Autor Tema: Zimski transferi 2016/17 - Ne naši, Liverpool ne kupuje kad je hladno  (Posjeta: 69305 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dodoonn

• Hero Member
  • MakeusDream
Odg: Zimski transferi 2016/17 - spammara
« Odgovori #30 : Rujan 18, 2016, 22:25 »
Usetao bi se u momcad umjesto Wijnalduma. Pretpostavljamo da zacementirano mjesto u prvih 11 imaju i Hendo i Can, no ako Hendo nastavi ovako igrati na #6 mozda ga je i bolje ne micati pa nek se njih 2 potuku za to mjesto. Pitanje je i hoce li Lallana moci na ovoj razini odigrati cijelu sezonu, pogotovo jer se strasno trosi, ali ajde ove sezone nemamo toliko utakmica. A i vjerujemo svi kako cemo iduce sezone opet imati Europu, sto znaci dodatne tekme. Protiv Chelsea nam je na klupi bio Ejaria, nekako se ne brinem di ce Dahoud (ili itko drugi), bit ce mjesta.

Inace, moj pick za free transfer ove zime ide na Willemsa iz PSVa. Zanimljivo je kako i njemu i Robertsonu iz Hulla istice ugovor iduceg ljeta, 2 lijeva beka za koja smo bili zainteresirani navodno.
Willems ce postat world class igrac sigurno. Odlicna igra prema naprijed,vrhunski centarsut i jako dobre fizicke sposobnosti ima.
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #31 : Rujan 18, 2016, 22:40 »
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #32 : Rujan 18, 2016, 22:43 »
Willems ce postat world class igrac sigurno. Odlicna igra prema naprijed,vrhunski centarsut i jako dobre fizicke sposobnosti ima.
Nisam bas tako siguran. Pumpa velik broj centarsuteva a nema bas tako dobar centarsut, fizicke kapacitete ima ali vidjet cemo kako ce defenzivno izgledat na visoj razini. Ima potencijala ali nisam bas spreman stavit ruku u vatru za njega. Vidjet cemo bolje ako je interes stvaran.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #33 : Rujan 22, 2016, 23:35 »
Klopp je rekao kako misli da više neće imati ovako "aktivan" transferni rok (i ulazni i izlazni).

Ako ćemo igrati taj fluidni 433 (koji može postati i 4231), baš me zanima gdje smatra da su kupovine najpotrebnije (na zimu). Svi će reći bek, ali nekako ne vjerujem u to. Zna se da je veliki fan Trenta Arnolda (Lijnders, koji mu je dao kapetansku traku za mlade uzraste, ga je preporučio) tako da mislim da Clyne i on imaju "godine" pred sobom za LFC. S druge strane su Milner i Moreno i mislim da neće ovdje tražiti pojačanja kad bi inače to već napravio.

Golmani, bekovi i stoperi mi izgledaju sigurni. Napadački trojac isto. Možda veza i krila iako na desnom krilu Mane i Ojo, kao i Firmino i Cou na lijevom izgledaju sigurni i dovoljni(bar u ovoj sezoni).

Dakle veza gdje su mu miljenici Can i Lallana, nove kupnje Grujic i Wijnaldum te kapetan Henderson (i Lucas). Opet se čini kao OK brojka, ali možda neko uleti.

Moja oklada za zimu bi bila max 1 ulazni transfer.
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2016, 23:41 gento »
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #34 : Rujan 23, 2016, 00:29 »
Iako se ne sladem bas u potpunosti s videnjem ekipe, takoder mislim da necemo biti nesto pretjerano aktivni na zimu, naravno uvijek je moguce da nam neka ozljeda poremeti planove ali za sad bi rekao da necemo nikog dovodit. Eventualno dogovorit neki posao za ljeto, poput Matipa.

Offline Mastodont

• Hero Member
  • "It’s WONDERFUL! It’s MARVELOUS!! It’s 3-3!!!"
« Odgovori #35 : Rujan 23, 2016, 08:04 »
I ja mislim da zima neće biti pretjerano aktivna, možda čak i bez ikakve aktivnosti. Možda nas eventualno može natjerati na kupovine neke ozljede ili afrički kup nacija ali u globalu teško da ćemo išta uzimati na zimu osim ako ne uleti neki super deal, a takvih na zimu ima malo po normalnoj cijeni.
Jedino pitanje(opaska) na trent arnolda. Koliko znam(a ne znam jel to dovoljno) momak jest talent, no na nekoj drugoj poziciji, na nekakvom veznom a ne na desnom beku gdje je možda igrao da mu se pruži prilika okusiti prvi tim.
Možda on i završi u karijeri koji desni bek, ali mislim da je mlade uzraste prolazio u sredini terena.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #36 : Rujan 23, 2016, 08:07 »
Jedino pitanje(opaska) na trent arnolda. Koliko znam(a ne znam jel to dovoljno) momak jest talent, no na nekoj drugoj poziciji, na nekakvom veznom a ne na desnom beku gdje je možda igrao da mu se pruži prilika okusiti prvi tim.
Možda on i završi u karijeri koji desni bek, ali mislim da je mlade uzraste prolazio u sredini terena.

U mlađim uzrastima je počeo kao desni bek, sad igra u sredini desno kako bi razvio svoju igru (napadačku prvenstveno), ali sigurno da je u budućnosti gledan kao desni bočni (bar sam ja uvijek smatrao da će biti tako). :)

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #37 : Rujan 23, 2016, 08:21 »
isto mislim da ce alexander-arnold igrat iskljucivo beka i da ga se za to priprema

zimski rok? nadam se da cemo prodat jos nekoliko igraca i dovest jednog za prvi tim i nekakvog 'pulisica' za trenutnu rotaciju s ciljem da bude prvotimac kroz godinu/dvije

sto nam treba? posto je milner odlicno zatvorio beka to vise nije toliki prioritet iako je jos uvijek pozicija na kojoj smo losi. uz to jedan vezni i jos jedno direktno krilo. to je manje-vise to
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #39 : Rujan 29, 2016, 18:16 »
niko ne komentira kako je ovaj mali Pulisic iz BvB proigrao?
mislio sam da će sa 18g ipak biti na margini prve ekipe a koliko vidim mali sve više igra i zabija.. krasan gol RM je zabio..  :super

bojim se da time i presaje biti realna meta, oni će ga vjerojatnije razvijati i skupo prodati kad bude vrijeme..
YNWA!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #40 : Rujan 29, 2016, 19:08 »
niko ne komentira kako je ovaj mali Pulisic iz BvB proigrao?
mislio sam da će sa 18g ipak biti na margini prve ekipe a koliko vidim mali sve više igra i zabija.. krasan gol RM je zabio..  :super

bojim se da time i presaje biti realna meta, oni će ga vjerojatnije razvijati i skupo prodati kad bude vrijeme..
Pa nije bas da je postao ista manje realna meta nego je bio na ljeto. Nije on posebno iskocio ove sezone, nego samo nastavio tamo di je stao (a zapravo tek poceo) prosle sezone.  Iako je protiv RM, zabio Schurrle a ne on. Drugo poluvrijeme protiv Darmstadta je bio bas odlican prikaz njegovog talenta ali i trenutne kvalitete.

Dortmund ima strasnu koncentraciju i kvalitete i talenta na tim ofenzivnim pozicijama, Tuchel trenutno cak i nekako na silu to rotira, jer izgledaju dovoljno dobro (pogotovo ofenzivno) da s bilo kim na tim pozicijama izvuku rezultat, pa mu nije uopce problem nekog i od starijih i vecih imena ostaviti i na tribini. Mi ako cemo ga htjet cemo ga morat ozbiljno platiti, bas kao sto bi morali i na ljeto, Dortmund se sigurno nema u planu jeftino rjesavati tih klinaca.

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #41 : Listopad 08, 2016, 14:32 »
Pročitao sam negdje na Twitteru (ne sjećam se koji je izvor), da smo na ljeto odbili 22,5 mil funti od PSG-a za Coutinha.

Sad se navodno priča o uključivanju Lucasa Moure u taj deal.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #42 : Listopad 08, 2016, 14:36 »
Da, i ja sam isto naletio na takve price.
Ali ako ga procjenjuju na 20 i nesto sitno nek u startu odjebu. Ako ste Luiza platili 50m, za Coutinha trebate duboko u novcanik posegnuti da bi uopce razmislili.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #43 : Listopad 08, 2016, 14:43 »
Pročitao sam negdje na Twitteru (ne sjećam se koji je izvor), da smo na ljeto odbili 22,5 mil funti od PSG-a za Coutinha.

Sad se navodno priča o uključivanju Lucasa Moure u taj deal.
30 milja i moura, i bye bye cou  :D

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #44 : Listopad 08, 2016, 14:50 »
Da, i ja sam isto naletio na takve price.
Ali ako ga procjenjuju na 20 i nesto sitno nek u startu odjebu. Ako ste Luiza platili 50m, za Coutinha trebate duboko u novcanik posegnuti da bi uopce razmislili.
Slažem se. Koliko god igrao toplo-hladno, vjerujem da se za Coutinha na današnjem tržištu sigurno može dobiti barem 40 mil.