Anketa

Dolazak Bentekea je za nas...

...1-Katastrofa... najlošiji potez koji smo mogli napraviti
6 (10.7%)
...2-Loše... on jednostavno nije za nas
17 (30.4%)
...3-Solidan... isko smo trebali pričekat te probat i druge opcije
23 (41.1%)
...4-Dobro... trenutno jedna od boljih opcija
10 (17.9%)
...5-Odličan... to je ono što nam treba
0 (0%)

Ukupno Glasova: 56

Glasanje završeno: Srpanj 20, 2015, 01:03

Autor Tema: Ljetni transferi 2015 - spammara  (Posjeta: 259875 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Ljetni transferi 2015 - spammara
« Odgovori #30 : Veljača 05, 2015, 17:25 »
Nakon sto smo katastrofalno promasili s Hrvatom i Srbinom sad idemo probat s Bosancem, nakon toga jos Crnogorac, Slovenac i Makedonac u iducem roku :)

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #31 : Veljača 05, 2015, 17:31 »
A već smo pokušali kosovara dovesti  :D
Uzorak je očit.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #32 : Veljača 05, 2015, 17:48 »
Nakon sto smo katastrofalno promasili s Hrvatom i Srbinom sad idemo probat s Bosancem, nakon toga jos Crnogorac, Slovenac i Makedonac u iducem roku :)

Ne bi se složio da smo s Markovićem katastrofalno pogriješili. Tj. po meni to još ne znamo. Mlad je igrač i prije ove zadnje tri tekme u kojima je bio loš je odigrao 6-7 dobrih tekmi (ali naravno da može bolje). Ugl, na ovu kupovinu, kao i još par njih se ne smije gledati kao promašaj nakon pola sezone. Kaj se tiče Lovrena, iako zaslužuje dobiti još vremena za dokazivanje, ipak je već igrao u EPL i ipak je iskusniji, tako da se od njega s pravom očekivao brz doprinos. :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #33 : Veljača 05, 2015, 17:56 »
Za 20 milijuna smo kupili krilo koje ne moze predribljat nizeligaskog igraca-da, pogrijesili smo. Malo smo ga digli stavljanjem na wingbacka, u formaciji koja vjerojatno dugorocno nece biti prvi izbor Liverpoola, jer je tu odradio solidan posao trkom i dobrim defenzivnim angazmanom ali sad je malo cak i pao u tome.

Nadam se iskreno da ce se dic i popravit, ali nisam ni sam siguran koje su mogucnosti takvog igraca koji na krilu vec sad ima ispred sebe 2-3 bolje i vecinom mlade opcije od sebe. Ali daleko od toga da ga otpisujem, kao ni Lovrena, nakon pola sezone. Iako mislim da bi cak i Lovren mogao imat bolju buducnost od Markovica u klubu.

Trenutno su oba promasaji, ali dat cu im vremena sigurno jos da me razuvjere.

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #34 : Veljača 05, 2015, 18:28 »
Iako mislim da bi cak i Lovren mogao imat bolju buducnost od Markovica u klubu.

:lud
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #35 : Veljača 05, 2015, 18:36 »

:lud
Jednostavno ne vidim Markovicevu ulogu u formaciji s 4 iza, svugdje ima ispred sebe bolje i vecinom mlade igrace. Lovren ako se smiri i vrati osnovama bi cak mozda mogao dogurati do uloge 3. stopera, ako nista drugo onda bar 4. Mislim moze i Markovic bit 4. krilo ali sam misljenja da cemo prije nac/kupit/stvorit kvalitetnije krilo od Markovica nego sto cemo ic kupovat jos jednog/dva stopera a u akademiji bas i nemamo nesto talentirano.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #36 : Veljača 05, 2015, 18:45 »
da nam je jedan golman iz Intera mislim da se baš i ne bi žalili
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #37 : Veljača 05, 2015, 18:49 »
da nam je jedan golman iz Intera mislim da se baš i ne bi žalili

Danas provitao da je njegov agent izjavio da postoji mogucnost da ne produzi ugovor sto bi znacilo na ljeto prodaju po manjoj cijeni.. po TMu istice mu ugovor u lipnju 2016.
YNWA!!

Offline Slav26

• Hero Member
« Odgovori #38 : Veljača 06, 2015, 04:11 »
Danas provitao da je njegov agent izjavio da postoji mogucnost da ne produzi ugovor sto bi znacilo na ljeto prodaju po manjoj cijeni.. po TMu istice mu ugovor u lipnju 2016.

http://www.goal.com/hr/news/6964/glasine-o-transferima/2015/02/05/8623822/handanovi%C4%8Da-%C5%BEele-manchester-united-i-liverpool?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=24sata

Offline gogec

• Hero Member
YNWA!!

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #40 : Veljača 07, 2015, 12:13 »
Liverpool want to sign Samir Handanović and Henrikh Mkhitaryan in the summer. Inter want at least €15m for Handanović (Sportmediaset).
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Capp

• Newbie
  • At the end of the storm, there's a golden sky.
« Odgovori #41 : Veljača 07, 2015, 15:56 »
Handanovič je itekako kvalitetan golman, ali mislim da je £15M previše za jednog 30-godišnjaka. Također, ove godine i ne briljira toliko u Interu !

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #42 : Veljača 07, 2015, 15:57 »
Handanovič je itekako kvalitetan golman, ali mislim da je £15M previše za jednog 30-godišnjaka. Također, ove godine i ne briljira toliko u Interu !

Kod golmana su to najbolje godine. :neznam
Never miss a good chance to shut up.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #43 : Veljača 07, 2015, 17:07 »

Neznam ima li ijedan gol na njegovu dusu.. inter je ocajan, pogotovo otraga, da nemaju Handu bili bi jos gori..
ja bi bez beda dao za njega 15M, moze jos 4-5g bez beda na visokom nivou braniti.. prije bi njega za 15nego npr Cecha za recimo 7-10..
YNWA!!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #44 : Veljača 07, 2015, 17:44 »
Liverpool want to sign Samir Handanović and Henrikh Mkhitaryan in the summer. Inter want at least €15m for Handanović (Sportmediaset).
bagatela,za te pare nebi previše razmišljao
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!