Autor Tema: Mobiteli, MP3 playeri i ostali gadgeti  (Posjeta: 139347 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline silvan

• Hero Member
Odg: Mobiteli, MP3 playeri i ostali gadgeti
« Odgovori #390 : Svibanj 10, 2013, 23:24 »
XPeria je sami vrh mobilne telefonije, bilo koji model da uzmeš nećeš pogriješiti.
Zavisi sve za što će ti služiti mobitel, pogledaj ponude kakve se nude po mobilnim operaterima pa uspoređuj. Za te novce bi ti ja preporučio Prestigio telefone, posljednja linija smartphone-a, ima iste funkcije kao Iphone5 i fluidnost xperie.

sony xperia u...nakon nadogradnje androida na 4,1 verziju tj ice cream ak se ne varam...bratiću mob šteka gasi se...uglavnom sranje od moba...jebe mater i sonyu i t-mobileu...a ima ga tek pola godine.... :hm
Liverpool fan since 1997

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #391 : Svibanj 11, 2013, 00:25 »
Note 2  ;)

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #392 : Svibanj 11, 2013, 07:26 »
Imam xperiu s i same pohvale , pogotovo nakon nadogradnje na 4.1 koja je popravila neke nedostatke. Kako citam ovaj bi mjesec trebala doći nova i vjerojatno zadnja nadogradnja za ovaj model na 4.2
Nije baš da sam ga previše čuvao i par puta mi je ozbiljno pao na različite podloge sa poprilične visine i još je tu živ i zdrav
Inače prijatelj je uzeo prestigio 4500 za 1800hk u slobodnoj prodaji i mogu reći da je stvarno dobar. Pošto je dual sim sigurno neće biti u ponudi niti jednog operatera. Ima zadnji android, kameru od 8mp, učitavanja su brza a baterija je od 1800 i traje jedan dan

Jedno pitanja ako netko koristi bonbon ? Kako ste zadovoljni .
Još neko vrijeme imam ugovor ali taj mi više ne pruža pogodnosti kao nekada, osim toga dosta vremena sam u romingu a za to imam drugi broj pa gledam nešto novo...jeftinije. poruke mi nisu potrebne, fora mi je ova aktivacija prvog paketa u pola cijene , obračunska jedinica 60/60, nema uspostave poziva, svaki mjesec možeš mijenjati pakete,....
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #393 : Lipanj 27, 2013, 00:25 »
ok xperia mi je krepala i trenutno sam na c902 i stari produžuje ugovor i mogu dobit samsung s5610 za male novce pa me zanima dal ima tko kakva iskustva s time?  te s huaweiem y300 i xperiom U... sad sve zavisi koju će stari tarifu izabrat i kolko bodova imam...taj samsung mi je privlačan jer nije android i ima 5mpx i autofocus + bljeskalicu. i fakat je jednostavan mobitel...al ova dva?
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline KarloZd

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #394 : Lipanj 27, 2013, 22:31 »
jel mi može neko preporucit neki dobar mobitel do 2800kn?moze i neki na pretplatu da dode na slicne novce..
'Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.'

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #395 : Lipanj 27, 2013, 22:35 »
jel mi može neko preporucit neki dobar mobitel do 2800kn?moze i neki na pretplatu da dode na slicne novce..
vidi moj post
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline KarloZd

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #396 : Lipanj 27, 2013, 23:07 »
a jeli ima uzet xperia s na bonove(ako neko zna )  :D ?
'Liverpool was made for me and I was made for Liverpool.'

Offline Player

• Hero Member
« Odgovori #397 : Lipanj 27, 2013, 23:57 »

Ako bi dao u kešu onda si pogledaj preko njušala od pouzdanih prodavača svakako Google Nexus 4, HOX za 200-300 kn manje, S3 koji je tu negdje sa N4 (cjenovno), ali u svakom slučaju za 2800 kn bih svakako išao na Google Nexus 4, a ako bi uzimao na pretplatu onda tu imaš 100 kombinacija...

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #398 : Lipanj 28, 2013, 00:00 »

note 2 ;)

Offline Player

• Hero Member
« Odgovori #399 : Lipanj 28, 2013, 00:25 »
note 2 ;)

Pogledaj kako stoje flagshipovi iz ove godine u razno raznim tarifama jer ne znam koliko bi maksimalno davao za mjesečnu naknadu. Ako su ti preskupi onda pogledaj Note2 kak stoji u tarifama...

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #400 : Lipanj 28, 2013, 00:27 »
Pogledaj kako stoje flagshipovi iz ove godine u razno raznim tarifama jer ne znam koliko bi maksimalno davao za mjesečnu naknadu. Ako su ti preskupi onda pogledaj Note2 kak stoji u tarifama...

za tu cifru može kupit note 2 zapakirani s njuške...ja sam prodao nedavno za 2500

Offline Player

• Hero Member
« Odgovori #401 : Lipanj 28, 2013, 09:03 »
za tu cifru može kupit note 2 zapakirani s njuške...ja sam prodao nedavno za 2500

Nema šanse, N2 se vrti oko 3000-3300 uredno, eventualno korištenog neko vrijeme bih prodao za 2500 kn, ali nove može zaboraviti za 2500 kn ako govorimo isključivo o kešu i kupnji preko njuškala...

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #402 : Lipanj 28, 2013, 09:48 »
Nema šanse, N2 se vrti oko 3000-3300 uredno, eventualno korištenog neko vrijeme bih prodao za 2500 kn, ali nove može zaboraviti za 2500 kn ako govorimo isključivo o kešu i kupnji preko njuškala...

Vjeruj mi sve se da to sredit :)

Offline Eric

• Hero Member
« Odgovori #403 : Lipanj 28, 2013, 12:03 »

Nokia.
How sharper than a serpent’s tooth
To hear your child make such a fuss.
It isn’t fair—it’s not the truth—
He’s fucked up, yes, but not by us.

Offline Bobby

• Hero Member
« Odgovori #404 : Lipanj 28, 2013, 12:06 »

Ja sam uzeo pretplatu od 55kn mjesečno i mobitel od 1350kn, čini mi se da je to dosta dobra ponuda.

Mobitel je Samsung Galaxy S3 Mini, meni vrhunski, ima sve što mi treba...