O svemu > Nogomet

Hrvatska nogometna reprezentacija

<< < (2/488) > >>

Ozz:

--- Citat: devil2 - Ožujak 17, 2014, 22:16 ---Prema sutrašnjem izdanju sportskih, FIFA je odbila dati dozvolu da Sertić zaigra za Hrvatsku i on je očigledno izgubljen zauvijek.
Samo me zanima razlog, jer neki normalan ne vidim.

--- Kraj citata ---
Možda ga Platini vidi u Francuskoj repki  :neznam
a bome ,naši se nisu pretjerano pretrgli,dojma sam.

Gerro:

--- Citat: devil2 - Ožujak 17, 2014, 22:16 ---Prema sutrašnjem izdanju sportskih, FIFA je odbila dati dozvolu da Sertić zaigra za Hrvatsku i on je očigledno izgubljen zauvijek.
Samo me zanima razlog, jer neki normalan ne vidim.

--- Kraj citata ---

Pise da je decko jedan od boljih igraca Bordoa,te su ga Francuzi vec ubacili u mladu repku,pa sto bi ga i davali nekome ako igra dobro i vide u njemu neku "nadu". Fifa je u Francuskoj,sta oni kazu tako i bude.

Laslo:
Koliko vidim zbog a) relativno dalekog hrvatskog državljanstva (imao ga je samo jedan djed od četvero predaka tog koljena; Klasnić ili Kovač su prva generacija gastarbajterske djece, kod Šimunića su roditelji također imali i hrvatsko državljanstvo) i b) nije nikada igrao u HNL-u.

devil2:

--- Citat: Gerro - Ožujak 17, 2014, 22:26 ---Pise da je decko jedan od boljih igraca Bordoa,te su ga Francuzi vec ubacili u mladu repku,pa sto bi ga i davali nekome ako igra dobro i vide u njemu neku "nadu". Fifa je u Francuskoj,sta oni kazu tako i bude.

--- Kraj citata ---

Sertiću je 25 godina i već je uveliko prerastao mladu reprezentaciju Francuske.

Massone:
Gdje mogu saznati u kojem gradu igra Italija s nama u 11. mjesecu ove godine?!

I gdje mogu saznati u kojim mi gradovima igramo sa protivnicima iz naše skupine?!

Nigdje nema. Ili ja ne vidim. :blink

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju