Anketa

Vezano na raspravu o KDB, kada bi ManC ispao iz EU natjecanja i on odlučio otići (duplo pitanje):

1) Pitanje: Koliko misliš da imamo šanse da želi u LFC od 1 do 5?
0 (0%)
1
5 (7.2%)
2
11 (15.9%)
3
8 (11.6%)
4
8 (11.6%)
5
3 (4.3%)
2) Pitanje: Koliko ti želiš da dođe u LFC (kvaliteta-primanja-zdravlje) od 1 do 5?
0 (0%)
1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
1 (1.4%)
4
9 (13%)
5
24 (34.8%)

Ukupno Glasova: 35

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2020, 10:41

Autor Tema: Igrači koje bi gledao u LFC!  (Posjeta: 265345 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Robbie Fowler

• Full Member
Odg: Igrači koje bi gledao u LFC!
« Odgovori #15 : Veljača 01, 2012, 17:17 »
Mislim,da još uvijek nije u FIZIČKOJ snazi i formi da bi mogao igrati prvoligaški engleski nogomet.. :sram za godinu,dvije da...
ma razumijem ja tebe ali mali je bolji od modrića mali će biti zvijer bolji je već sad od naših veznjaka osim kapitena

Offline Ozz

• Hero Member
  • Stade sve,samo život prođe...
« Odgovori #16 : Veljača 01, 2012, 17:22 »
ma razumijem ja tebe ali mali je bolji od modrića mali će biti zvijer bolji je već sad od naših veznjaka osim kapitena
Razumijem i ja tebe,razumiju te i Sir Alex i Abramović,ali ne razumije te Dalglish..mislim bilo bi super iskeširati određenu svotu,pa ga imati kao backup ili rotation(koji bi i za rezerve igrao) igrača dok se ne razvije.

Offline Robbie Fowler

• Full Member
« Odgovori #17 : Veljača 01, 2012, 17:22 »
ma comoli treba več sad početi raditi na transferima da kada se otvori prijelazni rok da to sve bude samo formalnost oko dovođenja željenih igrača ja koliko sam dosad prato lik gotovo ništa nije napravio po tom pitanju a doveden je kao vrhunski pregovarač toliko dobar da nam uvali stewarta a za hendu mislim da će opravdat uloženo i da će biti jedan od najboljih u sljedećoj sezoni

Offline wewonit5times

• Hero Member
  • Walk on with hope in your heart...
« Odgovori #18 : Veljača 01, 2012, 17:28 »

evo, ovo je ono sto mene totalno izbaci iz takta i zasto u pravilu prezirem price o hrvatskim reprezentativcima
srna je najbolji bek svijeta, corluka je najbolji stoper, ne postoji golgeter kao eduardo.. pa dajte malo je**ne realnosti

kovacic je ODLICAN igrac s jako puno potencijala i da, mislim da ce, ako se nastavi razvijat kao i do sad, jednog dana bit spreman da igra u liverpoolu. da, volio bi da tu i igra
ali rec da je vec sad ne samo spreman igrat premiership nego i da bi nam bio najbolji igrac je potpuno, ali potpuno suludo (da ne upotrijebim neku grublju rijec)

dajte molim vas prestanite vise pusit k**ce kranjcaru, kovacicu, srni, pletikosi, modricu.. kome vise ne

od SVIH hrvatskih reprezentativaca JEDINO luka modric trenutno moze igrat zapazenu ulogu u nekoj momcadi vodecih liga koja napada naslov prvaka i igra ligu prvaka
i prije nego me napadnete, ne, ne moze ni srna

volim ih i ja, ipak su nasi.. al budimo malo realniji
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #19 : Veljača 01, 2012, 19:44 »
prije svega PLAYMAKER npr.modrić,hazard...
u napadu cavani (može postat jako realna opcija zbog sukija,već ga je sigurno zvao :D) bi došo ko budali šamar
i slažem se imamo par odličnih mladih igrača , jako bi volio vidjet sterlinga,coadya... od sljedeće sezone
“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline DJ Umek

• Full Member
« Odgovori #20 : Veljača 01, 2012, 20:52 »
Lavezzi bi se brzo uklopio on je igra kojem odgovara naš stil igre

Offline Ozz

• Hero Member
« Odgovori #21 : Veljača 01, 2012, 20:54 »
meni se čini da Napoli postaje polako drugi omiljeni klub,naših forumaša..a da kupimo i onog golmana ?  :))) što ne voli kada njegovi zabijaju..

Offline Laslo

• Hero Member
  • Credo!
« Odgovori #22 : Veljača 01, 2012, 21:08 »
Zanima me vaše mišljenje o Švabama. Znači ne govorim o deficitarnim pozicijama, nego trojcu koji - ma kako irealno bilo njihovo dovođenje - izuzetno cijenim i koji bih volio vidjeti u crvenom dresu: Khedira - Schweinsteiger - Lahm. Pretpostavljam bi Scweinija većina pozdravila, ali za drugu dvojicu nisam siguran, pa eto, malo da prodiskutiramo kad je ovo već takva tema.

Također, obzirom da se dosta priča o napadačima, zanimalo bi me što mislite o Falcau sad kad je u "normalnoj" formi u Atleticu?
Gwlad, gwlad, pleidiol wyf i'm gwlad.

Legum servi sumus ut liberi esse possimus!

Uostalom, mislim da bi hrvatskim izbornikom trebao biti stranac!

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #23 : Veljača 01, 2012, 21:12 »
Falcao svakako, po mom mišljenu vrlo dobar napadač, mislim da bi nam poslužio. A od Nijemaca, može Schweini i Khedira, ali Lahma ne bih, ne sviđa mi se njegov stil i igra, nije mi baš "uvjerljiv." Ali mislim da bi se Schweini i Khedira odlično uklopili tu.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #24 : Veljača 01, 2012, 21:54 »
Zanima me vaše mišljenje o Švabama. Znači ne govorim o deficitarnim pozicijama, nego trojcu koji - ma kako irealno bilo njihovo dovođenje - izuzetno cijenim i koji bih volio vidjeti u crvenom dresu: Khedira - Schweinsteiger - Lahm. Pretpostavljam bi Scweinija većina pozdravila, ali za drugu dvojicu nisam siguran, pa eto, malo da prodiskutiramo kad je ovo već takva tema.

Također, obzirom da se dosta priča o napadačima, zanimalo bi me što mislite o Falcau sad kad je u "normalnoj" formi u Atleticu?
Schweinija bi uzo iste sekunde, uzasno mi se svida kao igrac. Sto se tice druge dvojce njih bas i nebi volio vidjeti kod nas, tj. smatram da ima i boljih od njih cije je dovodenje jednako tako nerealno kao i njihovo, ne kazem da su losi igraci, dapace to su odlicni igraci, ali. Khedira je dosao na onom jednom bumu nakon zadnjeg svjetskog kad je Real uzo njega i Ozila, a u puno prica oko transfera su tad bili jos neki njemacki igraci (Marin, Boateng, Muller i drugi), to je uvijek tako kad je neka hit na nekom velikom natjecanju onda njeni igraci dobiju uzasno na cijeni, pa vrijede puno vise od realne vrijednosti, kod Khedire i Ozila je bilo drugacije jer su imali samo jos 1 godinu ugovora pa su dosli jeftino. Imao je iza sebe jednu dosta dobru sezonu u Stutgartu i taj nastup na svjetskom, a u ove 2 sezone u Realu me i nije nesto posebno osvojio, po meni dobar zadnji vezni, nista vise, osobno smatram da je Lucas bolji igrac od njega. Lahm je odlican bek, jedan od boljih na svijetu koji moze pokrit obe bekovske pozicije jednako kvalitetno, ali on mi se osobno nikako ne svida kao osoba pa ga nebi htio vidjet u Liverpoolu, iako bi sva 3 igraca definitivno predstavljala pojacanja.

Offline Kop Ruler

• Hero Member
  • Burn the witch!
« Odgovori #25 : Veljača 01, 2012, 22:14 »
Schweinija bi uzo iste sekunde, uzasno mi se svida kao igrac. Sto se tice druge dvojce njih bas i nebi volio vidjeti kod nas, tj. smatram da ima i boljih od njih cije je dovodenje jednako tako nerealno kao i njihovo, ne kazem da su losi igraci, dapace to su odlicni igraci, ali. Khedira je dosao na onom jednom bumu nakon zadnjeg svjetskog kad je Real uzo njega i Ozila, a u puno prica oko transfera su tad bili jos neki njemacki igraci (Marin, Boateng, Muller i drugi), to je uvijek tako kad je neka hit na nekom velikom natjecanju onda njeni igraci dobiju uzasno na cijeni, pa vrijede puno vise od realne vrijednosti, kod Khedire i Ozila je bilo drugacije jer su imali samo jos 1 godinu ugovora pa su dosli jeftino. Imao je iza sebe jednu dosta dobru sezonu u Stutgartu i taj nastup na svjetskom, a u ove 2 sezone u Realu me i nije nesto posebno osvojio, po meni dobar zadnji vezni, nista vise, osobno smatram da je Lucas bolji igrac od njega. Lahm je odlican bek, jedan od boljih na svijetu koji moze pokrit obe bekovske pozicije jednako kvalitetno, ali on mi se osobno nikako ne svida kao osoba pa ga nebi htio vidjet u Liverpoolu, iako bi sva 3 igraca definitivno predstavljala pojacanja.
I moje mišljenje je slično, s tim da mi se Khedira ipak nešto više sviđa i od Lucasa.

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #26 : Veljača 01, 2012, 23:45 »

khedira - jedan od rijetkih igraca prema kojima sam potpuno ravnodusan. po meni nit smrdi nit mirisi. u svakom slucaju solidan igrac, limitiran u pojedinim segmentima igre ali korektno odradi svoj posao na terenu i nista preko toga. osobno lucasa smatram boljim i raznovrsnijim igracem a mislim da se na toj pozciji mozemo pojacat puno boljim igracima od khedire. ne vidim ga kao neki kljucni kotacic ni reala ni njemacke reprezentacije, stovise, smatram ga lako zamjenjivim. iznimno psihicki jak
schweinsteiger - jedan jako zanimljiv igrac, rekao bih kompletan veznjak. dio karijere kad je igrao kao krilo daje mu jednu razinu nepredvidivosti, a postao je veoma discipliniran - nesto sto mu je falilo prvih sezona kad je poceo igrat u sredini. iako bayern ima i riberyja i robbena, mislim da je upravo schweinsteiger 'kljuc' njihove igre, glavni igrac i bayerna i elfa. sjajan u oba smjera, dobrog udarca, pregleda igre, dodavanja.. da je malo brzi, bio bi nezaustavljiv
lahm - opcenito ga vise smatram dobrim proizvodom sustava i igracem kojeg momcad cini boljim nego sto zaista jest. cijelu karijeru je u bayernu i u repki, priviknut na suigrace, bez potrebe za prilagodbom na novu okolinu i drugacije stilove igre. definitivno kvalitetan igrac ali osobno smatram da su i johnson i enrique na svojim pozicijama generalno gledano bolji igraci. mislim da je lahm savrseno balansiran bek (solidan i u obrani i u napadu) ali osobno preferiram 'disbalans' bekovskih pozicija (ako to mogu tako nazvat) s jednim vise ofenzivnim a drugim vise defanzivnim rjesenjem (kao sto su to recimo kod nas johnson i enrique)

da zakljucim, sva tri solidna igraca od kojih bi kod nas volio vidjet svu trojicu. schweinsteigera definitivno kao startera, khediru i lahma kao jedne od 15-tak standardnih. naravno, khedira i lahm bi sada bili preskupi za takve uloge (a mislim da na trzistu ima jeftinijih a jednako dobrih rjesenja) tako da sam generalno gledano od ove trojice jedino za schweinsteigera. iako, i njega bi morali platit suhim zlatom a i tu imam neke druge opcije koje su vjerojatno jeftinije, a ako i ne jeftinije, primamljivije (recimo de rossi ili hernanes, mozda cak i hamsik koji je ipak jos uvijek defanzivno mrvicu 'prezelen')

falcao? kad sam skuzio da krecemo po target-mana i da nam je carroll na piku, zelio sam dvojicu igraca. falcao mi je bio prvi izbor i mislim da je kompletan napadac takvog tipa. cudo od igraca, brz, okretan, opasan iz svih situacija, kuzi igru, dobre kretnje, borben, grize. dobitak i pojacanje za gotovo svaku momcad.
cisto ako vas zanima, drugi je bio llorente
“If Everton were playing down the bottom of my garden, I'd draw the curtains.” - Bill Shankly

Offline Ozz

• Hero Member
« Odgovori #27 : Veljača 02, 2012, 00:12 »
Citat:
Darren Bent smanjio je u posljednjoj minuti prvog dijela na 2-1 što mu je ujedno bio 100. pogodak u Premiershipu u 226. utakmici. Bent je deveti najbrži igrač (od 21) koji je uspio stići do brojke od 100 golova
čisto informativno kad je ne tako davno spominjan kao pojačanje  :))) iako možda bolje da sam to stavio u EPL.

Offline Dobra_Babel

• Hero Member
  • Let's go redss
« Odgovori #28 : Veljača 02, 2012, 04:41 »
Khedir ne hvalaa

Neymar  :love

Di Marija

Cavani
Cuvaj se tebra ide lakat u rebra nova stara tema au suarez I evra

Offline wewonit5times

• Hero Member
« Odgovori #29 : Veljača 02, 2012, 09:47 »
Stari pa daj se odluci...

Opet si mi na gemistu!  :D

Ne stvarno, slazem se, Bastian bi bio odlican igrac u PL-u, ali opet takav stil igraca nam ja mislim ne bi trebao biti prioritet za ljeto. Ipak, opcenito bi volio bi kada bi jos malo vise paznje posvetili na Bundesligu.

a di si ga iskopao :D
u zadnjih godinu dana ga puno vise pratim, kada sam ga gledao prije toga pokazivao mi je puno previse defenzivnih nedostataka za tu centralnu poziciju. u zadnje vrijeme puno bolje zna odabrat trenutak za otic naprijed, ne gubi raspored, puno je odgovorniji.. prije mi je vise djelovao kao neki 'wild card', znao je odigrat super a onda sljedecu utakmicu bit potpuno neprepoznatljiv.. cini mi se da je sazrio kao igrac i da je shvatio odgovornost vlastite pozicije i sada je sigurno igrac kojeg bi rado vidio kod nas. zato sam to valjda i napisao lani, uvijek je bio tehnicki fin igrac dobrog suta i dodavanja ali po meni je balans izmedju obrane i napada i razumijevanje kada ici naprijed a kada ostati iza kljuc za svakog veznog igraca. mislim da mu je prije falio taj balans i da je precesto ostavljao previse prostora iza ne dajuci paralelno dovoljan doprinos naprijed da se to anulira (ako razumijes sto zelim rec)
slazem se s ovim dijelom da nam nije na listi prioriteta.. na toj poziciji ipak imamo najboljeg :)