Anketa

Njegova godina je za...

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
9 (31%)
5
6 (20.7%)
Za razliku od prošle godine
0 (0%)
- više nije samo igrač rotacije
10 (34.5%)
- i dalje koristan u rotaciji
4 (13.8%)
- nisam siguran
0 (0%)

Ukupno Glasova: 15

Glasanje završeno: Lipanj 13, 2019, 11:53

Autor Tema: Georginio Wijnaldum #5  (Posjeta: 49484 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihovil

• Hero Member
Odg: Georginio Wijnaldum #5
« Odgovori #495 : Svibanj 11, 2021, 00:08 »
Nema talijana koji bi inace povukli takav potez ovog ljeta pa je panika  :D

Da se razumijemo, iz njegove perspektive razumijem to, prilika za prvi i zadnji ozbiljni ugovor, samo bi mu puno vise pasalo da je proslo ljeto bio istek.

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #496 : Svibanj 11, 2021, 08:21 »
Christian Falk says he has asked around German clubs, Leipzig and Bayern about potential interest in Gini Wijnaldum but neither are interested in the out of contract Dutchman.

Takvu plaću želi da ga više nitko ne želi. Hvala Bogu niti mi.

Da nije problem u novcu, ispalo bi da smo na neki način zamijenili s Bayernom Ginia, gorim... mislim na Thiaga.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #497 : Svibanj 23, 2021, 16:55 »
Copied from sportening.com:

🚨🚨Gini Wijnaldum: "As it looks right now, it is goodbye. The club and I didn't agree on the contract. You never know what can happen in the future, but as it looks right now, it's goodbye." 🥺🥺
Never miss a good chance to shut up.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #498 : Svibanj 23, 2021, 16:58 »
1/2 Jurgen Klopp fulsome in his praise of Gini Wijnaldum in programme notes: “Gini Wijnaldum. An LFC legend now and forever. What this person - this wonderful, joyful, selfless person - has done for our team I cannot sum in words. He is the architect of our success.

2/2 We've built this Liverpool on his legs, lungs, brain and his huge, beautiful heart. If - and it is still if - he goes, he does so knowing we as his teammates are eternally grateful for having this special human being come into our lives. I love him and he'll always be family

https://twitter.com/_pauljoyce/status/1396455409188286464?s=09
YNWA!!

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #499 : Svibanj 23, 2021, 19:33 »
Georginio Wijnaldum on Sky: "The people in Liverpool have shown me love during the five years. I will miss them, you know? I hope to have played many more years for the club but unfortunately things went different. I have to start a new adventure. I didn't sign somewhere else."

Hvala mu na svemu i sretni dalje Gini!
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #501 : Svibanj 23, 2021, 21:12 »
Copied from sportening.com:

🗣Gini: "I think everyone will think of the Barça game but, for me, it’s much bigger than that. I love football, I love this club a lot. The relationship that you have as a player with the club, with the team, the technical staff, the people who work at [the training ground], that’s for me more important than all the things I had beside that.

When people ask me, ‘How is it to play at Anfield for the supporters of Liverpool?’ it’s difficult for me to describe how it is. I just say, ‘That’s something you have to feel.’ Going to Melwood and now Kirkby, that’s something you have to feel and see as a player.

The feeling I have, the feeling my family has with this club, is only good things. I hope that it would be possible that I come back to watch a game and support Liverpool because I will be a Liverpool supporter for life."

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #502 : Svibanj 23, 2021, 21:48 »
Zadnja utakmica i zadnji njegov nastup. Pošteno je odradio ugovor do kraja, pomogao je dosta te mu hvala na tome i puno sreće u nastavku njegove karijere
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #503 : Svibanj 23, 2021, 22:04 »
Nije bas da mi je bio omiljeni igrac, ali naoredak je bio vidljiv iz sezonu u sezonu. I dok sam ziv mislim da ce mi njegovi golovi protiv Barce biti asocijacija za njegovo ime.

Hvala mu i sretno dalje. Da nam se putevi ne ukrste.

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #504 : Svibanj 23, 2021, 22:04 »
Ako sam dobro izračunao, lik je ugrubo (nezz kolko ih je ušao s klupe) imao 57 nastupa u svim natjecanjima.. nezz jel imao ikakvih ozljeda da bi ga odvojile koji tjedan ili mjesec, ja se osobno ne sjećam.. ugl, velika je to minutaža koju treba nadoknaditi.. Jones će dobiti vjerojatno više tekmi ali Milner možda i manje i svejedno ti treba jedan veznjak, ode li Ox ili/i Keita, možda i 2..

Ovdje je dosta kritiziran,ali lik igra bez pauze već jaaako dugo, nije čudo da tu nema svježine.. slične padove forme doživili smo i od bekova i krila zbog istog razloga.
YNWA!!

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #505 : Svibanj 23, 2021, 22:15 »
Sezona 16/17. Zadnje kolo protiv Boroa. Dao je gol u 45 minuti cini mi se za 1-0. Ja cu ga i po tome pamtiti. Da hoce pristati na produzenje pod istom platom ne bih se bunio da ostane, ali mislim da je vrijeme da ide.

Sretno u nastavku karijere

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #506 : Svibanj 23, 2021, 22:41 »
Misljenja sam da ce se njegov izostanak i te kako osjetit u utakmicama protiv najjacih suparnika, jer je tu ubedljivo pruzao i najbolje partije. Protiv slabijih bio bio nevidljiv, jer nema toliko kreacije u nogama, ali zato protiv recimo Citya uvijek u top 5 igraca u polju.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #507 : Svibanj 24, 2021, 08:32 »
Nije bas da mi je bio omiljeni igrac, ali naoredak je bio vidljiv iz sezonu u sezonu. I dok sam ziv mislim da ce mi njegovi golovi protiv Barce biti asocijacija za njegovo ime.

Hvala mu i sretno dalje. Da nam se putevi ne ukrste.

upravo ovo. volio bih kad bi ostao pod nekim normalnim uvjetima, ali ako se ne možemo dogovoriti, hvala na svemu i au revoir.

kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #508 : Svibanj 24, 2021, 08:40 »
Objektivno ce falit zbog vise vaznih aspekata, a i jedan sam.od rijetkih koji su bili uz njega i u klimavom pocetku, definitivno je i tada imao nesto novo za ekipu s tom nevjerojatnom cvrstocom s loptom u nogama.

S druge strane, super sto ga vise nema jer mi je isao na jetru sa svojom nevidljivoscu i sterilnoscu prema naprijed.

Znaci koristan igrac, ali neka ga vise ne gledam majko mila, uzivaj negdje dalje.
Say what again!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #509 : Svibanj 24, 2021, 09:02 »
Objektivno ce falit zbog vise vaznih aspekata, a i jedan sam.od rijetkih koji su bili uz njega i u klimavom pocetku, definitivno je i tada imao nesto novo za ekipu s tom nevjerojatnom cvrstocom s loptom u nogama.

S druge strane, super sto ga vise nema jer mi je isao na jetru sa svojom nevidljivoscu i sterilnoscu prema naprijed.

Znaci koristan igrac, ali neka ga vise ne gledam majko mila, uzivaj negdje dalje.
:lol