Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 163516 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LessMore

• Hero Member
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1860 : Veljača 11, 2024, 07:36 »
Danas na treningu prilikom sparinga nekako nezgodno stao nakon udarca nogom, i osjetio kako mi je kvrcnulo koljeno, kao da je preskocilo.
Malo sam se uspanicario kako mi je to prvi put u zivotu da mi se tako nesto desilo, al kad je hitna dosla uspio sam se osloniti na nju i hodati bez pomoci, saviti je.

Otisao sam kasnije na urgentnu, rekli su mi da ne treba slikanje i da nije nista slomljeno, samo lediranje i painkilleri, izvlacenje krvi vjerojatno ako nastavi oteknuce.

Jel imao itko slicnih iskustava, bojim se da mi nece vise biti svejedno i kad se oporavim, a znam i masu raje sto im ispadne jednom tako neki zglob i onda im redovno ispada?
Kako ne treba slikanje? Inzistiraj na MRTu, lako moguće da je oštećen meniskus ako otiće, lako moguće i da su medijalni, lateralni ili kolateralni ligament nastradali kod rotacije. Vjerojatno su ti napravili test ladice za križne ali ne odustaj od MRTa da se vide sve sveze u koljenu. Ne dopuštaj nikakav šugavi rentgen i da te zrače a neće vidjeti niš. Sretno!
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Online vecac2

• Hero Member
  • In it goes towards Lovren...
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1861 : Veljača 13, 2024, 13:45 »
Kako ne treba slikanje? Inzistiraj na MRTu, lako moguće da je oštećen meniskus ako otiće, lako moguće i da su medijalni, lateralni ili kolateralni ligament nastradali kod rotacije. Vjerojatno su ti napravili test ladice za križne ali ne odustaj od MRTa da se vide sve sveze u koljenu. Ne dopuštaj nikakav šugavi rentgen i da te zrače a neće vidjeti niš. Sretno!
Nazalost izgleda da je pukao unutrasnji ligament, ne znam u kojoj mjeri al nadam se da nije 100% i da ce se vremenom oporaviti. Kontrola opet za 7 dana a ic cu i na magnet al to moram vidjeti koliko se ceka. Ako bude par mjeseci kao sto navodno obicno bude, odem privatno