Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Ostalo / Odg: FSG prodaje Liverpool
« Zadnji post Monello Danas u 12:22 »

Ovako izgleda loše vlasništvo i ovako izgledaju pravi problemi. A mi smo to usporedili s ne kupovinom R. Sanchesa.

Kad vidim idiote kojima bi prvo pitanje novim vlasnicima bilo "koliko ćemo imati za transfere?" dođe mi slabo. Jebeš viziju, plan, dugoročni projekt, infrastrukturu... Samo daj pare za transfere.

Kako si ti naivan decko to je strasno,

Svi koji dodju kao vlasnici su tu da iskoriste priliku da se obogate jos i vise.
Niko od njih osim formalno uopce ne razmislja  o bilo kakvim nogometnom vizijama i tim stvarima.
Ako se sta slucajno poklopi onda super a ako ne onda pusiona.
Zato mene samo.interesiraju transferi ostalo me bas boli kita i zato trebamo neke kozojebe kojima novac nije problem   jer ce cijene za ove preplacene konje koji igraju biti samo vece i vece.
2
Transferi / Odg: Ljetni transferi 2022
« Zadnji post mashaka Danas u 12:02 »
Bilo bi odlično uzeti kojeg igrača iz Chelseaja, opet će im se dogodit slučaj Salah/De Bruyne/Lukaku gdje od šume ne vide drvo ( :D pun intended).

Ima Chelsea dobrih igrača, kad bi već morao birati njihovog igrača kojeg bi kod nas, to bi bio definitivno Mount. Mislim da bi to dugoročno bio pun pogodak.
3
« Zadnji post Monello Danas u 11:51 »
Cuj znas da se radi o prosjecnom igracu koji drzi rekord PL po broju postignutih golova u jednoj sezoni, kome fali jos 4 gola da bi bio vodeci golgeter kluba u PL i da je vec u top 10 sto se tice asistenata.

Bas razina Ryana Babela i Voronina.

Uokviri te statisticke podatke i u dnevnu sobu okaci i bleji u njih jer nista osim toga to ne vrijedi nit donosi nama bilo sto.

Moze li ta statistika izbacit real iz lp?
Moze li pobjedit.donjet 3 boda u ligi?

To sluzi samo za opravdat njegovu propalu formu i nov ugovor nista vise.

Cuj teoriju uklopio se  u losu formu liverpoola,
I niko na forumu ne reagira,

A kad kazes da je najplaceniji igrac i ostao zbog ovakvih situacija kad ce dokazat i pokazat da je najbolji i rjesavat tekme onda je problem?

Kakvi navijaci?
5
« Zadnji post Lasko Danas u 11:27 »
Bilo bi odlično uzeti kojeg igrača iz Chelseaja, opet će im se dogodit slučaj Salah/De Bruyne/Lukaku gdje od šume ne vide drvo ( :D pun intended).

6
« Zadnji post Luis Garcai Danas u 11:24 »

Ovo nije cak ni hejt. Ovo je bolesna opsesija. Sta ti je Momo roknuo zenu?  :p

Cuj znas da se radi o prosjecnom igracu koji drzi rekord PL po broju postignutih golova u jednoj sezoni, kome fali jos 4 gola da bi bio vodeci golgeter kluba u PL i da je vec u top 10 sto se tice asistenata.

Bas razina Ryana Babela i Voronina.
8
Nogomet / Odg: La Liga
« Zadnji post lfc Danas u 11:10 »
https://twitter.com/DaleJohnsonESPN/status/1621252372549828610?t=3UU5Aj119nzEPtJnEbE2kw&s=19

Baš sam gledo, kad se desila situacija mislim si nema šanse da sad ponište gol, pogotovo Realu.. Ali eto, na kraju poništilo.
9
« Zadnji post scouser68 Danas u 10:19 »
Nadam se vrlo da ima,

A on da je najbolji izvuko bi ovu momcad bar nekad iz govana
 i ne nije se on uklopio u.losu formu liverpoola, vec smo mi u losoj formi i velikim dijelom zbog njega.
Da oce otic slavio bih taj dan ko rodjendan  al svaka mu cast kako vas je sve prejebo pa jos i danas pisete izmisljotine o njemu.
Prosjecan igrac nista vise od tog.

Ovo nije cak ni hejt. Ovo je bolesna opsesija. Sta ti je Momo roknuo zenu?  :p
10
« Zadnji post Monello Danas u 09:29 »
Naravno da ima.

"Salah je jedan od najboljih na svijetu posljednjih godina. No, Liverpool je u sve lošijem izdanju, pa i sam Salah se uklopio u sivilo kluba."

Nadam se vrlo da ima,

A on da je najbolji izvuko bi ovu momcad bar nekad iz govana
 i ne nije se on uklopio u.losu formu liverpoola, vec smo mi u losoj formi i velikim dijelom zbog njega.
Da oce otic slavio bih taj dan ko rodjendan  al svaka mu cast kako vas je sve prejebo pa jos i danas pisete izmisljotine o njemu.
Prosjecan igrac nista vise od tog.
 Str: [1] 2 3 ... 10