Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Igrači / Odg: Ozlijeđeni igrači
« Zadnji post Luis Garcai Danas u 12:23 »
MacAlister je kumovao toj ozljedi. Stao mu na stopalo, i onemogucio daljnju kretnju. Moguce da se ozljeda desila i prije nego sto je ovaj pao na njega.
2
« Zadnji post lfc Danas u 12:07 »
Sjebu nam Jotu, i onda 3 dana poslije proda mrtvu loptu Haalandu...

Gad jedan obični.

Stvarno nestvarno da jedan vrhunski golman ima ovakvu povijest ozljeda, doslovce nema sezone da ne izostaje barem mjesec dana. Do nečega tu jest sigurno problem, bilo u medicinskoj službi, bilo do samog Alissona jer je on baš kurpulentan, mislim da bi on trebao malo i smanjit kilažu jer mi djeluje da ima višak kilograma.

@mihovil je isto na to upozoravao prije koju godinu :D
3
« Zadnji post Winx Danas u 11:49 »
Baš, ko psu mi je žao... Nørgaard jebeni :hitwall

Sjebu nam Jotu, i onda 3 dana poslije proda mrtvu loptu Haalandu...
4
Luton je po meni uz Fulham najčudljivija ekipa ove sezone.
Puno bodova su pogubili nespretnošću, sudačkim greškama, ali nitko od vodećih ih nije baš lako dobio ove sezone. Uostalom, već su nam otkinuli 2 boda ove sezone.

Samo se nadam da ćemo biti pribrani u obrani i da ćemo zabiti što prije, jer ako ih se ne zabije na vrijeme, e onda je zeznuto s njima.
5
« Zadnji post mashaka Danas u 11:24 »
Stvarno nestvarno da jedan vrhunski golman ima ovakvu povijest ozljeda, doslovce nema sezone da ne izostaje barem mjesec dana. Do nečega tu jest sigurno problem, bilo u medicinskoj službi, bilo do samog Alissona jer je on baš kurpulentan, mislim da bi on trebao malo i smanjit kilažu jer mi djeluje da ima višak kilograma.
6
Nogomet / Odg: Bundesliga
« Zadnji post MaddogDario Danas u 11:15 »
Zato je osvojio ligu prvaka s chelseaom?

Ja nisam rekao da nije osvojio, nego sam rekao da igraju nikako, a i to su osvojili ni sam ne zna kako.
7
« Zadnji post Luis Garcai Danas u 11:09 »
Hmmm... Steta. U Bundesligi sve sto valja, kad tad zavrsi u Bayernu. Mogao bi i Alonso tamo.
8
« Zadnji post adn4n Danas u 11:03 »
Svi njegovi klubovi igraju kako i izgleda, nikako  :srednji :srednji
Zato je osvojio ligu prvaka s chelseaom?
9
3 boda uzeti kako god. Dojam nebitan..  B-)
10
« Zadnji post MaddogDario Danas u 10:35 »
Svi njegovi klubovi igraju kako i izgleda, nikako  :srednji :srednji
 Str: [1] 2 3 ... 10