Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Nogomet / Odg: BiH nogomet (novo i pametnije)
« Zadnji post Gerro Danas u 16:26 »
Dva najveća hrvatska kluba  :kuler

Dinamo, Hajduk.

Ova dva druga igraju u BiH.
2
Igrači / Odg: Darwin Núñez #9
« Zadnji post luigi Danas u 16:18 »
I sinoć je promašio dva mrtva zicera, možda i više, ali meni dva izletila na twitteru
3
Nogomet / Odg: Engleska premier liga
« Zadnji post gento Danas u 15:41 »
Da ne znaš šta se događa oko svih ovih klubova, onda nema razlike jer pravila to dopuštaju. Možda pravedno nije, ali je pravno dozvoljeno te samim tim nema nikakve razlike između našeg i njihovog preplaćivanja gledajući strogo zakon.

https://www.goal.com/en/news/juventus-deducted-15-points-punished-artificially-inflating-players-value-capital-gains/bltf7583e876057d42c
4
« Zadnji post mascherano Danas u 15:30 »
Dobro, razlika je jer je ovdje jasno što se radi i s kojim ciljem dok smo mi samo preplatili igrača (nemaš istovremeno i transfer u drugom smjeru).

Ali kad imaš glupa pravila, koja su loše pisana onda normalno da ćeš imati ovakve stvari.
Da ne znaš šta se događa oko svih ovih klubova, onda nema razlike jer pravila to dopuštaju. Možda pravedno nije, ali je pravno dozvoljeno te samim tim nema nikakve razlike između našeg i njihovog preplaćivanja gledajući strogo zakon.
5
« Zadnji post mihovil Danas u 14:21 »
Novinarske teorije zavjere.

Koja je razlika između toga što ćeš igrača koji vrijedi 1M platiti 20M ili mi koji smo igrača koji je vrijedio 32M platili 87M? U oba slučaja su balvani debelo preplaćeni.
Dobro, razlika je jer je ovdje jasno što se radi i s kojim ciljem dok smo mi samo preplatili igrača (nemaš istovremeno i transfer u drugom smjeru).

Ali kad imaš glupa pravila, koja su loše pisana onda normalno da ćeš imati ovakve stvari.
6
« Zadnji post mascherano Danas u 13:31 »
https://x.com/AliceTalksFooty/status/1804527771281948847?t=q3e6JY7OZeUxN_IpVMkTwQ&s=19

Opet malverzacije i trazenje rupa.
Novinarske teorije zavjere.

Koja je razlika između toga što ćeš igrača koji vrijedi 1M platiti 20M ili mi koji smo igrača koji je vrijedio 32M platili 87M? U oba slučaja su balvani debelo preplaćeni.
7
« Zadnji post mascherano Danas u 13:25 »
Pa nisam ništa slagao, Dinamo 25 puta prvak, Zrinjski 8, Hajduk 6, Široki Brijeg 2.
9
Nogomet / Odg: EURO 2024
« Zadnji post boo razzer Danas u 11:09 »
Sucic ima 22 u 9.mjesec nije bas ni toliko mlad  :D
:D

Mislio sam u odnosu na veterane Modrića i Brozovića - koji bi tada trebao ispasti iz prvih 11.
10
« Zadnji post boo razzer Danas u 10:59 »
Dva najveća hrvatska kluba  :kuler
Neka bolan , ovi Hajdukovci će popizdit.
Što ih ti voliš prcati. :D
 Str: [1] 2 3 ... 10