Novi Postovi

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Ostalo / Odg: Novi manager i sportski direktor
« Zadnji post Luis Garcai Danas u 05:27 »
Mourinho da dodje, prestao bih pratit Liverpool.
22
« Zadnji post gento Travanj 22, 2024, 23:53 »
23
« Zadnji post luigi Travanj 22, 2024, 23:48 »
Kako bi vi reagirali da Mourinho bude taj? Ja ga cijenim, ali mislim da su njegove zlatne godine prošle, uostalom spustio se stepenicu niže u svojoj karijeri onih trenutaka kad je preuzimao Spurse i iza Romu. Meni bi bio okey opcija ali kratkoročno. Ako ćemo dugoročno, a očito da nisu Alonso i Amorim ti, onda mi je logično dat posao De Zerbiju iako mi je on Rodgers klasa trenera ali možeš stati iza njega i dati mu vremena.

Ništa protiv, pogotovo sto bi ga nasi podrzali sto se tice transfera, ne bi se desilo ko u Unitedu da mu iza leđa dovode igrace koji ne zele.

Porto - sjajan
Chelsea - sjajan
Real - jako dobar (valjalo se boriti protiv one mašinerije(
Chelsea - dobar
United - jako dobar ( zadnji put da su licili na ekipu je bilo 17/18/
Tottenham - da ga nisu otpustili prije finala vjerovatno bi im donio trofej nakon hiljadu godina
Roma - nije malo osvojiti s ovim luzerima trofej, nek sad uzivaju u karindjanju od Bologne i u "lijepoj igri " lol

Pros : Izvukao bi maximum od ekipe vec u prvoj, drugoj sezoni bili bi u vrhu, ako bi usli u neko finale LP osvojili bi ga sigurno, za razliku od Kloppa ovaj je rodjeni pobjednik i uradio bi sve za tu jednu utakmicu sta god to znacilo

Cons : igrali bi jako ruzno na momente, posvadjao bi se s nekim i dobio otkaz u trecoj sezoni
24
« Zadnji post mashaka Travanj 22, 2024, 23:42 »
Kako bi vi reagirali da Mourinho bude taj? Ja ga cijenim, ali mislim da su njegove zlatne godine prošle, uostalom spustio se stepenicu niže u svojoj karijeri onih trenutaka kad je preuzimao Spurse i iza Romu. Meni bi bio okey opcija ali kratkoročno. Ako ćemo dugoročno, a očito da nisu Alonso i Amorim ti, onda mi je logično dat posao De Zerbiju iako mi je on Rodgers klasa trenera ali možeš stati iza njega i dati mu vremena.
25
« Zadnji post luigi Travanj 22, 2024, 23:39 »
S obzirom da je Mourinho bio na tribinama jucer moguce da je i on u uzem izboru, ne vjerujem bas da mu je bilo toliko dosadno pa da je dosao pogledat utakmicu Fulhama. Ne bi imao nista protiv njega, mislim da bi s ovom ekipom mogao napravit top rezultat, ekipa ima sve sto je potrebno i zasluzuje da ih vodi veliki trener, ne bi imao nista protiv da njega uzmemo.
Ček, jesi ozbiljan ili ? :D

Znam da si cesto protiv njega
26
« Zadnji post luigi Travanj 22, 2024, 23:38 »
27
« Zadnji post Marijo Travanj 22, 2024, 23:38 »
Spominje se i Paulo Fonseca iz Lillea…
28
Nogomet / Odg: Serie A
« Zadnji post gento Travanj 22, 2024, 23:17 »
For the first time since 1967-1972, a different manager has won Serie A for six consecutive campaigns:

◉ 2019 - Max Allegri (Juventus)
◉ 2020 - Maurizio Sarri (Juventus)
◉ 2021 - Antonio Conte (Inter)
◉ 2022 - Stefano Pioli (Milan)
◉ 2023 - Luciano Spalletti (Napoli)
◉ 2024 - Simone Inzaghi (Inter)

For Sarri, Pioli, Spalletti and Inzaghi, it was their first-ever Scudetto.

For Sarri, Pioli and Inzaghi, it was their first-ever league title.
29
« Zadnji post brutek Travanj 22, 2024, 22:59 »
nisam vidio da se službeno s nekim povezujemo, a onda niti da smo od nekog službeno odustali
nemam pojma o čemu drobite
30
« Zadnji post jon_snow Travanj 22, 2024, 22:51 »
S obzirom da je Mourinho bio na tribinama jucer moguce da je i on u uzem izboru, ne vjerujem bas da mu je bilo toliko dosadno pa da je dosao pogledat utakmicu Fulhama. Ne bi imao nista protiv njega, mislim da bi s ovom ekipom mogao napravit top rezultat, ekipa ima sve sto je potrebno i zasluzuje da ih vodi veliki trener, ne bi imao nista protiv da njega uzmemo.
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 10