Autor Tema: Rafael Rafa Benitez  (Posjeta: 256172 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zlopasha

• Hero Member
Odg: Rafael Rafa Benitez
« Odgovori #2910 : Travanj 01, 2014, 14:11 »
ne zanima me koga je doveo, ja sam pito jel pruzio sansu nekom iz omladine koji je slovio kao veliki talent da to pokaze u prvoj momcadi...

Pachecu svojedobno (dok je stvarno slovio kao veliki talent).

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #2911 : Travanj 01, 2014, 14:12 »
Spearing je debitirao pod Rafom u sezoni 08/09, Robinson u sezoni 09/10, Flafu je nastupio tek iduće sezone pod Woyem. Sigurno je bila hrpa mladih igrača koja je dobivala prilike kroz kupove, npr Nathan Eccleston, ali većina njih nije napravila pretjerano impresivne karijere, barem zasad...
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline gento

• Global Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2912 : Travanj 01, 2014, 14:13 »
Spearing je debitirao pod Rafom u sezoni 08/09, Robinson u sezoni 09/10, Flafu je nastupio tek iduće sezone pod Woyem. Sigurno je bila hrpa mladih igrača koja je dobivala prilike kroz kupove, npr Nathan Eccleston, ali većina njih nije napravila pretjerano impresivne karijere, barem zasad...

ericov dečko :D
Never miss a good chance to shut up.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #2913 : Travanj 01, 2014, 14:16 »
hah, njega se cak i sjecam, zanimljivo, sad sam se sjetio i onog zadnjeg veznog, francuz, tamnoputi, imo je silovit udarac

edit: sjetio sam se, Damien Plessis  :D

Offline IanZG

• Hero Member
  • 大象爆炸式的拉肚子
« Odgovori #2914 : Travanj 01, 2014, 14:18 »
hah, njega se cak i sjecam, zanimljivo, sad sam se sjetio i onog zadnjeg veznog, francuz, tamnoputi, imo je silovit udarac

Plessis? On bi također mogao spadati u tu skupinu, igra u Švicarskoj, što nije loše. Isto i Medjani, kojeg sam vidio da igra negdje u Ligue 1 prošlih sezona...
"You know what the chain of command is? It's the chain I go get and beat you with 'til ya understand who's in ruttin' command here."

Ljudi, pretjerano SERETE!

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #2915 : Travanj 01, 2014, 14:33 »
meni je taj Plessis bio ok igrač  :? :D

al istina je da Rafa nije davao previše prilika mladim igračima. dobili bi neku skroz nebitnu liga kup utakmicu ili 10-ak minuta prvenstvene
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #2916 : Travanj 01, 2014, 16:18 »
kruske i jabuke..
ne bi ni rodgers dao priliku godwinu antwiju, jacku hobbsu ili craigu lindfieldu - budite sigurni u to

rafa je glavni i jedini razlog zasto nam je akademija trenutno dobra i zasto rodgers nekom od njih i moze dati priliku
rad akademije se ne mjeri od danas do sutra, rodgersov rad u akademiji ne vidi se sad nego ce se vidjeti za 3-5 godina
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #2917 : Travanj 16, 2014, 12:13 »
Sretan mu 54. rođendan.  :)

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #2918 : Travanj 16, 2014, 12:46 »
Sretan mu 54. rođendan.  :)

+1
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #2919 : Travanj 16, 2014, 15:16 »
Kako sam htio da se vrati, a sad mu želim sve najbolje sa Napolijem  :p
Sretan mu rođendan  :)

Offline Captain Fantastic

• Hero Member
« Odgovori #2920 : Lipanj 16, 2014, 12:41 »
Na danasnji dan 2004. godine Rafa je izabran kao nas novi menadzer.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #2921 : Listopad 03, 2014, 23:48 »
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Online El Rey

• Hero Member
  • Heart as big as Liverpool

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2923 : Studeni 18, 2014, 21:26 »
Ajde kelneru, vrati se!  :D

Offline Luis Garcai

• Hero Member
  • R.I.P. Akira Toriyama
« Odgovori #2924 : Ožujak 03, 2015, 14:28 »
http://metro.co.uk/2015/03/03/rafa-benitiz-rejects-napoli-contract-offer-as-he-is-dreaming-of-a-return-to-liverpool-5086683/?ito=v-a

navodno odbio produzenje ugovora sa Napoliem, jer zeli da se vrati u Liverpool. Pitanje je dali su i vlasnici zadovoljni sa BR-om i rezultatima koje postize?Posebno ukoliko se pogleda KK period. Jedina slamka spasa za BR-a vidim da Liverpool ponovno uvede u LP.

Move well, study well, play well, eat well, rest well - That is the turtle master way! One master those arts for health in mind and body, for the ability to live one's life as courageously, uniquely, and energetically as one wishes!