Liverpool > Utakmice

FA kup 2020/21 - LFC utakmice

(1/38) > >>

gento:
Alisson; Neco, Rhys, Fabinho, Milner; Hendo, Jones, Keita; Salah, Ox, Minamino

Marijo:

--- Citat: gento - Siječanj 05, 2021, 06:29 ---Alisson; Neco, Rhys, Fabinho, Milner; Hendo, Jones, Keita; Salah, Ox, Minamino

--- Kraj citata ---

Nekako ne vjerujem u ovakvu postavu. Primili bi opet 7 komada. Mislim da kreće slična postava kao sinoć, jedino će Thiaga malo odmorit

mihovil:

--- Citat: gento - Siječanj 05, 2021, 06:29 ---Alisson; Neco, Rhys, Fabinho, Milner; Hendo, Jones, Keita; Salah, Ox, Minamino

--- Kraj citata ---
S ovako necim bi i ja isao, moramo dobit nesto od nase klupe tako da je ovo idealna prilika za probat tp izvuc. Pitanje je samo u kakvom je stanju Keita i oce li biti spreman, ako nece onda bi isao sa Ginijem tu umjesto njega.

--- Citat: Marijo - Siječanj 05, 2021, 08:05 ---Nekako ne vjerujem u ovakvu postavu. Primili bi opet 7 komada.

--- Kraj citata ---
A mislim nije da igramo protiv ne znam koga, igramo protiv Ville i jesu u dobroj formi ali i oni ce izrotirati par igraca i ako ne mozemo protiv njih ic s izrotiranom ekipom onda i da dovedemo novog VanDijka sad na zimu nas nece spasit.

gento:
Ključno mi je da OX ne igra vezu. Ne želim ga više nikada gledati tamo. Isto je i s Minaminom.

mihovil:

--- Citat: gento - Siječanj 05, 2021, 09:22 ---Ključno mi je da OX ne igra vezu. Ne želim ga više nikada gledati tamo. Isto je i s Minaminom.

--- Kraj citata ---
A jučer smo čak otvorili u 4-2-3-1 s Oxom desno, ali smo relativno brzo vratili na 4-3-3. Ironično je to što kad je došao i kroz prve dvije sezone smo se nadali samo da ne igra krilo (s razlogom) a sad nam je cak i draze da je tamo, a nije da je postao ista bolji na krilu. :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju