Autor Tema: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi  (Posjeta: 26136 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline treiler

• Hero Member
Odg: Igrači koje bi gledao u LFC i rasprava o momčadi
« Odgovori #195 : Lipanj 20, 2022, 19:27 »
I ovi pišu da bi mogli preći na 4231/442:

Kopirao sam kolumnu u temu transfera. Ocito je po transferu Nuneza i Carvalha da cemo ici na drugaciji sustav iduce sezone.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #197 : Lipanj 26, 2022, 01:29 »
Ne mogu smisliti tu njegovu americko srednjoskolsku facu

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #198 : Lipanj 27, 2022, 20:36 »
Klopp's 2x Bundesliga-winning Dortmund side revolved around a No.10 behind a big, physically strong centre forward.

With the way Liverpool's squad has evolved, I wouldn't be surprised if we see him move towards a similar kind of system next season.

https://t.co/KDokbl1nAD
Never miss a good chance to shut up.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #199 : Kolovoz 09, 2022, 10:21 »
Liverpool fielded their oldest XI since 1953 in the Community Shield and had six players aged 30 and over in their starting XI for a Premier League game for the first time since 1994 on Saturday. Does it matter?
@CaoimheSport investigates
https://t.co/YQpD3HQvLt https://t.co/Bw7lR2TZvs

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #200 : Kolovoz 20, 2022, 15:09 »
Dopada mi se Rabbi Matondo iz Glasgow Rangersa.
Također, žao mi je što nismo više zagrizli za Milenkovića prije nego je produžio ugovor s Fiorentinom.
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #201 : Rujan 04, 2022, 11:58 »
Sve je izglednije da Chelsea nece dat novi ugovor Kanteu (godine, place, ozljede...) i da se okrecu mladim opcijama. Zanima me u slucaju da ne uspijemo dovesti Judea iduceg ljeta bili uzeli Kantea kao neku vrstu opcije slicne Thiagu? Recimo na trogodisnji ugovor.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #202 : Rujan 04, 2022, 12:09 »
Sve je izglednije da Chelsea nece dat novi ugovor Kanteu (godine, place, ozljede...) i da se okrecu mladim opcijama. Zanima me u slucaju da ne uspijemo dovesti Judea iduceg ljeta bili uzeli Kantea kao neku vrstu opcije slicne Thiagu? Recimo na trogodisnji ugovor.

Da, bez imalo dvojbe.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #203 : Rujan 04, 2022, 12:11 »
Da, bez imalo dvojbe.

Ne, samo zbog godina (imati će 32g tada) i zdravstvenog kartona..

Trebaju nam veznjaci u naponu snage, mi imamo u kadru ili premlade ili ove u četvrtom desetljeću
YNWA!!

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #204 : Rujan 04, 2022, 12:17 »
Ne, samo zbog godina (imati će 32g tada) i zdravstvenog kartona..

Trebaju nam veznjaci u naponu snage, mi imamo u kadru ili premlade ili ove u četvrtom desetljeću

Prije par godina ljudi su vamo raspravljali kako ne bi uzeli Modrica, a on kida i dalje. Kante po meni slican tip igraca. Je stariji, ali u ovom trenutku dao bi dozu sigurnosti vise na terenu.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #205 : Rujan 04, 2022, 12:21 »
Ovo je otprilike dvojba koju i ja imam u svojoj glavi.

Kante kad je zdrav je bez imalo dvojbe odlican igrac, vjerujem da bi se dosta dobro i sistemski uklopio na nasu desnu osmicu (morali bi opet malo prilagodavati Trentovu ulogu, ali mislim da bi bilo izvedivo) i onda bi vjerujem ukoliko bi imali zdravog Thiaga i Kantea dobar dio sezone imali odlican i komplementaran vezni red sa Fabinhom, Thiagom i Kanteom s kojim bi se mogli borit za sve.

Allii…velik je rizik jel bi ih imali zdrave, a ako nebi onda bi jako velik dio budgeta trosili na dvojicu koji nam na terenu ne doprinose.

Vjerujem da bi se odluka svela na to sto Klopp misli koliki nam je prozor za osvajanje najvecih stvari sa jezgrom koju imamo. Ukoliko misli da imamo samo jos godnu-dvije onda ni riskirao s Kanteom, ukoliko je i sam spreman proc jedan malo duzi period “mini rebuildinga” onda bi se vjerojatno okrenuo nekoj mladoj opciji s kojim nemamo takav vrhunac ali dugorocno cemo vise dobit i manji je rizik.

@luis samo je Kante puno podlozniji ozljedama od Luke…

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #206 : Rujan 04, 2022, 12:28 »
Prije par godina ljudi su vamo raspravljali kako ne bi uzeli Modrica, a on kida i dalje. Kante po meni slican tip igraca. Je stariji, ali u ovom trenutku dao bi dozu sigurnosti vise na terenu.

Ovo što je mihovil rekao u zadnjoj rečenici, zdravstveni karton i sklonost većim ili manjim ozljedama..

Nisam ja protiv iskusnih klasnih igrača, ali Modrić, Benzema, Milner, Zanetti, Maldini, Cafu pa i CR više su izuzeci nego pravilo..

Takvi igrači ko Kante ili Thiago ili štajaznam možda Eriksen npr,  neko te klase zahtjevaju plaću od preko 200k tjedno, ne može ti takva dva tri sjediti u loži.. jednog možeš riskirati, ali više od toga nebi

YNWA!!

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #207 : Rujan 04, 2022, 15:14 »
Zanima me u slucaju da ne uspijemo dovesti Judea iduceg ljeta

Ne razumijem, kako to misliš?

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #208 : Rujan 04, 2022, 15:18 »
I ja bih isao po Kantea, naravno ukoliko bi pristao na neku razumnu platu i ako bi isli po jos jednog veznog uz njega.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #209 : Rujan 04, 2022, 15:25 »
Ne razumijem, kako to misliš?
Znas da ja nisam prevelik fan previsokih transfera, pa se jos nadam da ce uletit neki Real i spasit nas. :D

I ja bih isao po Kantea, naravno ukoliko bi pristao na neku razumnu platu i ako bi isli po jos jednog veznog uz njega.
To je zapravo i problem, neces ga dobit na placu nekakve cetvrte opcije, morat ces mu dat placu prve ili druge opcije. Tako da uz njega mozes onda dovest samo neku jeftiniju opciju. Odnosno kockas se na to da ce bit zdrav, ako ne bude zdrav neces imat dovoljno kvalitete u ekipi.