Autor Tema: Mobiteli, MP3 playeri i ostali gadgeti  (Posjeta: 139343 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mala_zg

• Hero Member
Odg: Mobiteli, MP3 playeri i ostali gadgeti
« Odgovori #120 : Srpanj 03, 2010, 23:16 »

ponosni vlasnik SE Satia... i dosada sam super zadovoljan :super

Sa njim se daju dobri filmići snimat
Sada znam da ništa ne znam!

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #121 : Srpanj 04, 2010, 01:40 »
Sa njim se daju dobri filmići snimat
ovisno tko je glavna glumica i koja je radnja filma O:) ]:) O:) ]:)
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline mala_zg

• Hero Member
« Odgovori #122 : Srpanj 04, 2010, 17:04 »
ovisno tko je glavna glumica i koja je radnja filma O:) ]:) O:) ]:)

Nećemo o tome javno ]:) O:)
Sada znam da ništa ne znam!

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #123 : Srpanj 04, 2010, 18:42 »
Grbi kažeš dobar novi satio? Ja imam Sony Ericcson C905 i dosad mi se pokvario 3 puta (zvučnik, tipke, tipke). Nakon toga su mi zamijenili mobitel i dobio sam novi, koji se opet pokvario (opet tipke) tako da mi je SE pao u očima, vrlo nekvalitetno napravljen mobitel. Prijašnji modeli su bili dobri, nisam imao problema.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #124 : Srpanj 04, 2010, 18:43 »
eh ja imam c902...i samo mi nekad znao zaštekat...updateao software i sad je ok
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #125 : Kolovoz 07, 2010, 19:51 »
Zna li neko koliko otprilike kosta otkljucavanje Sony Ericsson mobitela nakon updatea softvera ?
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline afro420

• Hero Member
« Odgovori #126 : Kolovoz 07, 2010, 20:56 »
Zna li neko koliko otprilike kosta otkljucavanje Sony Ericsson mobitela nakon updatea softvera ?

kako otkljucavanje?
WC je najstrašnije mjesto, tamo su se i najhrabriji usrali!?!

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #127 : Kolovoz 07, 2010, 21:04 »
misliš za više kartica(tel broj)...pa mislim kod nas je za sve mobitele 100 kn
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline famous red name

• Hero Member
« Odgovori #128 : Kolovoz 07, 2010, 22:47 »
misliš za više kartica(tel broj)...pa mislim kod nas je za sve mobitele 100 kn

Valjda...Brat mi je izvrsio taj update na svoj mobitel i kad je ubacio SIM karticu,pisalo mu je " Insert correct SIM card" i on je odnio mobitel na dekodiranje,ali bezuspjesno,kasnije mu je neki jaran ubacio softver od W580i,ali opet isti djavo....Uglavnom,i ja sam razmisljala o updateu,ali sad kad vidim njegove jade...volim ucit na tudjim greskama  :D
"It’s the greatest thing in the world, natural enthusiasm. You are nothing without it."

Offline afro420

• Hero Member
« Odgovori #129 : Kolovoz 07, 2010, 23:04 »
Valjda...Brat mi je izvrsio taj update na svoj mobitel i kad je ubacio SIM karticu,pisalo mu je " Insert correct SIM card" i on je odnio mobitel na dekodiranje,ali bezuspjesno,kasnije mu je neki jaran ubacio softver od W580i,ali opet isti djavo....Uglavnom,i ja sam razmisljala o updateu,ali sad kad vidim njegove jade...volim ucit na tudjim greskama  :D

ja sam svoj SE nadogradio sve, bolja kamera, jači zvuk, nove aplikacije...sam...i nikakvi problemi....tako da mi nije bash jasno ovo....
WC je najstrašnije mjesto, tamo su se i najhrabriji usrali!?!

Offline Buljo

• Hero Member
  • Evriting for LFC - JC#23
« Odgovori #130 : Kolovoz 09, 2010, 22:36 »

Da da, to je moj  :kuler
SE Aino... kod mene nista osin SE ne dolazi u obzir makar se recimo nebi zalia na iphone  ]:)

dekodiranje? 80 kn

13.2.1911 - 13.2. 2011

Offline silvan

• Hero Member
« Odgovori #131 : Kolovoz 09, 2010, 23:35 »
taj iphone ili htc je za mene obicna sminka. hebes mobitel koji moras puniti svaki dan i nakrcali ga svakakvim glupostima.
ako covjek ne moze prezivjet par sati bez fejsbuka tj mora i u busu i u centru na kavi visjet na fejsu onda je taj covjek jadan i bez ikakvog drustvenog zivota.

netko me pozove na kavu i onda cijelo vrijeme tipka po mobitelu. odi k vragu i tvoja kava. pij ju sam i sa svojim virtualnim prijateljima.

unatoc svim aplikacijama, navigacijama i dalje je najpopularnija upotreba na mobu sms i razgovor. kao i u njegovim pocecima.

sta znaci dobar marketing i uvjeravanje ljudi da je iphone najbolje na planeti. nokia drzi trecinu trzista mobitela. ocito ima razlog za tako veliki trzisni udjel.
Liverpool fan since 1997

Offline Luka ri

• Hero Member
« Odgovori #132 : Kolovoz 10, 2010, 00:11 »
taj iphone ili htc je za mene obicna sminka. hebes mobitel koji moras puniti svaki dan i nakrcali ga svakakvim glupostima.
ako covjek ne moze prezivjet par sati bez fejsbuka tj mora i u busu i u centru na kavi visjet na fejsu onda je taj covjek jadan i bez ikakvog drustvenog zivota.

netko me pozove na kavu i onda cijelo vrijeme tipka po mobitelu. odi k vragu i tvoja kava. pij ju sam i sa svojim virtualnim prijateljima.

unatoc svim aplikacijama, navigacijama i dalje je najpopularnija upotreba na mobu sms i razgovor. kao i u njegovim pocecima.

sta znaci dobar marketing i uvjeravanje ljudi da je iphone najbolje na planeti. nokia drzi trecinu trzista mobitela. ocito ima razlog za tako veliki trzisni udjel.

tako je kralju

Offline hammer_of_thor

• Hero Member
  • Sto vise ljudi poznajem, to vise volim svog psa.
« Odgovori #133 : Kolovoz 28, 2010, 20:10 »
Moze li mi netko u kratkim osnovnim crtama meni smrtniku za ove stvari (koji ima oldtimerovski mobitel) uopce objasniti pojam sta je to iphone, BlackBerry i te seme tih slicnih naziva? U cemu je razlika, koje su to dodatne i nove opcije?

:help

iPhone, Blackberry i HTC-ovi Desire i HD2 su smartphone-ovi.
Basically, mali džepni kompjuteri.
To nisu više mobiteli, to su kompjuteri sa mogučnošću telefoniranja i pisanja poruka :)

Sa njima možeš - pa praktički sve što možeš sa kompjuterom i telefonom.

Dodatne opcije ne dolaze ni blizu objašnjenju, jer sa njima možeš gotovo sve što zamisliš.
Slanje mailova, slikanje i obrađivanje slika i videa, GPS navigacija, surfanje internetom preko WiFi konekcije, igranje igrica, pisanje tekstova, slušanje glazbe, gledanje filmova i tone, ali tone drugih stvari. Gotovo sve što ti padne na pamet, za sve ima neka aplikacija koja će ti to omogučiti.

Make Us Dream!
5 stars flicker in the fermont,
and worn with deep and unconditional love,
that serves to remind us that all we need tonight,
perhaps more than ever,
is each other.

Offline Lasko

• Hero Member
  • YNWA
« Odgovori #134 : Kolovoz 28, 2010, 23:39 »
Odnesi laptop tehničaru nek ti vidi u čemu je kvar i procijeni štetu. Evo meni je baš neki dan stradao laptop također, pošao je ventilator, pregrijavanje i još neke sitnice mislim. Račun - 719 kn. Ako planiraš uzimat "mobitel" tj smartphone toplo ti preporučujem da uzmeš iPhone 4, ne znam je li još izašao ali trebao bi uskoro. To je super stvar, brat mi ima ovaj stariji model i genijalna je stvar, od fotografiranja, interneta, aplikacija, navigacije itd itd. S pretplatom dobiješ puno minuta za razgovore i biteova za surfanje.
"For those of you watching in black and white, Liverpool are the team with the ball."