Anketa

Njegova druga godina je bila za

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
4 (11.1%)
4
12 (33.3%)
5
3 (8.3%)
Sljedeća godina će biti
0 (0%)
još bolja (kao prva)
3 (8.3%)
jednaka ovoj (kao druga)
12 (33.3%)
lošija (od prve i druge)
2 (5.6%)

Ukupno Glasova: 19

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:55

Autor Tema: Mohamed Salah #11  (Posjeta: 118711 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
Odg: Mohamed Salah #11
« Odgovori #1365 : Rujan 19, 2021, 16:58 »
zato što je to emocija.
vi suci to ne bi razumjeli :D

pa baš zato jer je to emocija, strast. kad pokazuješ strast u krevetu isto skidaš majicu, zar ne?

:lol
Netko je u elementu danas.  :D

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1366 : Listopad 02, 2021, 12:58 »
Copied from sportening.com:

ℹ️ The Athletic understands it is Salah’s preference to remain at Liverpool but he has seen how smoothly City dealt with Kevin De Bruyne’s contract negotiations and wonders why it has not been the same for him. De Bruyne is a year older and has missed more games for City through injury than Salah has for Liverpool, where his record is exemplary.

It is feared Salah will reach the same point as Mookie Betts at the Boston Red Sox: the star right fielder, a year younger than Salah, who was traded to the Los Angeles Dodgers in 2020 because FSG, led by Henry, decided a renewed investment in him had the potential to see wages spiral out of control.
(James Pearce, Simon Hughes, The Athletic)
Never miss a good chance to shut up.

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1367 : Listopad 02, 2021, 13:11 »
Kreten koji gleda samo na zaradu i na svoj FSG. Bitno da je davao lovu za Markovića, Bentekea i slične klaune, a oko jednog Salaha, oko kojeg se ne smije, se vodi borba s ugovorom.

19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Online scouser68

• Hero Member
« Odgovori #1368 : Listopad 02, 2021, 13:21 »
Copied from sportening.com:

ℹ️ The Athletic understands it is Salah’s preference to remain at Liverpool but he has seen how smoothly City dealt with Kevin De Bruyne’s contract negotiations and wonders why it has not been the same for him. De Bruyne is a year older and has missed more games for City through injury than Salah has for Liverpool, where his record is exemplary.

It is feared Salah will reach the same point as Mookie Betts at the Boston Red Sox: the star right  fielder, a year younger than Salah, who was traded to the Los Angeles Dodgers in 2020 because FSG, led by Henry, decided a renewed investment in him had the potential to see wages spiral out of control.
(James Pearce, Simon Hughes, The Athletic)

Da, ovo s Bettsom je indikativno. Nisu htjeli produziti ugovor s njime. LA Dodgersi (gdje je zavrsio kad ga je Henry odlucio prodati) su vise profil fransize u baseballu kao za usporedbu u nogometu City ili Chelsea (kao i NY Jenkiji), a Red Soxi figurativno dođu kao Liverpool. :)
Istina je isto tako da je Betts osvojio naslov i s Red Soxima 2018. ali je na kraju 2019. otisao u Dodgerse da bi odmah prvu sezonu i s njima postao isto prvak. Tako da je svasta moguce s Henryem. Mada bi po meni bilo pametno da produzi Salaha, a razmisli sta ce s Maneom i Firminom..

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1369 : Listopad 02, 2021, 19:36 »
300 K sedmično je sića za igrača njegove klase, boljeg na trzistu necemo naci, ni blizu.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1370 : Listopad 02, 2021, 21:24 »
300 K sedmično je sića za igrača njegove klase, boljeg na trzistu necemo naci, ni blizu.

On trenutno ima više od 300k. Rekao bih da traži bliže 450.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1371 : Listopad 03, 2021, 03:01 »
salah nije svjestan situacije i da je on ovo sto jeste samo u Liverpoolu,gdje mu ovaj stil nogometa najvise odgovara a i politika vlasnika mu ide samo tako na ruku  i on je ovde kod nas u prvom planu jer nit ima realnu konkurenciju niti ce je imat dok je ovde,
vazda je standardni , promasuje kolko i kad hoce,ima ogromnu lovu i zivi ko prava zvijezda,zasticen ko bjeli medjed.

da je kod Pepa, ovaj bi ga svaku tekmu mjenjo,pauziro bi svaku drugu trecu i samopouzdanje bi mu bilo na klackalici svaki vikend,

nek mu neko objasni situaciju poletio je previse
bilo bi bolje da se spusti na zemlju,ne kontam ga jebo te pa zar nema dovoljna primanja i sad,
ako trazi 450 il 500milja ja bih ga sutnuo jer tu se nema oko cega vise pregovarat on te novce ne zasluzuje a on ce odlaskom iz Liverpoola biti 50% losiji igrac to sigurno,

il nek mu daju 500 al svaki promasaj zicer mrtvi kao zadnju tekmu -100 i vjerujem da bi on jos osto amerima duzan debelu lovu
'Winners Are Not Those Who Never Fail, But Those Who Never Quit'.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1372 : Listopad 03, 2021, 06:07 »
Aj ne prdi.

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1373 : Listopad 03, 2021, 09:16 »
Aj ne prdi.

ti si obican bezveznjak, koji je opsjednut salahom iz ko zna kojih razloga?
pogledaj ti komentar :lol :bljak

sta je ovde pogresno napisano sto zapravo nije tako? mada zbog tog sto i sam znas da sam u pravu i reagiras ovako,

al eto vas tamo, vi sto ste prodali karakter i misljenje da bi se uvukli pojedincima duboko u anus ste najgori.

a posto apsolutno ne zelim raspravu na ovom nivou na kojem se nalazis ti i pojedinci najlakse mi napisat
da je salah top i da malo trazi i kraj price,
ko vas ,     sve zajedno

Offline El Rey

• Hero Member
  • At the end of the storm, there is a golden sky
« Odgovori #1374 : Listopad 03, 2021, 09:20 »
Trazi onoliko koliko imaju oni najbolji jer tamo i sam pripada.
Nista sokantnoga tu nema,a tebi je tesko bit objektivan jer ga mrzis od prvog dana  :D

Online adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1375 : Listopad 03, 2021, 09:25 »
salah nije svjestan situacije i da je on ovo sto jeste samo u Liverpoolu,gdje mu ovaj stil nogometa najvise odgovara a i politika vlasnika mu ide samo tako na ruku  i on je ovde kod nas u prvom planu jer nit ima realnu konkurenciju niti ce je imat dok je ovde,
vazda je standardni , promasuje kolko i kad hoce,ima ogromnu lovu i zivi ko prava zvijezda,zasticen ko bjeli medjed.

da je kod Pepa, ovaj bi ga svaku tekmu mjenjo,pauziro bi svaku drugu trecu i samopouzdanje bi mu bilo na klackalici svaki vikend,

nek mu neko objasni situaciju poletio je previse
bilo bi bolje da se spusti na zemlju,ne kontam ga jebo te pa zar nema dovoljna primanja i sad,
ako trazi 450 il 500milja ja bih ga sutnuo jer tu se nema oko cega vise pregovarat on te novce ne zasluzuje a on ce odlaskom iz Liverpoola biti 50% losiji igrac to sigurno,

il nek mu daju 500 al svaki promasaj zicer mrtvi kao zadnju tekmu -100 i vjerujem da bi on jos osto amerima duzan debelu lovu
stari moj kak si ti zatucan e
firmino je prvi od prednjih kao najblizi odlasku
onda salah jer kod njih dvojice ponestaje zaista volje za zivotom i to je ocigledno

Offline Monello

• Hero Member
« Odgovori #1376 : Listopad 03, 2021, 09:37 »
Trazi onoliko koliko imaju oni najbolji jer tamo i sam pripada.
Nista sokantnoga tu nema,a tebi je tesko bit objektivan jer ga mrzis od prvog dana  :D

nikog ja ne mrzim vec komentiram njegove igre,
ove sezone je direktno usro 6 bodova svojom nonsalancijom i
apsolutno sam realan kad mislim da on nije najvisi level igraca i nikad nece tu biti,

suarez je recimo zabijao isto i u groningenu i ajaxu i liverpoolu i barci i atletiku i on je taj sam vrh piramide,
nek svoja primanja prilagodi svojim igrama,potrosenim loptama i usranim zicerima i nema problema,

pa jebo te u chelseu je dao dva gola,
u baselu 9.
u fiorentini 6
u romi 14 pa 15
pa liverpool 32/22/19/22

nek se decko spusti malo na zemlju i kloppu da lagano 30% od primanja svaki tjedan,do dolaska u lfc je bio teski prosjek i ispod tog

Online adn4n

• Hero Member
  • Cut my veins open and I'll bleed Liverpool red
« Odgovori #1377 : Listopad 03, 2021, 09:39 »
nikog ja ne mrzim vec komentiram njegove igre,
ove sezone je direktno usro 6 bodova svojom nonsalancijom i
apsolutno sam realan kad mislim da on nije najvisi level igraca i nikad nece tu biti,

suarez je recimo zabijao isto i u groningenu i ajaxu i liverpoolu i barci i atletiku i on je taj sam vrh piramide,
nek svoja primanja prilagodi svojim igrama,potrosenim loptama i usranim zicerima i nema problema,

pa jebo te u chelseu je dao dva gola,
u baselu 9.
u fiorentini 6
u romi 14 pa 15
pa liverpool 32/22/19/22

nek se decko spusti malo na zemlju i kloppu da lagano 30% od primanja svaki tjedan
XDDDDDDDD
firmino je prvi od prednjih kao najblizi odlasku
onda salah jer kod njih dvojice ponestaje zaista volje za zivotom i to je ocigledno

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1378 : Listopad 03, 2021, 11:43 »
Ispada da u ekipi imamo Antona Dedaja, a ne Salaha :lol
19 + 6 + 7 + 8 + 15 + 3 + 4 + 1

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1379 : Listopad 03, 2021, 12:13 »
Ispada da u ekipi imamo Antona Dedaja, a ne Salaha :lol
Ili da imamo Maradonu,a ne Salaha  :hm