Anketa

Kada bi birao za tih nekih 90 -100M bi odabrao (abecedno) :

Griezmann
24 (38.7%)
Lemar
1 (1.6%)
Oblak
37 (59.7%)

Ukupno Glasova: 62

Glasanje završeno: Siječanj 22, 2018, 09:14

Autor Tema: Zimski transferi 2017/18  (Posjeta: 136157 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogec

• Hero Member
Odg: Zimski transferi 2017/18
« Odgovori #15 : Rujan 01, 2017, 21:02 »
Da se citiram:
Melissa je jučer objavila kako smo još uvijek zainteresirani, ali kako ga ne planiramo kupiti u ljetnom prijelznom roku. Mislite li da bi sada trebali kupiti Emersona na način na koji smo to učinili s Keitom i osigurati ga za sljedeće ljeto? Momak je out od zadnje tekme sezone (sigurno bi ga kupili da se nije povrijedio, čak je i Romin predsjednik dao nagovještaj tome) i bit će out do 11. mjeseca.

ja ga se ne sjećam iz serie A pa nemogu suditi kakav je igrač.. prema klipovima izgleda zanimljivo no veliki je problem ozljeda križnih ligamenata i pitanje je koliko će mu trebati da dosegne razinu prije ozljede a još veće hoće li mu koljeno dozvoliti da igra u kontinuitetu i razvija se.

iako nisam neki protivnik ovog transfera, razum mi govori da ga nebi trebali potpisivati dok ne vidimo kako će igrati do kraja sezone.
drugo, mislim da ako ćemo dovoditi novog LBa na kraju sezone, da to ima jedino smisla ako je drastično bolji od Morena/Robertsona, a nisam uvjeren da je ovaj momak baš takva kvaliteta.. pratiti pa viditi, za PL trebaš biti spreman igrati u kontinuitetu cijelu godinu, a da ne pričam o broju tekmi koje je npr odigrao Clyne..

edit: btw što se tiče teme o transferima, meni je logičnije / prirodnije da ovdje pričamo o mgućim dolascima, a odlasci naših igrača u njihovim temama..
YNWA!!

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #16 : Rujan 01, 2017, 21:18 »
btw što se tiče teme o transferima, meni je logičnije / prirodnije da ovdje pričamo o mgućim dolascima, a odlasci naših igrača u njihovim temama..

vecina nas koji kopiramo vijesti s twittera uglavnom tako i prakticiramo. ne znam oko cega je sad problem nastao.

NEZALAGANJE

• Gost
« Odgovori #17 : Rujan 01, 2017, 21:23 »
Sta mislite sta ce biti sa VVD ? Hocel stav Sotona biti isti i sljedece ljeto, zasto bi ga uopste mijenjali ? Jedino ako VVD potpise novi ugovor s nekom klauzulom da moze ici sljedece ljeto za odredjen iznos...

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #18 : Rujan 01, 2017, 21:26 »
dajte molim vas za pametnog grbija jednu anketu di mislite da se treba pisat o transferima. u temu transferi ili u temu serije i filmovi?

a za to sta tebi dize tlak me tako zaboli da nemas pojma
barem u nećemo se slažemo, mene isto zaboli za tvoje pametovanje, jednom sam valjda I ja morao doći na red na ovom forumu. 
Nisi odgovorijo na pitanje oko tema, češ preuzeti tu obavezu pa da izbrišem svih onih 38?
« Zadnja izmjena: Rujan 01, 2017, 21:40 grbi »
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline lfcmostar

• Hero Member
    • Zrinjski info
« Odgovori #19 : Rujan 01, 2017, 22:18 »
Ljudu nemojte, relax :kuler
Promjena je valjda vremena :D

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #20 : Rujan 02, 2017, 02:07 »
Sta mislite sta ce biti sa VVD ? Hocel stav Sotona biti isti i sljedece ljeto, zasto bi ga uopste mijenjali ? Jedino ako VVD potpise novi ugovor s nekom klauzulom da moze ici sljedece ljeto za odredjen iznos...

službeni stav sotona je bio kako nece prodavati igraca, dok je onaj neslužbeni stav bio kako ga nece prodavati liverpoolu. ono di je liverpool pogriješio je bilo to kada su u javnost procurile informacije o tom da je igrac odabrao liverpool, bez da je klub prethodno kontaktirao igracev klub s kojim ima ugovor. liverpool je kasnije zauzeo stav kako ce poštovati odluku da igrac nije na prodaju, te ce se izuzet od daljnjeg interesa za doticnog. ono što se do kraja roka cekalo je to da chelsea pošalje ponudu koja bi bila prihvacena, te bi samim time bila znak kako je klub odlucio podati igraca, pa bi lpool u tom trenutku išao izjednaciti ponudu. slican slucaj je bio s Oxom, kada je arsenal rekao da nece prodavati igraca rivalu za top 4, ali nisu izbora kada su vec odlucili prodati igraca, a ovaj odbio jedinu ponudu koju su dobili za njega nakon cega su morali prihvatiti onu liverpoolovu.

liverpoolu preostaje jedino izgladiti stvari sa svecima i probat uci u pregovore oko toga da se igrac proda u sijecnju. drugi nacin je taj koji si spomenuo, da se igrac dogovori s klubom kao i onomad suarez, da ce ovo ljeto zaboraviti i igrati sezonu na najvišoj razini, s tim da potpiše novi ugovor s klauzulom koja bi im bila prihvatljiva.

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #21 : Rujan 02, 2017, 19:11 »
Kad nam ode matip na afričke igre bit ćemo smiješni, branič je pod must na zimu, a na ljetu maknuti j**** lovrena i ugrabiti još jednog

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #22 : Rujan 02, 2017, 19:17 »
1. Nema africkog kupa nacija sljedece godine.
2. Africki kup nacija 2019 ce se igrati na ljeto.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #23 : Rujan 02, 2017, 19:24 »
1. Nema africkog kupa nacija sljedece godine.
2. Africki kup nacija 2019 ce se igrati na ljeto.
3. Matip ne igra za repku :D

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #24 : Rujan 02, 2017, 19:24 »
Zaboravio na to  :lol

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #25 : Rujan 02, 2017, 19:28 »
Kad nam ode matip na afričke igre bit ćemo smiješni, branič je pod must na zimu, a na ljetu maknuti j**** lovrena i ugrabiti još jednog

Rekord za količinu neinformiranog tunjkanja u jednoj rečenicu. Zašto uopće pratiti nogomet i Liverpool ako se ne informiraš o igračima, natjecanjima itd.?

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #26 : Rujan 02, 2017, 19:30 »

A Mane i Salah?  :O :O :O :)))
Never miss a good chance to shut up.

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #27 : Rujan 02, 2017, 19:40 »
keita?  :lol

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #28 : Rujan 04, 2017, 08:25 »
zaista bih htio da u zpr probamo po boatenga. ni sad protiv werdera nije bio ni na klupi. ako ga nastave tak odbacivat onda stvarno mislim da bi bio spreman doći kod nas
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline barun1892

• Hero Member
« Odgovori #29 : Rujan 04, 2017, 09:22 »
zaista bih htio da u zpr probamo po boatenga. ni sad protiv werdera nije bio ni na klupi. ako ga nastave tak odbacivat onda stvarno mislim da bi bio spreman doći kod nas

Pa ovo ljeto se doslovno nudio izjavio je da bi volio raditi sa Kloppom,i ja bi njega rado vidio kod nas po meni bolji nego Dijk, uvjeren sam da bi bio dostupan i Bayern bi tražio razumnu cifru