Liverpool > Utakmice

Everton - Liverpool, EPL 5. kolo

(1/64) > >>

adn4n:
vs
Everton v Liverpool
17.10.2020. KO: 13:30
v Everton
Games won: 121
Games drawn: 84
Games lost: 82

03 Mar 2019   Everton v Liverpool   D   0-0   Premier League
04 Dec 2019   Liverpool v Everton   W   5-2   Premier League
05 Jan 2020   Liverpool v Everton   W   1-0   FA Cup
21 Jun 2020   Everton v Liverpool   D   0-0   Premier League

luigi:
https://twitter.com/richarlison97/status/1312862879977177088

Da podgrijemo atmosferu.  :kuler

gento:

--- Citat: gento - Listopad 05, 2020, 11:50 ---Od 2011. imamo 1 pobjedu na Goodisonu i to Mane u 90+ minuti. Ne bih se previše nadao rezultatu tamo.

--- Kraj citata ---

we_love_you_Liverpool:
Meni je uvijek bilo glupo provocirati druge više nego slaviti svoje uspjege. Kad su naši više slavili posrtanje Uniteda pod Moyesom više nego što su slavili vrhunske igre Liverpoola me je jako nerviralo.... To je bio dokaz kompleksa, ovo Richarlisona je dokaz kompleksa, ljudi se ponašaju kao da sutra ne postoji i da se ne mogu stvari okrenuti, a stvari se uglavnom okrenu. Uvjeren sam da će Richarlison svoju porciju dobiti za 10 dana na Goodisonu.. Ne vidim svrhu nekog pretjeranog podbadanja i provociranja bilo koga, slavi svoje uspjehe i dovoljno je.... A naši igrači su po tom pitanju potpuno drugačiji od većine, gledaju sebe, svoju ekipu i ne obaziru se na ostale zato ne sumnjam da će iz ovog debakla izaći još jači i da će protiv Evertona biti oni pravi, gladni pobjede, gladni iskupljenja. A kad su naši takvi onda se samo njih sve pita protiv koga god da igraju, svaka čast Evertonu na svemu ali to je realnost.
Naši su prvaci Engleske, prvaci europe, prvaci svijeta i sama pomisao na to će im morati uliti još veću dozu motivacije da se iskupe za onu bruku prošlo kolo.

--- Citat: gento - Listopad 07, 2020, 18:41 ---

--- Kraj citata ---

Rušili su sve moguće barijere, veliki broj rekorda, negativnih tradicija, vrijeme je da se i ova sruši!

Baš sad kad cijeli svijet očekuje i nada se da ćemo posrnuti, da će nas Everton nabiti, sad kad su se i plavci napalili kao nikad, vjeruju više nego ikad da nas mogu dobiti, kad su im očekivanja  veća nego ikad, prvi su na tablici, baš sad je vrijeme da se stvari poravnaju na realno stanje, da ih rastavimo na proste faktore i pokažemo tko je tko.

luigi:
Ja ne vidim ništa loše u ovom provociranju Richarlisona, šta više lajkam. Nek se zna šta je derbi jel.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju