Šta je sa Thiagom? Gledam ovih početnih 11, koliko je to loše izbalansirano, igramo praktički sa 3 napadača i sa 3 AMF- a u sredini, nikakav defanzivni blok ne postoji na papiru a kamoli na terenu, a tek klupa, pa tu nema 5 ozbiljnih opcija na klupi. Mi smo trenutno na 15- 16 ozbiljnih igrača, a znamo i sami da će ozljede počet čim počne sezona. Terajte se u k***c više i dovodite bar 2 pojačanja za prvih 11.