Autor Tema: Zimski transferi 2016/17 - Ne naši, Liverpool ne kupuje kad je hladno  (Posjeta: 65177 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Monello

• Hero Member
Odg: Zimski transferi 2016/17 - Ne naši, Liverpool ne kupuje kad je hladno
« Odgovori #645 : Siječanj 27, 2017, 19:51 »
A kojem je to igracu danas nogomet ispred novca :lud  prodali bi i rodjenu mater za dolar vise   :blink
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Online Legendinho

• Hero Member
« Odgovori #646 : Siječanj 27, 2017, 21:28 »
Dobro do kad ce se taj jebeni Eriksen spominjat? Nismo ga uzeli jer smo kupili Coutinha, ne zato jer je lijen ili stajaznam.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #647 : Siječanj 27, 2017, 21:38 »
Dobro do kad ce se taj jebeni Eriksen spominjat? Nismo ga uzeli jer smo kupili Luis Alberta, ne zato jer je lijen ili stajaznam.

ovako je bolje... a spominjat ce se jer je to jedan od vecih propusta naseg kluba...

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #648 : Siječanj 28, 2017, 00:20 »
Dobro do kad ce se taj jebeni Eriksen spominjat? Nismo ga uzeli jer smo kupili Coutinha, ne zato jer je lijen ili stajaznam.

Nije istina, Eriksen je prodan u.ljetnom roku kad smo mi za 4M manje doveli Alberta... ja ga ne spominjem vise ali na jos nekoliko primjera su spursi bolje trgovali i zato su igrali LP.. imaju siri roster.. prvih 11 smo tu negdje ali klupa je daleko na njihovoj strani..
YNWA!!

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #649 : Siječanj 28, 2017, 00:34 »
Nije istina, Eriksen je prodan u.ljetnom roku kad smo mi za 4M manje doveli Alberta... ja ga ne spominjem vise ali na jos nekoliko primjera su spursi bolje trgovali i zato su igrali LP.. imaju siri roster.. prvih 11 smo tu negdje ali klupa je daleko na njihovoj strani..

ne znam sto se sad opet treba vracat na Rodgersove transfere i njegove nebulozne ideje
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #650 : Siječanj 28, 2017, 09:23 »
ne znam sto se sad opet treba vracat na Rodgersove transfere i njegove nebulozne ideje

Samo odgovaram covjeku..

Btw s vremenom smo shvatili da sto se tice transfer politike Rodgersa veliki dio otpada na  'viziju' TCa, dobar dio ljudi ovdje vjeruje da je Klopp samostalniji, ja osobno nimalo to ne vjerujem.

Imali smo prilike vidjeti onaj popis koliko je trgovao u BD, sad odjednom bas ne zeli kupovat zimi, nesto sto Lpool ne cini vec trecu sezonu zaredom, sve je do Kloppa?

Da se razumijemo, ne amnestiram njega za poraze i po meni lose odluke(zamjene, slaba rotacija ekipe), da lik je tvrdoglav i uporan, ali mislim da slijedi sportsku politiku kluba koju nije krojio on. Treneri su ipak prolazni, cast iznimkama, i nemam nista protiv da imamo ljude zaduzene za razvoj kluba, ali brate mili pa nemoj istu gresku ponavljati tri sezone zaredom. I 2014.smo ganjali naslov pa ostali pasivni, prosle sezone nista, sad su popusili borbu za naslov u sijecnju i jedan kup, pa daj jbt naucite reagirati na trzistu ovisno o stanju ekipe.
YNWA!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #651 : Siječanj 28, 2017, 10:13 »
Imali smo prilike vidjeti onaj popis koliko je trgovao u BD, sad odjednom bas ne zeli kupovat zimi, nesto sto Lpool ne cini vec trecu sezonu zaredom, sve je do Kloppa?
Jep, u 6 sezona u Dortmundu je na zimu napravio tri transfera i 1 posudbu. U 2 zime u Liverpoolu 1 transfer i 1 posudbu. Sad odjednom vise ne zeli kupovati zimi, odjednom? Matematicki meni izgleda ko da se u Liverpoolu raspistoljio zimi... :neznam

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #652 : Siječanj 28, 2017, 11:02 »
Jep, u 6 sezona u Dortmundu je na zimu napravio tri transfera i 1 posudbu. U 2 zime u Liverpoolu 1 transfer i 1 posudbu. Sad odjednom vise ne zeli kupovati zimi, odjednom? Matematicki meni izgleda ko da se u Liverpoolu raspistoljio zimi... :neznam

ok, imaš onu tablicu po sezonama?

edit:  http://www.thisisanfield.com/2017/01/jurgen-klopps-january-transfer-record-shows-unlikely-change-liverpool/

većinom dovodi jednog igrača zimi..

ok, znači onda si savršeno odgovaraju, niti on niti klub ne voli trgovati zimi..  :srednji
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2017, 11:07 gogec »
YNWA!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #653 : Siječanj 28, 2017, 11:11 »
ok, imaš onu tablicu po sezonama?
Ne znam na koju tocno mislis, ako se ne varam mislis na onu sliku di su neki od njegovih transfera u Dortmundu poslagani po sezonama, tu sliku sad nemam no na toj slici nisu ni oznaceni zimski i ljetni transferi. Ono sto imam je transfermarkt, pa ti mozemo izvadit kakvu god statistiku transfera zelis. Ako te zanimaju zimski transferi po sezonama, onda ide ovako: 09/10 nitko, 10/11 Leitner, 11/12 nitko, 12/13 Sahin na posudbu, 13/14 Jojic, 14/15 Kampl.

Ukupno na zimu u Dortmundu potrosio 15 mil eura, nijedan od igraca koje je doveo na zimu nije nista napravio u klubu, i Jojic i Kampl su otisli iz kluba cim je Tuchel dosao, jedan je izdrzao 6 mjeseci drugi godinu i pol u klubu.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #654 : Siječanj 28, 2017, 11:16 »
Ne znam na koju tocno mislis, ako se ne varam mislis na onu sliku di su neki od njegovih transfera u Dortmundu poslagani po sezonama, tu sliku sad nemam no na toj slici nisu ni oznaceni zimski i ljetni transferi. Ono sto imam je transfermarkt, pa ti mozemo izvadit kakvu god statistiku transfera zelis. Ako te zanimaju zimski transferi po sezonama, onda ide ovako: 09/10 nitko, 10/11 Leitner, 11/12 nitko, 12/13 Sahin na posudbu, 13/14 Jojic, 14/15 Kampl.

Ukupno na zimu u Dortmundu potrosio 15 mil eura, nijedan od igraca koje je doveo na zimu nije nista napravio u klubu, i Jojic i Kampl su otisli iz kluba cim je Tuchel dosao, jedan je izdrzao 6 mjeseci drugi godinu i pol u klubu.

pogledaj link gore.. samo si jednom fulao 2011/12 je stigao Reus, zapravo najbitniji zimski transfer!
+ 2008/2009 K.P. Boateng..

uglavnom samo 2009/10 nije dovodio nikog..

mislim nitko zimi ne očekuje rekonstrukciju ekipe, prihvatio bi objeručke jedan dobar transfer, nadao sam se da će biti 2..
YNWA!!

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #655 : Siječanj 28, 2017, 11:23 »
Nuop, Reus je dosao na ljeto, jel sve dogovoteno na ziimu ne znam ali ako Matipa brojimo kao ljetni transfer onda isto tako i Reusa. Boatengovu posudbu sam fulaoo, da, mislio sam da je Klopp dosao ljeto kasnije, moja greska.

Offline ANFIELD+1892

• Hero Member
  • Muku muče, da nas spriječe...
« Odgovori #656 : Siječanj 28, 2017, 12:04 »
Samo odgovaram covjeku..

Btw s vremenom smo shvatili da sto se tice transfer politike Rodgersa veliki dio otpada na  'viziju' TCa, dobar dio ljudi ovdje vjeruje da je Klopp samostalniji, ja osobno nimalo to ne vjerujem.

Da se razumijemo, ne amnestiram njega za poraze i po meni lose odluke(zamjene, slaba rotacija ekipe), da lik je tvrdoglav i uporan, ali mislim da slijedi sportsku politiku kluba koju nije krojio on. Treneri su ipak prolazni, cast iznimkama, i nemam nista protiv da imamo ljude zaduzene za razvoj kluba, ali brate mili pa nemoj istu gresku ponavljati tri sezone zaredom. I 2014.smo ganjali naslov pa ostali pasivni, prosle sezone nista, sad su popusili borbu za naslov u sijecnju i jedan kup, pa daj jbt naucite reagirati na trzistu ovisno o stanju ekipe.

Ja se isto slažem sa ovim da Klopp nema ništa slobdnije ruke u odnosu na Rodgersa. Samo je sada priča ljepše upakirana novca imamo, ali trener ne želi kupovati.

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #657 : Siječanj 28, 2017, 12:31 »
Samo da Klopp ne bude "kriv". Jedini tko odlučuje o našim transferima je Klopp. Da, u klubu ima ljudi koji mu preporučuju igrače, baš kao i u svakom drugom klubu, ali njegova je prva i zadnja. Amen.
Never miss a good chance to shut up.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #658 : Siječanj 28, 2017, 12:41 »
Samo da Klopp ne bude "kriv". Jedini tko odlučuje o našim transferima je Klopp. Da, u klubu ima ljudi koji mu preporučuju igrače, baš kao i u svakom drugom klubu, ali njegova je prva i zadnja. Amen.

Ma jasno je da je velikim dijelom do Kloppa, snosi odgovornost, ali nemozes mi reci da TC nema veliku ulogu?

Sto to znaci preporucuju mu igrace? Ako mu preporuce Alberta i Ballotelija, nebi ni ja kupovao. Pa ne skautira on, jasno je da ima i svoje zelje ali to treba ostvariti.. nije tu sve do jednog covjeka
YNWA!!

Offline gento

• Moderator
  • Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #659 : Siječanj 28, 2017, 13:05 »
Ma jasno je da je velikim dijelom do Kloppa, snosi odgovornost, ali nemozes mi reci da TC nema veliku ulogu?

Sto to znaci preporucuju mu igrace? Ako mu preporuce Alberta i Ballotelija, nebi ni ja kupovao. Pa ne skautira on, jasno je da ima i svoje zelje ali to treba ostvariti.. nije tu sve do jednog covjeka

Da, mislim da nemaju. Tj. jedan od njih je zadužen za raspoređivanje skauta, jedan za dodatnu analizu prije kupnje, jedan za pregovaranje s klubom, a jedan je Klopp. Dakle, baš kao i u svakom drugom klubu, ali i ovdje je Kloppova prva i zadnja.

Pa svaki klub funkcionira tako da skauti gledaju igrače i onda ih preporuče šefu skauta koji tada preporuči manageru te igrače (ili neke od njih nakon dodatne analize i izračunavanja financija), a manager ih pregleda i odluči koga dovodimo.

Jedino Klopp odlučuje koga ćemo kupiti, a vjerujem da mu za Pulisica, Draxlera i Brandta ni ne treba scout.
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2017, 13:15 gento »
Never miss a good chance to shut up.