Liverpool > Povijest kluba

Jürgen Klopp

<< < (582/589) > >>

gento:

redz:

--- Citat: gento - Svibanj 15, 2024, 12:35 ---Alisson; Trent, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum; Salah, Mane, Firmino.

This will always be THE legendary XI of the Klopp era to me, yet incredibly they only played together ONCE!

That was in the 2019 Champions League final. Mad.

Their ages in that final:

Alisson - 26
Trent - 20
Matip - 27
Van Dijk - 27
Robertson - 25
Fabinho - 28
Henderson - 28
Wijnaldum - 28
Salah - 26
Mane - 27
Firmino - 27

A team in its absolute pomp, that was about to drop two points in their first 27 PL games the next season!

Osvojenih 103 od 105 mogućih bodova na red. :klanja

Jebena korona.  :suicide

--- Kraj citata ---

čekaj, ovih prvih 11 nikada nije zaigralo prije ni poslije te utakmice zajedno???

pa da idem iz glave nabrajati sastav liverpoola iz te ere to bi bila ekipa koju bi vjerojatno složio osim wijnalduma možda, ali i on je igrao često i dugo kod nas...nestvarno mi zvuči da nismo tih 11 nijednom uspjeli izvesti na teren osim tada u finalu LP  :blink

treiler:
https://www.instagram.com/reel/C7GwUz0MToV/?igsh=eHNtcXV1dWRnNms4

Napravio je instagram profil :D

Marijo:
https://www.instagram.com/reel/C7HTAPdtywb/?igsh=MXNxeHRtZm85NWZ2Zg==

A jebenti, isto će bit neobično gledat utakmice bez njega na klupi

Lasko:
//www.youtube.com/watch?v=Xeu00RJx9ds
Ne volim bit patetičan, ali sutra bi mogao pustiti suzu. Koliko god bio frustriran radi toga što smo ostali kratkih rukava i njegov period u klubu je mogao i trebao biti podebljan s još kojim trofejem, toliko sam svjestan da je ovo zapravo bio moderni Shankly. I koliko god je Paisley bio uspješniji od njega, Shankly je veći manager, a Klopp je uz bok njemu.

Čovjek je prenio duh kluba i svega onog što klub predstavlja na teren. I zato ga ljudi iz Liverpoola i navijači Liverpoola koji znaju što je LFC toliko vole. Stvarno je bio savršen za ovaj klub. Nekako mislim da je svakog od nas taknuo, i uspjeh kluba je bio dio i moje osobne sreće i paralelnog razvoja u životu. Taj period otkad je došao u klub se poklopio i s mojim osobnim i karijernim razvojem.

Hvala Jurgen. Teško da ćemo više ikada vidjeti takvog čovjeka i trenera u klubu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju