Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 21391 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shankly1913

• Hero Member
  • Suarez = 9
Odg: Košarka
« Odgovori #165 : Rujan 11, 2022, 17:08 »

Ma rekao sam milijun puta, nemamo mi uopče igrački lošu ekipu, mi smo sportski talentirana nacija i uz sve uvjete odnosno neuvjete kakvi nas sportaši imaju, kod nas će uvijek izletit kvalitetni igrači.

Problem je struka, kako danas direktno ova koja vodi utakmicu na klupi, tako i ona koja vodi savez i cijeli hrv. košarku.
Gle danas ovog mulca šta radi na klupi, znači pazi stotinka do poluvremena, ono stotinka, njima lopta sa strane, samo tap in im igra, i ovaj indijanac drži naša 2 najviša igrača na klupi, Zubca i Matkovica, i Markkanen zabija tap in, pa nemoj me jebat.
Markkanen nama ubaci 43 poena a nama niti jednom ne padne na pamet da ga idemo udvajat ...
Football is a simple game based on the giving and taking of passes,
of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass.
It is terribly simple.

Offline lukari

• Hero Member
« Odgovori #166 : Rujan 11, 2022, 18:37 »
Na 56: 52 za nas ovi u bonusu, imamo loptu i Šarić ide pucat tricu bezveze.

“When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard ♥

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #167 : Rujan 12, 2022, 08:16 »
Ovo je kap koja je meni prelila čašu.
Ne mogu jednostavno, nemam više ovo volje gledati našu reprezentaciju.
Toliko sam (nekada daaaavno...) obožavao gledati našu repku u  košarci, ali ovo jučer mi je ubilo i zadnju nadu da se išta više može vratiti na razinu iz davnina. :help
Ništa, jedan sport manje za nerviranje. A nisam daleko niti da odustanem od gledanja rukometa.  :ceka
Samo da sad ne ispadne tu nekakve priče "kakv si ti navijač, bla-bla... stavr je u tome što 30 godina se nadam da ćemo se vratiti, e pa ovo je sad već prejadno. Igrače imamo, kvaliteta je solidna, ali kao ekipa smo koma, ai vođenje je katastrofalno.

:amen

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #168 : Rujan 12, 2022, 09:24 »
Ovo je kap koja je meni prelila čašu.
Ne mogu jednostavno, nemam više ovo volje gledati našu reprezentaciju.
Toliko sam (nekada daaaavno...) obožavao gledati našu repku u  košarci, ali ovo jučer mi je ubilo i zadnju nadu da se išta više može vratiti na razinu iz davnina. :help
Ništa, jedan sport manje za nerviranje. A nisam daleko niti da odustanem od gledanja rukometa.  :ceka
Samo da sad ne ispadne tu nekakve priče "kakv si ti navijač, bla-bla... stavr je u tome što 30 godina se nadam da ćemo se vratiti, e pa ovo je sad već prejadno. Igrače imamo, kvaliteta je solidna, ali kao ekipa smo koma, ai vođenje je katastrofalno.

:amen

+1

isto se osjećam, 25g se nadam da ćemo se vratiti na staru razinu..  ipak, neću prestati pratiti, ali više ne očekujem ništa, preduboko smo zabrazdili i stvarno ne očekujem da ćemo se na ovaj način vratiti u svjetsku/evropsku elitu.. jbg, smanjiti očekivanja, nema druge , pratiti ću prvenstva na koja se kvalificiramo.. dotukle me i one kvale za SP prije ovoga, jad i čemer..  :ceka
YNWA!!

Offline markoj

• Hero Member
« Odgovori #169 : Rujan 12, 2022, 11:06 »
Ne razumijem situaciju u kojoj oni ulaze u bonus a mi to ne iskoristimo. Nekad bi Bodiroga koji je po meni najbolji EU košarkaš ikada to iskoristio vrlo pametno.  Bilo je par loših odluka sudaca ali sve u svemu nama treba Srpski trener da nas posloži jer uvijek se sjetim Tomića koji je bio kakti najbolji centar Europe a u repki ne može pogoditi zicer..Sve u svemu jad i čemer a najbolje o tome je njihov koš 0,1 sek do kraja četvrtine.