Liverpool > Utakmice

FA kup 2020/21 - LFC utakmice

<< < (38/38)

LUDI-OS™:
Možeo i srat koliko hoćemo no mi smo svjesno ušli u rizik sa stroperima, a da je bila anketa na početku sezone birajte 3 od 4 pojačanja

1 Napad
2 Veza
3 Left back
4 Stoper

sigiran sam da bi nas 90% izabralo što i klub, Virgil koji je TOP i ne ozljedjuje se + 2 vrlo dobr stopera sklona ozljedama  i Fabinho koji može uskočiti...nekada stvari ne idu po planu, a to se nama dogodilo

Imamo li para nitko ne zna, možda imamo al znamo u što ih planiramo utrošiti, a možda smo švorc....

Marijo:

--- Citat: luigi - Siječanj 25, 2021, 12:12 ---Ma jesam. Logicno da nije do Thiaga.

Samo, znam da mora proci proces prilagodbe, ali me u pojedinim situacijama dobro zna iznervirati. Nisam htio da ga kritikujem, da ne ispadnem hejter, ali da sam odusevljen i nisam

--- Kraj citata ---

a jebiga, Thiago je trebao biti netko tko će nadograditi vezu Gini, Hendo, Fabinho koja je bila skup radnika punih energije, ali prilično cijepljenjih od kreativnosti. On je trebao biti ona nježna, završna glazura. Na kraju se dogodilo da je on postao zadnji vezni od kojeg se očekuje da ubija i prema nazad i prema naprijed. Fabinha u vezi nemamo, Henderson je igrao 2 stopera pa 2 nije igrao zbog ozljede, a Gini je...a  ne znam, drag mi je, zna stat na loptu, al presporo reagira. Jučer da je pucao mi bi možda imali 2-0, ovako smo 10 sekundi nakon primili gol za 1-1

we_love_you_Liverpool:
Dobri smo bili, da smo imali jednog ozbiljnijeg štopera to bi bilo 0-2, a li šta da se radi život ide dalje bit će bolje  :love
Samo da mom dobrom bratu Luigiu kažem da je Gini sad na 10113 minuta bez asistencije. 168 sati i 33 minuta, 7 dana i 33 minuta, 128 utakmica.

luigi:
Zanimljivo da to niko nije spominjao prvih 9 hiljada minuta, al gle cuda odjednom nam poceo nedostajati napadacki doprinos Wijnalduma.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju