Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Transferi / Odg: Ljetni transferi 2022
« Zadnji post jon_snow Danas u 21:31 »
Pregled igre Thiaga je neusporediv sa ostatkom naseg veznog reda,nema smisla ni uspoređivati ih. a sto se tice dugih lopti Pirlo,Xabi Alonso pa Virgil van Dijk.  ;)
2
« Zadnji post Marijo Danas u 21:07 »
Je, ali i Thiago zna odigrati lijepi dugi pas..

Najbolji
3
« Zadnji post gogec Danas u 20:38 »
Henderson je najtočniji odgovor.

Je, ali i Thiago zna odigrati lijepi dugi pas..
4
« Zadnji post Massone Danas u 20:33 »
Henderson je najtočniji odgovor.
5
« Zadnji post mihovil Danas u 19:45 »
pa o kojoj se tu zvijezdi govori? daj napravi sažetak njegovih lopti duljih od 10 metara, osim udaraca na gol... video će trajati kao sažetak hajdukovih proslava naslova prvaka zadnih desetak godina
Ok, znamo da nije Keita. Zanima nas koji je to jedan kojeg imamo u klubu. :D
6
« Zadnji post brutek Danas u 19:21 »
Sad me zanima kojeg. :D
pa o kojoj se tu zvijezdi govori? daj napravi sažetak njegovih lopti duljih od 10 metara, osim udaraca na gol... video će trajati kao sažetak hajdukovih proslava naslova prvaka zadnih desetak godina
7
Nogomet / Odg: Transfer vijesti - nevezano uz LFC
« Zadnji post jon_snow Danas u 18:57 »
Za koliko se sve porodaju igraci,izgleda da cemo i mi moci Jonesa uvaliti za 30ak mil. samo zato sto je Englez.
8
« Zadnji post Monello Danas u 18:37 »
jebes keitu al nekim cudnim spletom okolnosti i kloppovih odluka smo se evo doveli u situaciju da prakticno nemamo ozbiljan vezni red za sezonu,

strasno
9
« Zadnji post luigi Danas u 18:22 »
Ni ja iako da budemo posteni oni su stvarno usli u ligu sa odronom od ekipe u kojoj nije bilo 3 igraca za Premiership, tako da ih donekle i razumijem.

Jednostavno nisu imali nikakvu kvalitetu u ekipi i morali su sve dovest, kad usporedimo sa nekakvih Fulhamom ili Bournemouthom koji su isto usli ove godine onda je razlika vidljiva.
Da, imali su dosta i posudjenih igraca, ali kad daju Lingardu 200 K sedmicno ne mogu im zeljeti dobro iako je na samo godinu
10
« Zadnji post mihovil Danas u 18:20 »
Nadam se da ce ispasti, ne volim ekipe sa ovakvim poslovanjem
Ni ja iako da budemo posteni oni su stvarno usli u ligu sa odronom od ekipe u kojoj nije bilo 3 igraca za Premiership, tako da ih donekle i razumijem.

Jednostavno nisu imali nikakvu kvalitetu u ekipi i morali su sve dovest, kad usporedimo sa nekakvih Fulhamom ili Bournemouthom koji su isto usli ove godine onda je razlika vidljiva.
 Str: [1] 2 3 ... 10