Autor Tema: Mobiteli, MP3 playeri i ostali gadgeti  (Posjeta: 139351 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko94

• Sr. Member
Odg: Mobiteli, MP3 playeri i ostali gadgeti
« Odgovori #315 : Lipanj 30, 2012, 23:36 »
Pozz svima,evo ukratko!
Za 4 dana mi istjece ugovor sa T-Mobileom,skupio sam dosta bodova tamo,pa sad planiram produzit ugovor i za te bodove+ nadoplata uzeti novi mob..Dosad sam imo SE C902..ugl,dvoumim se izmedju ovih navedenih mobitela,(po cijeni i izboru,jer nemaju bas neki izbor)pa ako mi mozete ukratko napisati za/ protiv..nepatim za android mobitelima,iphone i slicno,samo da je ok baterija,brzina,nadogradnja,podrska ili slicno..ugl,nerazumijem se u mobitele,android 1,2 ili neznam sta..pa ako moze pomoc..hvala
mobiteli su LG Optimus L3.,Samsung S5360 ili LG P350
LIVERPOOL is my religion, ANFIELD is my church, Mr. SHANKY, a saint!
YNWA!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #316 : Srpanj 01, 2012, 15:50 »
od utorka sam umjesto SE Satio postao vlasnik Sony Xperia S!
sa Symbiana na Android... uauuu :D
jos da mi stigne nadogradnja na ICS
malo sam se zezao prvih par dana sa postavkama i 'ubojicama' te mogu reci da je trajanje baterije jako dobro
kamera je isto tako dobra a to mi je jedan od glavnih razloga kod odabira moba
polako si moram kupiti usb punjac za auto, rezervnu prenosnu bateriju, lfc futrolu,... ali ima vremena
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #317 : Srpanj 01, 2012, 16:14 »
Kolko košta Xperia S?

I kakav je onaj mob ona Lumia?
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #318 : Srpanj 01, 2012, 16:22 »
Kolko košta Xperia S?

ja sam mislio uzeti Lumiu, ali sam na kraju stavio pauzu na to dok ljeta, dok ne dođem u Pulu doma, jer tamo moram to uzeti. ali što sam gledao o Lumiji, meni djeluje super. jedina mana bi mogla biti Windows operavitni sustav, ako se ne razvije da bude konkurentan iphoneima i androidima. ali kako stvari stoje sad, mislim da se već sad dobro razvija i da će biti odličan. tako da je Lumia onda dobar izbor. ali još ću vidjet tjedan dva dok ne dođem doma pa se odlučiti šta ću.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #319 : Srpanj 01, 2012, 16:36 »
Kolko košta Xperia S?

mene je dosla 2000... sve ovisi od izabrane tarife, bodova, popusta
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #320 : Srpanj 01, 2012, 16:40 »
Evo sad sam malo gledo o S verziji Xperie i mogu reć da mi se sviđa sve viđeno. To što nema ICS (iskreno, uopće se ne razumijem šta je ICS, a šta Gingerbread jer sam totalni laik što se tiče ovih novih smartphoneova) je neka velika mana, ili nije? Koliko košta nadogradnja na ICS?

Stvarno imam krš od mobitela, a planiro sam uzet nešto sa idućom plaćom, pa bi molio Grbija ili nekog ko se razumije da mi pojasni ovih par upitnika iz odlomka gore. :hm

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #321 : Srpanj 01, 2012, 17:19 »
Evo sad sam malo gledo o S verziji Xperie i mogu reć da mi se sviđa sve viđeno. To što nema ICS (iskreno, uopće se ne razumijem šta je ICS, a šta Gingerbread jer sam totalni laik što se tiče ovih novih smartphoneova) je neka velika mana, ili nije? Koliko košta nadogradnja na ICS?

Stvarno imam krš od mobitela, a planiro sam uzet nešto sa idućom plaćom, pa bi molio Grbija ili nekog ko se razumije da mi pojasni ovih par upitnika iz odlomka gore. :hm
to ti je operativni sistem koji je nadograđen i koji od prije dva tjedna dolazi in na Sony telefona... u grubo oni ti tu nadogradnju jos malo dorade (sada ce biti nesto bolji playeri i jos neke sitnice) pa zato kasne... osim toga ta nadogradnja je besplatna te bi ubrzo i mi trebali dobiti obavjest. recimo englezi su ju vec dobili a ide po trzistima... zato se nadam da nismo zadnja rupa :D

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #322 : Srpanj 01, 2012, 17:58 »
Znači to je nešto kao automatic update? Sam se nadogradi?

Uglavnom, nije ni bitno. Za mjesec dana je moj.

Offline Miirko

• Hero Member
« Odgovori #323 : Srpanj 01, 2012, 21:01 »
nokia 5230 ili x2? Mijenjao bi za jednu moju stvar,* pa prodao..

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #324 : Srpanj 02, 2012, 21:42 »
nokia 5230 ili x2? Mijenjao bi za jednu moju stvar,* pa prodao..

x2 je bolji ako ti treba samo mobitel ne pametni telefon..

jako dobar mob
Liverpool fan since 1997

Offline Makii_8

• Full Member
« Odgovori #325 : Srpanj 22, 2012, 22:43 »
Samsung Galaxy S3 - ko ima sansu, neka si ga uzme, telefon je freakin' perverzija, jede malu djecu za dorucak  :D
Jest da je skup, ali vrijedi svaki cent! Pozdrav  :)
BTW Pisem upravo sa njega  :Dr

Offline Crna Guja

• Hero Member
« Odgovori #326 : Srpanj 23, 2012, 09:15 »
Samsung Galaxy S3 - ko ima sansu, neka si ga uzme, telefon je freakin' perverzija, jede malu djecu za dorucak  :D
Jest da je skup, ali vrijedi svaki cent! Pozdrav  :)
BTW Pisem upravo sa njega  :Dr
Istina je dobar je,a li ne mislim da je baš veliki iskorak u odnosu na Galaxy S II. VIše je kozmetički, ali ni cjena starijeg modela po oglasnicima ne pada ni 5 kuna!!!
لیورپول

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #327 : Srpanj 24, 2012, 01:02 »
uzeo Lumiu 710 i moram reći da sam za sada prezadovoljan. ako budem naletio na kakve probleme ili mane mobitelu, budem javio, ali mislim da neće doći do toga.  :)

Offline Makii_8

• Full Member
« Odgovori #328 : Srpanj 24, 2012, 03:15 »
Istina je dobar je,a li ne mislim da je baš veliki iskorak u odnosu na Galaxy S II. VIše je kozmetički, ali ni cjena starijeg modela po oglasnicima ne pada ni 5 kuna!!!
Vjeruj mi da nije bas tako... Koristio sam Samsung Galaxy S2 dosta puta, i ne mogu se porediti, ali fakat... Telefon ne steka ni sekunde, cak i kada ima upaljenih 20 aplikacija, jer ima predobar procesor. Surfanje na S3 je strasno, znaci prebrz je, i ima tu smoothness, dakle scrollanje po stranicama bez nekih zapinjanja itd.,  koju mozda trenutno na trzistu ima jos samo HTC OneX, iPhone 4s ne moze realno sa ova 2... Toliko od mene :)

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #329 : Srpanj 25, 2012, 00:01 »
uzeo Lumiu 710 i moram reći da sam za sada prezadovoljan. ako budem naletio na kakve probleme ili mane mobitelu, budem javio, ali mislim da neće doći do toga.  :)

jesi imao kad neki sa androidom?? jel ima razlike između windows mobile i androida?'

da li je nokia i dalje ono što je bila ili ?????

Liverpool fan since 1997