Autor Tema: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice  (Posjeta: 105269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Premier Liga 2021/22 - LFC utakmice
« Odgovori #30 : Kolovoz 12, 2021, 17:00 »
Kakve su tvoje prognoze i ocekivanja?
Pa ukoliko stvari budu relativno normalne (sto znaci da ti se ne ozljede na cijelu sezonu npr. prve 3 napadacke opcije, jer nema ekipe koja bi to prezivjela) onda ocekujem:

-po placama smo 3./4. klub lige, s tim da imamo vecu konstntnost/stabilnost od svih osim Citya, tako da mislim da je neko temeljno ocekivanje 3. mjesto u ligi i s tim sam skroz oke. Blize smo ekipom prvom nego petom tako da bi sigurnost u top4 trebala ostat dosta mirna. Vjerujem da imamo ekipu s kojom se mozemo borit za naslov, ali kazem ima i skupljih ekipa od nas tako da bi volio da se potucemo ali ne stavljam imperativ naslova, to mi je normalno.

-kupove bi volio da napokon ozbiljnije shvatimo, mislim da je krajnje vrijeme da Klopp uzme jedan domaci kup, morao bi moc barem zaprijetit tome

-europa bi trebao bit rutinski prolazak skupine a onda jako puno ovisi o zdrijebu/sreci/formi u trenutku kad padnu utakmice, tako da tu ima previse random elemenata u ovom trenu za ocekivat ista vise od prolaska skupine

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #31 : Kolovoz 12, 2021, 17:06 »
Očekujem top 4 i prolazak skupine u Ligi prvaka. Sve više od toga mislim da je nerealno.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #32 : Kolovoz 12, 2021, 18:49 »
Očekujem top 4 i prolazak skupine u Ligi prvaka. Sve više od toga mislim da je nerealno.
Iskreno, ovo mi je premalo i ovakva sam ocekivanja imao 2017 te.

Sad ipak ocekujem borbu za titulu pa makar je i ne osvojili.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #33 : Kolovoz 12, 2021, 19:16 »
nisam gledao nijednu prijateljsku utakmicu prvi put od 2013., stoga nisam upućen u ekipu kao ranijih godina. što ovdje pročitam -- to je to.

ali to ne umanjuje činjenicu da jedva čekam početak još jedne ludnice. :love
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline LUDI-OS™

• Hero Member
« Odgovori #34 : Kolovoz 12, 2021, 19:22 »
PL i LP + 1 kup

Moja ocekivanja

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #35 : Kolovoz 12, 2021, 19:29 »
PL i LP + 1 kup

Moja ocekivanja
Uz ovakva ocekivanja nije ni cudo sto je FSG govno  :lol

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #36 : Kolovoz 12, 2021, 19:58 »
Iskreno, ovo mi je premalo i ovakva sam ocekivanja imao 2017 te.

Sad ipak ocekujem borbu za titulu pa makar je i ne osvojili.

Također slažem se.
Ide mi malo ovo na nerve, nekakav mentalitet gubitnički. Kakvu smo 2019 i 2020 imali pa da se sad u 2021 i 2022 zadovoljavamo nekim 4.mjestom. Pa zar smo toliko niže pali preko noći. Lani je bila iznimka jer su nas ozljede upropastile, ali ako nas ove godine zaobiđu mislim da se možemo s ovim igračima borit za sam vrh, zaista drugi nisu toliko bolji od nas, rekao bi da smo svi tu negdje blizu po kvaliteti. Hoće možda City imat Kanea i Grealisha ali zaboravlja se da nemaju više najboljeg klupskog strijelca u povijesti i plus morat će im otić očito i Bernardo, Jesus i Lapore koji su bili sve redom bitni igrači.

Offline Virgil

• Hero Member
« Odgovori #37 : Kolovoz 12, 2021, 20:35 »
Osvajamo titulu. To koji smo po platnom spisku me zaboli, znam da smo na terenu i dalje top 2 ekipa lige.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #38 : Kolovoz 12, 2021, 20:39 »
Osvajamo titulu. To koji smo po platnom spisku me zaboli, znam da smo na terenu i dalje top 2 ekipa lige.
Amen to that

Offline Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #39 : Kolovoz 12, 2021, 20:40 »
Moje očekivanje za sezonu je da financijski izvještaji budu pravovremeni, točni i pozitivni; rezultati su u drugom planu.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #40 : Kolovoz 12, 2021, 20:46 »
Također slažem se.
Ide mi malo ovo na nerve, nekakav mentalitet gubitnički. Kakvu smo 2019 i 2020 imali pa da se sad u 2021 i 2022 zadovoljavamo nekim 4.mjestom. Pa zar smo toliko niže pali preko noći. Lani je bila iznimka jer su nas ozljede upropastile, ali ako nas ove godine zaobiđu mislim da se možemo s ovim igračima borit za sam vrh, zaista drugi nisu toliko bolji od nas, rekao bi da smo svi tu negdje blizu po kvaliteti. Hoće možda City imat Kanea i Grealisha ali zaboravlja se da nemaju više najboljeg klupskog strijelca u povijesti i plus morat će im otić očito i Bernardo, Jesus i Lapore koji su bili sve redom bitni igrači.

Ne zadovoljavamo se 4. mjestom. Ovo je bilo pitanje očekivanja, a ne koliko smo zadovoljni očekivanim ishodom.
Ne bih bio zadovoljan time, ali mislim da ove godine postoji prevelika opasnost od zasićenja i da jednostavno neće ići  dovoljno glatko za bolji rezultat od top 4 i prolaska skupine.

Bez obzira na kvalitetu, momčadi trebaju osvježenja, a ne mislim da smo mi dovoljno osvježili momčad u zadnjih par godina i vjerujem da će se to osjetiti ove sezone.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #41 : Kolovoz 12, 2021, 20:47 »
Moje očekivanje za sezonu je da financijski izvještaji budu pravovremeni, točni i pozitivni; rezultati su u drugom planu.
:lol :super

i ja očekujem borbu za titulu. Bit ću razočaran ako ne budemo unutar 5 bodova od 1. mjesta ako već ne osvojimo
Never miss a good chance to shut up.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #42 : Kolovoz 12, 2021, 21:22 »

:lol :lol

Ocekujem napad na titulu. Ni manje ni vise. Razocaralo bih me ukoliko bi zavrsili na 5. mjestu ili nize.

Sto se tice kupova, dobar run u oba, ali nisu prioriteti.

LP nesto slicno kao kod Mihovila, prolazak skupine je pod moranjem, a ostatak ovisi o puno faktora.

Ispasti u osmini finala od recimo Sportinga bi bilo razocarenje. Ispasti u isto vreme od PSG-a, ne bas.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #43 : Kolovoz 12, 2021, 21:25 »
:lol :lol

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.