Liverpool > Utakmice

FA kup 2020/21 - LFC utakmice

<< < (2/38) > >>

gento:

--- Citat: mihovil - Siječanj 05, 2021, 09:32 ---A jučer smo čak otvorili u 4-2-3-1 s Oxom desno, ali smo relativno brzo vratili na 4-3-3. Ironično je to što kad je došao i kroz prve dvije sezone smo se nadali samo da ne igra krilo (s razlogom) a sad nam je cak i draze da je tamo, a nije da je postao ista bolji na krilu. :D

--- Kraj citata ---

Da, i to mi se učinilo zanimljivim, tj. solidnom opcijom, ali mislim da onda Hendo mora biti u vezi uz Thiaga, Mane desno, a Jota lijevo. Isto tako, nije mi baš bila utakmica za tako nešto s obzirom da je s druge strane ipak Soton i njihov pressing. I dalje mi je fascinantno da su njihova dva veznjaka doslovce pojela našu vezu u prvom poluvremenu.

Osobno bih prodao Ox-a, i kao što se zna, pustio bih Ginija da ode. Jbg, kad ti je najveća kvaliteta to što se ne ozljeđuješ i što se pojaviš u velikim tekmama, onda znaš na čemu si. I da se razumijemo, to stvarno je kvaliteta i to velika, ali više za nekvu 4. ili 5. opciju, a ne za nekoga tko želi 150k tjedno i biti starter kod nas.

Isto tako mi je zanimljivo što se Ox-a nikad ne navodi kao faila kad su u pitanju transferi. Npr. puno radije gledam Keitu nego njega, oba su stakleni i cijena nije toliko različita (Ox čak ima i veću plaću), a uvijek se samo Keita spominje kao taj "promašeni" transfer.

mihovil:

--- Citat: gento - Siječanj 05, 2021, 09:36 ---Da, i to mi se učinilo zanimljivim, tj. solidnom opcijom, ali mislim da onda Hendo mora biti u vezi uz Thiaga, Mane desno, a Jota lijevo. Isto tako, nije mi baš bila utakmica za tako nešto s obzirom da je s druge strane ipak Soton i njihov pressing. I dalje mi je fascinantno da su njihova dva veznjaka doslovce pojela našu vezu u prvom poluvremenu.

Osobno bih prodao Ox-a, i kao što se zna, pustio bih Ginija da ode. Jbg, kad ti je najveća kvaliteta to što se ne ozljeđuješ i što se pojaviš u velikim tekmama, onda znaš na čemu si. I da se razumijemo, to stvarno je kvaliteta i to velika, ali više za nekvu 4. ili 5. opciju, a ne za nekoga tko želi 150k tjedno i biti starter kod nas.

Isto tako mi je zanimljivo što se Ox-a nikad ne navodi kao faila kad su u pitanju transferi. Npr. puno radije gledam Keitu nego njega, oba su stakleni i cijena nije toliko različita (Ox čak ima i veću plaću), a uvijek se samo Keita spominje kao taj "promašeni" transfer.

--- Kraj citata ---
A nebi cak rekao da je njihova veza pojela nasu, nisu ni oni tu imali nekakvu konstantnu nadmoc, jednostavno su odvukli utakmicu u divljanje di ni mi ni oni nismo uspjeli spojit akciju s 4 dodavanja u prvih 40 minuta. Oni su u tome imali taj gol iz 2. minute iz prekida koji im je bio dosta. Recimo, mislim da je Fulham nas puno vise pregazio u prvom poluvremenu, tamo su oni kontinuirano dolazili opasno pred naš gol kroz cijelo prvo poluvrijeme, ovdje je bilo dosta izjednačenije samo što naravno da je to plus za Southampton.

Jep i ja bi išao na prodaju Oxa, to mi zvuči čak i realno (za razliku recimo od Matipove prodaje koja bi bila puno teža za izvest) s obzirom na to da ima još 2 godine ugovora koji nije prevelik i da ipak ko taj neki opasan veznjak bi trebao dobit priliku još negdje u Premiershipu. Ginija moramo pustit, jednostavno si ne može dozvolit da mu damo plaću kakvu očekuje.

A razlika u cijeni je ipak značajna, Keita je cca 55% skuplji od Oxa, to nije malo. Plus što je Keita došao s očekivanjima igrača koji će preporoditi našu vezu i biti glavni veznjak idućih 10 godina valjda i što je u tom trenutku bio 6. najskuplji veznjak svih vremena, očekivanja su bila puno puno viša kod njega pa i taj osjećaj razočarenja kad nije uspjelo.

gento:

--- Citat: mihovil - Siječanj 05, 2021, 09:56 ---A nebi cak rekao da je njihova veza pojela nasu, nisu ni oni tu imali nekakvu konstantnu nadmoc, jednostavno su odvukli utakmicu u divljanje di ni mi ni oni nismo uspjeli spojit akciju s 4 dodavanja u prvih 40 minuta. Oni su u tome imali taj gol iz 2. minute iz prekida koji im je bio dosta. Recimo, mislim da je Fulham nas puno vise pregazio u prvom poluvremenu, tamo su oni kontinuirano dolazili opasno pred naš gol kroz cijelo prvo poluvrijeme, ovdje je bilo dosta izjednačenije samo što naravno da je to plus za Southampton.

Jep i ja bi išao na prodaju Oxa, to mi zvuči čak i realno (za razliku recimo od Matipove prodaje koja bi bila puno teža za izvest) s obzirom na to da ima još 2 godine ugovora koji nije prevelik i da ipak ko taj neki opasan veznjak bi trebao dobit priliku još negdje u Premiershipu. Ginija moramo pustit, jednostavno si ne može dozvolit da mu damo plaću kakvu očekuje.

A razlika u cijeni je ipak značajna, Keita je cca 55% skuplji od Oxa, to nije malo. Plus što je Keita došao s očekivanjima igrača koji će preporoditi našu vezu i biti glavni veznjak idućih 10 godina valjda i što je u tom trenutku bio 6. najskuplji veznjak svih vremena, očekivanja su bila puno puno viša kod njega pa i taj osjećaj razočarenja kad nije uspjelo.

--- Kraj citata ---

Pa rekao bih da im je to bio plan. S 2 igrača onesposobiti naša 3 vezna i onda pretvoriti tekmu u ludnicu s puno napucavanja gdje oni imaju jednog igrača "viška" u polju. Da je Walcott bio raspoloženiji, mogli smo dobiti još koji gol do poluvremena.

mihovil:

--- Citat: gento - Siječanj 05, 2021, 10:02 ---Pa rekao bih da im je to bio plan. S 2 igrača onesposobiti naša 3 vezna i onda pretvoriti tekmu u ludnicu s puno napucavanja gdje oni imaju jednog igrača "viška" u polju. Da je Walcott bio raspoloženiji, mogli smo dobiti još koji gol do poluvremena.

--- Kraj citata ---
Slažem se da im je donekle to bio cilj, samo mislim da im je ipak bio cilj malo opasniji/strukturiraniji prema naprijed ukoliko je moguće (iako se slažem da je Walcott bio na našoj razini i da je bio malo bolji da su nam mogli i više problema radit). Samo kažem, mislim da nas je Fulham gore pregazio u prvom poluvremenu, tamo samo imao osjećaj da su oni opasni u svakom trenutku tog poluvremena, jučer sam imao osjećaj da smo i jedni i drugi jednako bezopasni.

luigi:
Veceras po prvi put odmah izvlacenje i za 4 i 5 rundu kupa. Daj nam kakvu buraniju kod kuce :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju