Anketa

Njegova druga godina je bila za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
4 (11.1%)
4
12 (33.3%)
5
3 (8.3%)
Sljedeća godina će biti
0 (0%)
još bolja (kao prva)
3 (8.3%)
jednaka ovoj (kao druga)
12 (33.3%)
lošija (od prve i druge)
2 (5.6%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:55

Autor Tema: Mohamed Salah #11  (Posjeta: 116904 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online treiler

• Hero Member
Odg: Mohamed Salah #
« Odgovori #15 : Lipanj 20, 2017, 16:46 »
Mohamed Salah is keen to take the No 9 shirt at Anfield after Liverpool finally reached an agreement with Roma. (James Pearce)

metni i broj u naslov. nadam se da ce biti bolji od prethodne  :D

Offline Zlopasha

• Hero Member
« Odgovori #16 : Lipanj 20, 2017, 16:51 »
Odlična kupovina, kad je potvrdimo naravno.

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #17 : Lipanj 20, 2017, 16:55 »
Mohamed Salah is keen to take the No 9 shirt at Anfield after Liverpool finally reached an agreement with Roma. (James Pearce)

metni i broj u naslov. nadam se da ce biti bolji od prethodne  :D
Ima ih još od kojih treba biti bolji. :D Nakon Torresa baš krenulo po zlu.

Fernando Torres, Andy Carroll, Iago Aspas, Rickie Lambert, Christian Benteke

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #18 : Lipanj 20, 2017, 17:39 »
Neka Firmino uzme 9, a Salah 11. To bi mi onda oke izgledalo.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #19 : Lipanj 20, 2017, 17:39 »
Trebao bi bit dobra kupovina. Sretno mu bilo.

Offline xabeard14alonso

• Hero Member
  • #RiseUp
« Odgovori #20 : Lipanj 20, 2017, 17:41 »
Bascombe kaze da i dalje vidimo Firmina kao prvu spicu, sad smo dodali jos jednog igraca koji moze djelovati u kontrasmjeru i stvoriti taman taj neutralan ritam izmedu te nase lazne devetke koja odvlaci i izvlaci igrace van pozicija (ne ide iza njih) i 2 igraca koji bi trebali ubadati u te prostore. Mozda ce u tom nacinu kad su i Mane i Salah na terenu Salah imati mrvicu kombinatorniju ulogu od Manea i vidjet cemo koliko je uopce dobar u tome i ako se cesce nade lijevo (mozda kombinacija kad budemo slamali, na sredni je karijere, valjda moze probati to). U suprotnom slucaju, s Maneom lijevo i Salahom desno, nas 4-3-3 tehnicki bi bio ne tako daleko od nekog romba kad pogledamo kretnje. Ako odemo tipa na Nou Camp mozda imamo na umu s nasa 2 krila na kontrastrane, ne toliko stiskati, ali cekati u jednom solidnom srednjem/poluvisokom bloku, Firmino pomaze sredini, ciljati oduzimanje i zabadanje s ova dva. Ovisi naravno i o protivniku, sta uopce moramo ispratiti, moramo li toliko, gdje zelimo stisnuti i ubosti, a gdje mozemo pustiti/sloziti zamku...

Ovisi jos dosta sta cemo dodati na lijevom beku (potrebna pomoc kome god na lijevoj strani, Coutinhu, Maneu ili Salahu... iako se mozemo igrati i s ulogama obzirom na situaciju kao sta smo zbog Milnera dosta tamo isli na kombinatoriku i onda promjenu strane ili u prostor) i u sredini. Ako ne dode Keita, a nekako sumnjam da trenutno imamo toliko spremnu alternativu za njega u koju toliko vjerujemo da bi opet razbili rekord, to mozda znaci vise minuta za Coutinha i eventualno Oxa u sredini. Ako onda Salah ode cesce desno, a Mane cesce lijevo, imam malo rezervacija i prema Maneovoj igri kojeg onda mogu tjerati prema unutra, prema Coutinhovoj zoni koji naravno zeli da igraci vise odlaze od njega (on bi u trenucima lijeve osmice postao jos veci fokus nase igre), ne da mu prilaze.

Sta se broja tice, jos sam prije rekao da smo trebali Sturridgeu dati #9 kad je brzo postalo jasno da je jedan od nasih kljucnih igraca. Nije toliko vazno, ali nije ni potpuno nevazno, a to sta ovo ljeto ne idemo po napadaca mi nije neki argument da mu gurnemo taj dres jer je eto rekordan transfer i tip zabija neke golove. Mozda vec dogodine budemo isli po spicu. Uglavnom, bitno da Salah ne bude flop nego bar donekle uspjesan i to je to.

Ovo me jedino brine, a nije bas nebitno. A i sto se igre samog Manea tice, mislim da mu puno bolje lezi kad je na desnom krilu i kada ulazi izmedju linija u zadnjoj trecini okrenut izrazito desno; tu je najopasniji i tu nam sirina igre najmanje pati. Sa Salahom je obrnuto, on je opet za razliku od Manea tehnicki potkovaniji i voli zadrazavati loptu i zabijati se u sredinu. Mislim da nema sanse da Salah odigra igdje osim na desnom krilu, mozda koji put vise centralno, ali na lijevu stranu a-a.

Za broj - jebemu mater, jel se ne moze netko u klubu sjetit da imaju Firmina koji ce valjda bit ta glavna spica i kojem vise lezi devetka, a Salahu nek preda 11-icu; ne mogu ga bas zamislit sa devetkom na ledjima, ali valjda cu se naviknit.
"No matter what we call heroin, it's gonna get sold. Shit is strong, we gonna sell it. Shit is weak, we gonna sell twice as much. You know why? Because a fiend is gonna chase that shit no matter what. It's crazy. We do worse, and we get paid more." -  Stringer Bell

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #21 : Lipanj 20, 2017, 17:59 »
Evo o broju:
https://twitter.com/DaveOCKOP/status/877148037826609152
Told Firmino will have first call on number 9 shirt, if he does not take it Salah likely to wear 9.

Offline MagicRat

• Hero Member
« Odgovori #22 : Lipanj 20, 2017, 18:00 »
Cim se vi zamarate, koji ce broj nosit  :D Nek nosi i broj 1, samo da bude dobar.

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #23 : Lipanj 20, 2017, 18:03 »
Cim se vi zamarate, koji ce broj nosit  :D Nek nosi i broj 1, samo da bude dobar.
A ne, to moze samo budala De Guzman i kad to vidim zapalio bi i njega i cijeli klub koji mu je to dopustio. Ne mozes bit dobar igrac ako nosis 1, automatski znaci da si preglup da bi bio kvalitetan.  :D

Offline Brna

• Hero Member
« Odgovori #24 : Lipanj 20, 2017, 18:06 »
A ne, to moze samo budala De Guzman i kad to vidim zapalio bi i njega i cijeli klub koji mu je to dopustio. Ne mozes bit dobar igrac ako nosis 1, automatski znaci da si preglup da bi bio kvalitetan.  :D
Isto kao što je klub odmah trebao reagirati čim je Moreno tražio da mu na dresu piše "Alberto.M"  :D Pad na liječničkom odmah!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #25 : Lipanj 20, 2017, 18:07 »
Ako Mane mora lijevo, onda se treba nadati da cijelu sezonu može ovako:

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #26 : Lipanj 20, 2017, 18:10 »
Isto kao što je klub odmah trebao reagirati čim je Moreno tražio da mu na dresu piše "Alberto.M"  :D Pad na liječničkom odmah!
Da, tu se morao oglasiti alarm  :lol

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #27 : Lipanj 20, 2017, 18:15 »
Ne zamaram se više brojevima poslije Boulahrouzove #9 i Gallasove #10. Potpuno mi je svejedno koji će broj uzeti i on i bilo koji novi igrač, samo ne davati nikome osmicu.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #28 : Lipanj 20, 2017, 18:18 »
Ne zamaram se više brojevima poslije Boulahrouzove #9 i Gallasove #10. Potpuno mi je svejedno koji će broj uzeti i on i bilo koji novi igrač, samo ne davati nikome osmicu.

Da, osmica se čuva za Keitu. :D
Mendya smijemo kupiti tek kad Sakha prodamo.
« Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2017, 18:26 gento »

Offline Emre Can

• Hero Member
  • We won it 6 times, in Madrid we won it 6 times!
« Odgovori #29 : Lipanj 20, 2017, 18:59 »
Što se tiče broja mi je potpuno svejedno.
Dobrodošao i nadam se da će pružati kvalitetne partije u našem dresu.
1. 1977
2. 1978
3. 1981
4. 1984
5. 2005
6. 2019 (Let's talk about six, baby!)