Liverpool > Utakmice

Liga Prvaka 2020/21 - LFC utakmice

(1/217) > >>

Massone:
Možemo onda ovdje imati i temu za LP.

gento:
Na Kanal A smo u utorak. :D

Alisson; Trent, Rhys, Gomez, Milner; Thiago, Jones, Gini; Salah, Jota, Minamino

Mislim da Robbo i Hendo (a i netko iz napadačkog trojica) jednostavno trebaju odmor, pogotovo prije Citya.

Nije mi strašno ako ovdje izgubimo. Ne bih se bunio ni da idemo sa skroz 2. sastavom. Imamo 6 bodova, dobit ćemo još 3 protiv Midtjyllanda i u jednoj od dvije domaće tekme isto tako.

mashaka:

--- Citat: gento - Studeni 01, 2020, 18:32 ---Na Kanal A smo u utorak. :D

Alisson; Trent, Rhys, Gomez, Milner; Thiago, Jones, Gini; Salah, Jota, Minamino

Mislim da Robbo i Hendo (a i netko iz napadačkog trojica) jednostavno trebaju odmor, pogotovo prije Citya.

Nije mi strašno ako ovdje izgubimo. Ne bih se bunio ni da idemo sa skroz 2. sastavom. Imamo 6 bodova, dobit ćemo još 3 protiv Midtjyllanda i u jednoj od dvije domaće tekme isto tako.

--- Kraj citata ---

Slažem se, izrotirat ekipu protiv Atalante pa nek to znači i poraz. Biram odmah poraz u Bergamu za bod/bodove protiv Citija. Najgore bi bilo stavit sve prvotimce, bezveze ih potrošit a na kraju ne ostvarit povoljan rezultat kod Atalante

gogec:
Poraz nema posljedice samo u bodovima već se često odrazi i na samopouzdanje, kemiju ekipe pa i sami momentum, nezz kako bi se bolje izrazio a da ne duljim i filozofiram.

Ne igramo dobro, imamo neke ozljede, neki igrači su izvan forme, trebaju nam pobjede da se dignemo. Slažem se da su nužne rotacije, ali nadam se da nikad nećemo ići svjesno ostavljati bodove ko onomad Rodgers protiv Reala, nikad više to nebi gledao, pogotovo ne u LP, hvala ali ne..

luigi:
Joj kad se sjetim tih rotacija Rodgersa. Kakav je to mazlum bio. Jos izgubili od Chelsea par dana poslije jos ispali u grupi LP

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju