Anketa

Do kraja će ManC kiksati više od Liverpoola?

DA
32 (18.7%)
NE
22 (12.9%)
----------------------------------
3 (1.8%)
Mislim da su najveće šanse za kiks ManC kod:
0 (0%)
ManU (A)
35 (20.5%)
Burley (A)
12 (7%)
Leicester (H)
13 (7.6%)
Brighton (A)
1 (0.6%)
----------------------------------
0 (0%)
Najviše me strah:
0 (0%)
Huddersfield (H)
1 (0.6%)
Newcastle (A)
21 (12.3%)
Wolves (H)
31 (18.1%)

Ukupno Glasova: 63

Glasanje završeno: Travanj 28, 2019, 16:52

Autor Tema: Engleska premier liga 2018/19  (Posjeta: 133450 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
Odg: Engleska premier liga 2018/19
« Odgovori #75 : Kolovoz 05, 2018, 22:26 »

Izvoli argumentirati post a ne napadati mene. Jesu, dobri su - ali teško će ponoviti sezonu kao lani gdje im se puno tog poklopilo. Ekipa jaka na svim pozicijama? A mi nismo?

Dobri smo, bolji nego prošle godine, al i dalje stoji da je City prvi favorit, ako ponove ne isto, nego slično nešto kao prošlu sezonu opet će se prošetat do naslova.

Mi, ili bilo tko drugi tko želi do naslova prvo se mora nadat da će City odigrat dosta lošiju sezonu nego prošle godine a tek onda da netko od nas ostalih odigra odličnu sezonu pa da ih proba ugrozit, jer ako opet budu išli na 30+ pobjeda možemo se slikat, a pokazali su da to mogu.
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #76 : Kolovoz 05, 2018, 22:34 »

Izvoli argumentirati post a ne napadati mene. Jesu, dobri su - ali teško će ponoviti sezonu kao lani gdje im se puno tog poklopilo. Ekipa jaka na svim pozicijama? A mi nismo?
Nek si ga ti argumentitao ne prosipaj se,sta god ti kazes mozemo ocekivat suprotno to je sigurno.

Da ti elaboriram, City ima bolje igraca na dosta vise pozicija nego mi bez obzira sto i mi imamo fin kadar, a uz to imaju i fantasticne zamjene za malte ne sve igrace sto mi nemamo ni blizu.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #77 : Kolovoz 05, 2018, 23:15 »
Ti si rekao da bi mogli, osim utakmica protiv nas, odigrati sezonu bez poraza. Ja mislim da nisu ni blizu toliko dobri, a vrlo su dobri. Prvi kandidati za naslov? Sigurno da jesu. Ali čeka ih dosta drugačija sezona od one lani.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #78 : Kolovoz 05, 2018, 23:31 »
Jel itko gledao Manchester United protiv Bayerna? Kakvo smeće od igre. Neće Mourinho još dugo.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #79 : Kolovoz 06, 2018, 00:00 »
Ti si rekao da bi mogli, osim utakmica protiv nas, odigrati sezonu bez poraza. Ja mislim da nisu ni blizu toliko dobri, a vrlo su dobri. Prvi kandidati za naslov? Sigurno da jesu. Ali čeka ih dosta drugačija sezona od one lani.
pa prosle godine su pored poraza od nas imali samo jos jedan poraz jbt, osvojili 100 od 114 bodova, o cemu pricamo ?  :lol
itekako su dobri, sad su jos bolji i uigraniji nego prosle sezone, mi smo drugi favoriti ali tesko se mozemo nositi sa njima

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #80 : Kolovoz 06, 2018, 08:22 »
Citam ovako po internetu i po forumima ima dosta ljudi koji nam daju dobre sanae sa za naslov.Vecina u toj borbi vidi samo nas i City,ee tek sad jedva cekam start sezone. :D

Offline Gago8

• Hero Member
  • HE's big and he's fuckin'ard SG8
« Odgovori #81 : Kolovoz 06, 2018, 08:47 »
Nama ce opet bit najteze protiv tottenhama
When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m50oaoGow11qbkyo1o1_500.gif

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #82 : Kolovoz 06, 2018, 09:58 »
Citam ovako po internetu i po forumima ima dosta ljudi koji nam daju dobre sanae sa za naslov.Vecina u toj borbi vidi samo nas i City,ee tek sad jedva cekam start sezone. :D

Oprosti molim te možeš pojasniti ovo.  :hm

opcije iz ovog:
a) nisi bio sposoban to sam zaključiti
b) to ti je presmješno i mi nismo konkurenti za naslov
c) vjerujes da šest ekipa moze biti prvaci

Osobno se nadam borbi za naslov, da. mislim da dugo vremena, da ne kažem nikad nismo imali ovoliko široku i balansiranu momčad, ubijamo brzinom i presingom, kloppovim sistemom igre, širinu donekle ako nas zaobidzu ozljede imamo, vjerujem da se mozemo potući sa citiyem, ili da smo barem najblizi izazivaci.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 06, 2018, 10:18 Mastodont »

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #83 : Kolovoz 06, 2018, 10:39 »
Osobno mislim da smo opravdano contenderi, odnosno prvi izazivač Shityu, ali jos uvijek oni imaju znacajno jaci sastav i jacu klupu (barem 20%) no nismo daleko.. presudne bi mogle biti ozljede i naravno ko i uvijek male tekme.

Iskustvo prijasnjih godina nas uci da se tesko brani naslov i da u drugoj sezoni ove jace ekipe se vise muce ko lani chelski, prije nekoliko sezona City, Lester ne treba spominjati jer su izvan te kategorije..

Ugl, imamo finu ekipu, sto nam jos fali za naslov tesko je reci, kreativniji veznjak, jaci drugi stoper ili LB ili jaci rezervni napadac (ko zna koliko ce Stu izdrzati)..
Imamo jaku ekipu, treba nam mslo srece i puno koncentracije.. mozda je to ta sezona..  :ceka
YNWA!!

Offline lfcmostar

• Hero Member
    • Zrinjski info
« Odgovori #84 : Kolovoz 06, 2018, 12:14 »
Jel itko gledao Manchester United protiv Bayerna? Kakvo smeće od igre. Neće Mourinho još dugo.

Ovo što Mourinho radi u ManU je zaista smiješno, nije niti počela sezona a već se akumuliralo jako puno negativne enrgije oko njega.
Realno njegov nogomet je dekadencija, pliva još na individulanim bljeskovima kvalitetnih igrača.
Mislim da neće dočekati kraj ove sezone na klupi ManU.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #85 : Kolovoz 06, 2018, 13:54 »
Fazon je sto City te male tekme rjesava uglavnom bez vecih problema,iako je bilo utakmica gdje su davali golove u zadnjih 10 minuta ali koga briga,dok smo mi i prosle sezone gubili bodove tu(WBA,Everton,Stoke),a i bili smo katastrofalni i u velikim utakmicama prosle sezone za razliku od prethodne.
Kad bi u procentima izrazavao ko ima kakve sanse za titulu rekao bi City 70%, pa onda mi 15 % pa ovi ostali zajedno 15%

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Online treiler

• Hero Member

Offline Raptor

• Hero Member