Anketa

Higuain u Lfc?

Da
31 (81.6%)
Ne
7 (18.4%)

Ukupno Glasova: 37

Glasanje završeno: Lipanj 02, 2016, 23:35

Autor Tema: Ljetni transferi 2016 - spammara  (Posjeta: 258474 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
Ljetni transferi 2016 - spammara
« : Veljača 02, 2016, 08:47 »
Uopće ne pišem u transfer temi,ali eto da otvorim..prošla zima,došlo ljeto... :lol
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2016, 00:11 weka_kt »

Offline mrdokic911

• Hero Member
Odg: Sve o ljetnim transferima u 2016.
« Odgovori #1 : Veljača 02, 2016, 09:09 »
3.
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2 : Veljača 02, 2016, 23:59 »
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #3 : Veljača 03, 2016, 00:01 »
Veliki Jackson Martinez, izdrzao je 4 mjeseca u ozbiljnom nogometu  :lol

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #4 : Veljača 03, 2016, 00:04 »

Samo sam čekao tvoj komentar. :D A dobro, ide tek u lipnju, još ima vremena zabiti 2-3 gola. :sram

kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #5 : Veljača 03, 2016, 00:06 »
Samo sam čekao tvoj komentar. :D A dobro, ide tek u lipnju, još ima vremena zabiti 2-3 gola. :sram
Nisam mogao ovo docekati od kad sam vidio da se spominje u kontekstu Kine, ne mogu opisati koliko mi ovo zadovoljstvo pruza nakon danasnje tekme. Tek u lipnju? Oh, pa ima jos on vremena za koji ulaz s klupe, mozda i Eric progleda do tad  :D

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #6 : Veljača 03, 2016, 00:09 »

Kako mozes tako govorit nakon 92 gola u 132 utakmice za Porto? Pa radi se o world class napadacu, cak je imao kontinuitet od tri sezone.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #7 : Veljača 03, 2016, 00:11 »
Nisam mogao ovo docekati od kad sam vidio da se spominje u kontekstu Kine, ne mogu opisati koliko mi ovo zadovoljstvo pruza nakon danasnje tekme. Tek u lipnju? Oh, pa ima jos on vremena za koji ulaz s klupe, mozda i Eric progleda do tad  :D

Yup, tako veli google translate. A ništa, barem je Atletico dobio super lovu. Jesu zajebali s njim, sad je čak i meni jasno (znao sam da neće zabijati kao na traci, ali ipak nisam ni očekivao da će biti ovako loš). Sjećam se da je devil rekao da će si odsjeći ruku (ili nogu, uglavnom neki ud) ako se Atletico bude borio ove sezone za neku titulu. Na kraju vjerojatno neće uzeti titulu, ali su pri vrhu dobar dio sezone. Biraj. :D
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #8 : Veljača 03, 2016, 00:20 »
Čudo od transfera. Kinezi vjerojatno ne žele proviriti u Liverpoolov izlog jer ni to nije dovoljno dobro za njih  :D

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #9 : Veljača 03, 2016, 00:22 »
Ako je -12 borba za naslov (sto ce biti na kraju) slobodno sjeci sto hoces na sred Avenije, makar se ne sjecam da sam takvo sto pisao, ali stoji da sam bio uvjeren kako se Atletico nece ozbiljno boriti za titulu jer su im svi najbolji igraci otisli kroz zadnjih par transfer rokova.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #10 : Veljača 03, 2016, 00:44 »
Ako je -12 borba za naslov (sto ce biti na kraju) slobodno sjeci sto hoces na sred Avenije, makar se ne sjecam da sam takvo sto pisao, ali stoji da sam bio uvjeren kako se Atletico nece ozbiljno boriti za titulu jer su im svi najbolji igraci otisli kroz zadnjih par transfer rokova.

To ne znamo, govorim u prezentu, a sada su pri vrhu (moglo je biti i bolje, ali i lošije). Jest im subotnji poraz znatno umanjio šanse da održe korak s Barcom + što oni imaju utakmicu manje i atomski napad, ali nikad ne znaš, i njima se zna dogoditi loš dan (bilo ih je ove sezone). Atletico ne igra neki poseban nogomet, ali beru bodove i idu naprijed. Na kraju možda neće osvojiti naslov, ali nisam siguran da si očekivao da će bar prvi dio sezone biti ovako dobri.

Ne mogu citirati tvoju izjavu jer je tema zaključana, ali ima slika. Nisam bio daleko. :D

(click to show/hide)

Pod tom izjavom si vjerojatno mislio da će biti negdje 3. ili 4. mjesto (gdje moooožda i završe na kraju, ali su ipak u borbi s velikanima; ako ne s Barcom, onda se bar mogu dostojno potući s Realom). :p

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #11 : Veljača 03, 2016, 01:02 »
Ocekivao sam ih s manje bodova, ali niti jednom nisam pomislio tokom sezone da oni mogu ozbiljno ugoroziti Barcelonu. Imaju poprilicno tezak raspored do kraja (protiv gotovo svih jacih momcadi igraju u gostima) tako da je realno da ce se razlika povecavati, pogotovo kad krene i LP.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #12 : Veljača 03, 2016, 15:22 »
Corriere della Sera says Inter rejected a £22.7m bid from Liverpool for Icardi on transfer deadline day.

Icardi was available after his relationship with Roberto Mancini broke down and he was named a substitute in the Milan derby.

And it is claimed Liverpool lodged an offer but it was rejected as Inter did not have enough time to find a replacement.
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #13 : Veljača 03, 2016, 15:37 »
Corriere della Sera says Inter rejected a £22.7m bid from Liverpool for Icardi on transfer deadline day.
Ne pratim ih previse, ali prema ono malo sto sam vidio, istinski im hvala na tome. Ne mislim da je vrhunski napadac, ne mislim da ce ikada to biti, cak ni ona klasa malo ispod s kojom bi sad uzivao, ne mislim da je igrac koji digne svoje suigrace i mislim kako je teska budaletina koja stvara problema. Imamo takvog vec u Milanu, samo drugi dres.

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #14 : Veljača 03, 2016, 16:17 »

veliki trener i mag je uspio ono što nikome do sada nije pošlo za rukom, a to je uništiti jednim potezom karijeru tako velikom strijelcu i čovjeku. Bolje mu je što dalje od Madrida, sada će se napokon moći vratiti onom što zna i umije, a to je punjenje protivničkih mreža. U Atletiju ionako malo tko zabija, uguše svo lijepo cvijeće.
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.