pred kraj onu pogrešku koja je umalo kumovala autogolu, ali osim toga sve je čistio, bio pravovremen i nije ispadao.

i hendo je nastavio s dobrim predstavama. jest imao jednu ili dvije situacije gdje napravi dobar potez i ubrzo mu dodavanje bude presječeno, ali kao da je dobio na samopouzdanju u posljednje vrijeme, puno više ide naprijed, igra nije bezmudna i puna nekih alibi dodavanja.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #35 : Prosinac 14, 2019, 17:49 »
Imamo doslovno dvije iste kretenčine koje pišu isti komentar za Gomeza na bilo kojem threadu bilo kako odigrao.  :ceka

Ide forum mala

Online Bobby

• Hero Member
« Odgovori #36 : Prosinac 14, 2019, 18:06 »
Lani smo izgledali najbolje baš s tim partnerstvom na početku sezone, nadam se da ćemo opet gledati takve obrambene nastupe. Ako ništa, barem neka Gomez ostane zdrav još par tjedana jer ostali smo na 2 stopera, opet.

PS: Tema za CWC?

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #37 : Prosinac 14, 2019, 18:09 »
Imamo doslovno dvije iste kretenčine koje pišu isti komentar za Gomeza na bilo kojem threadu bilo kako odigrao.  :ceka

Ide forum mala
A jos je sreca nasa sta nema onog redikula,sta bi to onda bilo.
Necemo ga imenovati.

Gomez danas sasvim dobar,zanima me kakav ce bit sad kad poveze vise utakmica unutra.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #38 : Prosinac 14, 2019, 18:23 »
Lani smo izgledali najbolje baš s tim partnerstvom na početku sezone, nadam se da ćemo opet gledati takve obrambene nastupe. Ako ništa, barem neka Gomez ostane zdrav još par tjedana jer ostali smo na 2 stopera, opet.

Inače, što se tiče CWC-a.. Bit će prijenos na HRT.

Offline Moos

• Sr. Member
« Odgovori #39 : Prosinac 14, 2019, 18:28 »
A jos je sreca nasa sta nema onog redikula,sta bi to onda bilo.
Necemo ga imenovati.

Gomez danas sasvim dobar,zanima me kakav ce bit sad kad poveze vise utakmica unutra.

Neznam o cemu pricate,Gomez dobar,pa vec u 6 min je skoro sjebo gol,onda svaka druga kriva lopta

Offline adn4n

• Moderator
  • Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #40 : Prosinac 14, 2019, 18:33 »

Eto tema, podatke ću napisati u novom postu čim doznamo protivnika

Online Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #41 : Prosinac 14, 2019, 19:04 »
Gomez je danas osim par onih situacija u 80 kad je imo neki turn off bio fantastican danas.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #42 : Prosinac 14, 2019, 21:06 »
Utakmicu smo odigrali preko one stvari,ali opet dovoljno.Watford 80% vremena u nekom rekreacijskom tempu,sa brdo slampavih dodavanja i poteza.Rezultta nije realan,trebalo je bit 5-3 nesto tako,svakako pobjeda zasluzena.

Firmino iducu na klupu,stvarno mu treba,danas opet vrlo slab.Zakasnjele reakcije,slampava primanja i realizacija gdje uvijek oklijeva.Cak i kad je ovako los treba nam,ali rado bi dao priliku Origiu,koji mislim da gori sada.

Ostatak vise manje nezainteresiran za utakmicu,sta drugo rec.Gomez vrlo dobar,osim one jedne reakcije,gdje je i VVD zasrao.

ne, mislim da nije to ni blizu.. jednostavno je teško odigrati dvije tekme u istom tjednu s gotovo istim sastavom (promjena Keita/Shaq, Milner/Robbo) na najvišem nivou.. i kada mišić može, glava teško prati taj ritam. jesmo mi kvalitetniji i od RB i od Watforda, no oni se u tim tekmama bore ' za život' a mi odrađujemo posao, nije to nimalo lako..

meni je Gomez bio solidan, osim onog glupog štopanja glavom koje je moglo završiti autogolom, a Firmino je slab već treću zaredom, mislim da je Origi morao početi ovu tekmu kao i Ox umjesto Wijnalduma.. šteta sad za Ginija, pitanje je koliko će izbivati.. i Hendo nešto slabiji danas nego protekle dve, dosta krivih paseva, a onaj udarac na gol je za glavobolju.. i on ima kredit, troši se iz tekme u tekmu, biti će ovo pakleni prosinac..
YNWA!!

Offline Comanche

• Sr. Member
  • #YNWA
« Odgovori #43 : Prosinac 14, 2019, 22:06 »
Po meni je igro dosta klimavo...je imao je nekoliko dobrih ciscenja gdje su igraci watforda amaterski stopali loptu.
maltene je izgubio svaki zracni duel s Deeneyem i jos par puta zakasnio zatvorit delafeua, a prema naprijed svako dodavanja dulje od 10 metara nije bilo precizno.

Nije danas nitko bio na nekom nivou osim Alisona i kasnije Robertsona. OK jasno mi je da umor i ovakav ritam utakmica kad-tad mora rezultirat losom predstavom i neka, bolje protiv Watforda kojeg smo dobili s 60% nego u nekoj zahtjevnijoj utakmici
Na kraju pobjeda i novi clean sheet iako su ovi u dvije situacije trebali samo piknut loptu u gol a oni "omasili ceo futbal".

Kretencina ??? Ok, svaka cast na komentaru i bontonu