Anketa

Njegova godina je bila za

1
0 (0%)
2
4 (16.7%)
3
7 (29.2%)
4
1 (4.2%)
5
0 (0%)
Nakon prilagodbe očekujem
0 (0%)
- puno boljega igrača
11 (45.8%)
- nešto kao ove godine
1 (4.2%)
- nisam siguran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 12

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:58

Autor Tema: Naby Keita #8  (Posjeta: 50968 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline scouser68

• Hero Member
Odg: Naby Keita #8
« Odgovori #450 : Svibanj 04, 2021, 16:45 »
Copied from sportening.com:

Malick Kebe (Keita's agent): "The day that Klopp gets Naby Keita to play in his favorite role, you see what he will bring to Liverpool. He is a playmaker, not a scavenger." 😳

Tako je agentu. Objasni ti Kloppu.

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #451 : Svibanj 04, 2021, 16:59 »
Šteta što ga Klopp nema kad stavit na playmakera, jer je ovaj stalno ozlijeđen. Agentu vodi ga sa sobom dalje.

Offline we_love_you_Liverpool

• Hero Member
« Odgovori #452 : Svibanj 04, 2021, 17:18 »
Keita nikako nije uspijevao uhvatiti kontinuitet bez ozljeda, znao je odigrati odlično, ali stalno je ozlijeđen. To može biti njegova krivica, a može biti i Kloppova. Vjerujem da ima i jednog i drugog, vjerojatno malo više Kloppove jer nije Keita jedini koji ima velik broj ozljeda.

Ali odnos prema njemu koji Klopp ima u posljednje vrijeme je jako ljigav i za mene jedno veliko razočarenje i najružniji odnos koji je jedan trener imao prema nekom igraču od kad pratim Liverpool preko 17 godina.
Izjava prije Reala da više nije mogao ignorirati njegov dobar rad na treninzima i da ga je morao staviti u startnih 11, da bi ga onda kao kolateralnu štetu izvadio iz igre nakon 40 mintua, a ostavio daleko lošijeg igrača u tih 40 minuta Wijnalduma, ostavio ga svaki sekund u igri nakon toga iako je jako puno naštetio igri Liverpoola i napadački i defanzivno, iako se svojim pristupom sprda sa suigračima, trenerom, navijačima i klubom, a Keitu nije ni sekundu više uveo u igru nakon te utakmice i te izjave da ne može ignorirati taj dobar rad na treninzima. Pa šta je on toliko zgriješio u utakmici protiv Reala? Nadam se da ga je pljunuo u lice i da zato ne igra jer Klopp ništa više nije ni zaslužio iz Keitine perspektive.

I nemojte mi se tu čuditi nešto, da Klopp nije rekao tu izjavu prije Reala ja ništa ne bih rekao, ali pošto je dao tu izjavu, a onda ga izveo u prvom poluvremenu i nije više uveo, daje mi za pravo da ga popljujem.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #453 : Svibanj 04, 2021, 18:04 »
Ja isto zamjeram Kloppu odnos prema Keiti. Zapravo, zamjeram mu šta ga nije već prošlo ljeto šutnuo nogom u guzicu i doveo umjesto njega nekog igrača koji može odigrati više od utakmice a da se ozlijedi
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #454 : Svibanj 04, 2021, 18:15 »
Ja isto zamjeram Kloppu odnos prema Keiti. Zapravo, zamjeram mu šta ga nije već prošlo ljeto šutnuo nogom u guzicu i doveo umjesto njega nekog igrača koji može odigrati više od utakmice a da se ozlijedi
Da li je moguce da se slazemo?

Dobio je ovaj i vise vremena nego sto je zasluzio.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #455 : Svibanj 04, 2021, 18:46 »
Da li je moguce da se slazemo?

Dobio je ovaj i vise vremena nego sto je zasluzio.

Ma nas dvojica se zapravo volimo. Znam ja to

A što se tiče Keite...da je najbolji na svijetu šta će nam kad je stalno ozlijeđen
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #456 : Svibanj 04, 2021, 20:13 »
Ma nas dvojica se zapravo volimo. Znam ja to

A što se tiče Keite...da je najbolji na svijetu šta će nam kad je stalno ozlijeđen
:lol :D

Ma fazon je sto meni cak nije ni toliko dobar koliko vlada taj neki hype ''da je zdrav'' 

Nase najvece pojacanje naredne sezone u sredini terena bi trebao biti Thiago, ali vidjet cemo opet

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #457 : Svibanj 05, 2021, 14:44 »

Nase najvece pojacanje naredne sezone u sredini terena bi trebao biti Thiago, ali vidjet cemo opet

Ma može biti malo bolji, ali realno nećemo dobiti 'drugog' igrača, isti igrač, malo stariji i malo aklimatiziraniji na ligu ali i nadalje će njegov problem biti duel igra i brzina u igri jer jednostavno je navikao na nešto drugo, u 30oj nemožeš podizati svoje ljestvici i igrati drugačije nego prrthodnih 10ak god profi karijere.

Ono što očekujem da ekipa globalno bude barem 30% bolja na terenu a tu onda možeš istrpiti nečije greške ili slabije partije. Jako me razočarao, svojim iskustvom trebao nas je dići a zapravo smo potonuli otkako se vratio na teren u prosincu
YNWA!!