Autor Tema: Zimski transferi 2016/17 - Ne naši, Liverpool ne kupuje kad je hladno  (Posjeta: 65174 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
  • Muku muče, da nas spriječe...
Odg: Zimski transferi 2016/17 - Ne naši, Liverpool ne kupuje kad je hladno
« Odgovori #660 : Siječanj 28, 2017, 13:20 »
Samo da Klopp ne bude "kriv". Jedini tko odlučuje o našim transferima je Klopp. Da, u klubu ima ljudi koji mu preporučuju igrače, baš kao i u svakom drugom klubu, ali njegova je prva i zadnja. Amen.

Namjera mi uopće nije braniti Kloopa, ali stoji činjenica da još nismo kupili igrača koji nam je bio prva opcija.

Ove koje smo i doveli,a pokazali se kao odlična pojačanja( Coutinho,Mane) su dosla kod nas iz čistog razloga što u tom momentu nisu bili na radaru nekih drugi klubava.

Čim je za nekoga igrača zainteresiran još neko unaprijed zaj da neće doći kod nas, a to je do uprave nikako do trenera.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #661 : Siječanj 28, 2017, 13:23 »
Namjera mi uopće nije braniti Kloopa, ali stoji činjenica da još nismo kupili igrača koji nam je bio prva opcija.
Ne znam mislis li na period pod Kloppom ili opcenito, ali ni jedno ni drugo nije tocno.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #662 : Siječanj 28, 2017, 13:27 »

Kako točno Mane i Matip (pa i Karius) nisu bili prvi izbor? Btw. bmk što ih drugi klubovi nisu željeli, to samo govori o tome koliko smo bolju odluku od njih donijeli. :)
Never miss a good chance to shut up.

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
« Odgovori #663 : Siječanj 28, 2017, 13:30 »
Kako točno Mane i Matip (pa i Karius) nisu bili prvi izbor? Btw. bmk što ih drugi klubovi nisu željeli, to samo govori o tome koliko smo bolju odluku od njih donijeli. :)

Sa kojim smo se mi klubom"potukli" za navedene igrače?

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #664 : Siječanj 28, 2017, 13:31 »
Sa kojim smo se mi klubom"potukli" za navedene igrače?
Ti znas tocno koliko je klubova htjelo Matipa?

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
« Odgovori #665 : Siječanj 28, 2017, 13:37 »
Ti znas tocno koliko je klubova htjelo Matipa?

Očito da znaš ti pa daj mi reci?

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #666 : Siječanj 28, 2017, 13:38 »
Očito da znaš ti pa daj mi reci?
Nemam pojma, ai ti si taj koji nesto tvrdis, ne ja, ti bi onda trebao znat.

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
« Odgovori #667 : Siječanj 28, 2017, 13:44 »
Nemam pojma, ai ti si taj koji nesto tvrdis, ne ja, ti bi onda trebao znat.

Pa ti si dežurni mudrac ovog foruma sve znaš.

Što ti ja nešto trebam da kažem.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #668 : Siječanj 28, 2017, 13:45 »
Pa ti si dežurni mudrac ovog foruma sve znaš.

Što ti ja nešto trebam da kažem.
Nisam, ja samo ne volim kad neko prica gluposti koje ne moze nicime potkrijepiti.

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
« Odgovori #669 : Siječanj 28, 2017, 13:52 »
Nisam, ja samo ne volim kad neko prica gluposti koje ne moze nicime potkrijepiti.

Neka ti pišeš samo potkrepljive činjenice.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #670 : Siječanj 28, 2017, 13:55 »
Neka ti pišeš samo potkrepljive činjenice.
Pa trudim se, kao malo prije u raspravi s gogecom. Kad pisem svoje misljenje onda je druga stvar i to napomenem. ;)

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #671 : Siječanj 28, 2017, 14:04 »
Pa stvarno ne treba covjek puno razmisljati da se sjeti koliko 'prvih opcija' nismo doveli, Willian, Mikhtaryan, Texeira, Sanchez.. dovodili smo igrace koji nisu bili meta top klubova i puno ih platili, Lallana, Lovren, Allen, Carroll, Benteke, Clyne, jedino je Mane izjavio da je postojao interes ManU, za Matipa i Firmina nisam procitao da smo imali ozbiljnog konkurenta..

Sad koliko mediji znaju neznam, ali sumnjam da je netko nudio toliku lovu za ove sotonove 'zvijezde'..

Cinjenica je da ne uspijevamo pridobiti igraca ako imamo top klub kao konkurenta, vjerojatno postoji iznimka, ali to je cca 1:10, 1:8 u najboljem slucaju
YNWA!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #672 : Siječanj 28, 2017, 14:22 »
Pa stvarno ne treba covjek puno razmisljati da se sjeti koliko 'prvih opcija' nismo doveli, Willian, Mikhtaryan, Texeira, Sanchez.. dovodili smo igrace koji nisu bili meta top klubova i puno ih platili, Lallana, Lovren, Allen, Carroll, Benteke, Clyne, jedino je Mane izjavio da je postojao interes ManU, za Matipa i Firmina nisam procitao da smo imali ozbiljnog konkurenta..

Cinjenica je da ne uspijevamo pridobiti igraca ako imamo top klub kao konkurenta, vjerojatno postoji iznimka, ali to je cca 1:10, 1:8 u najboljem slucaju
Da, gubili smo neke prve opcije, nisam ni rekao da nismo, ali isto tako i velik broj igraca koje smo dovodili su bili nase prve opcije u tim trenutcima, tako da ne mozes rec da nismo nikad doveli prvu opciju.

I da, gubili smo najcesce od boljih i bogatijih klubova, a dobivali bi protiv losijih i siromasnijih, jebiga, to je i dosta logicno. Postoje iznimke u oba slucaja, ali tako su negdje u omjerima koje si napisao.

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #673 : Siječanj 28, 2017, 14:27 »
Ovaj transfer rok će se pamtiti.
Ne sjećam se, u vrlo jakoj konkurenciji, kad smo se više sami izjebali manjkom pametnog poslovanja.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #674 : Siječanj 29, 2017, 10:18 »
Pa sta bi neki htjeli od Kloppa i scaut sluzbe ove zime????

Potpisali smo sve najvaznije igrace koje imamo i dali im poboljsane ugovore,Scauti su ponovno odradili vrhunski posao i uspjeli su iznova otkriti Coutina Lallanu Gomeza i mozda jos nekog sto je sasvim dovoljno.
Otkrili su i Cana samo sto se on necka al treba vjerovat da ce ga Klopp uspjet nagovorit :D

Tako da je sve u svemu transfer rok prosao zadovoljavajuce i spremni docekujemo nastavak sezone i sa repotpisanim igracima bi smo se trebali lakse othrvati konkurentima u borbi za top 4.
Jebi ga ispali smo iz oba kupa i jako lose igramo u januaru sto je razumljivo jer ipak treba razumjeti i igrace koji se ponovno moraju prilagoditi na nove ugovore i podebljana primanja i uvjete a to slozit ce te se nije ni malo lako.

'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.