Autor Tema: Engleska premier liga 2021/22  (Posjeta: 75346 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online LFCRi

• Hero Member
Odg: Engleska premier liga 2021/22
« Odgovori #2370 : Kolovoz 07, 2022, 20:22 »
Imamo najiritantniju bazu navijaca na svijetu. Kakvi kmecavci i djevojcice

Sreca samo da igraci tako ne misle inace bi bilo veselo  :D
Al stvarno, proslo je tek prvo kolo, a ovdje vec meltdown haha

Offline Winx

• Hero Member
  • A working class Hero is something to be Carragher!
« Odgovori #2371 : Kolovoz 08, 2022, 09:12 »
Sreca samo da igraci tako ne misle inace bi bilo veselo  :D
Al stvarno, proslo je tek prvo kolo, a ovdje vec meltdown haha

Ja nisam niti pisnuo do sada, ali gledao sam malo highlitse, nemamo mi više našu igru. A toga sam se bojao jer smo tako odigrali i u pripremama.

Onaj konjina Halland je proradio kada treba, Nunez, srećom također, iako na kraju krajeva, već u 1. kolu smo na -2.
Jebeš priče što je to prvo kolo, i prošlo prvenstvo se svelo na zadnjih 10 minuta odluke.
Toplo se nadam da će ostale ekipe postati konkurentnije i Cityu i nama, jer to znači da City neće moći računati uvijek na 3 boda, jer je sve ostalo "iznenađenje". Mislim da je tu naša šansa, City se nije baš snašao krajem prošle sezone pod relativno laganim pritiskom u komotnoj situaciji 10 kola prije kraja.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #2372 : Kolovoz 08, 2022, 09:54 »
Ja nisam niti pisnuo do sada, ali gledao sam malo highlitse, nemamo mi više našu igru. A toga sam se bojao jer smo tako odigrali i u pripremama.

Onaj konjina Halland je proradio kada treba, Nunez, srećom također, iako na kraju krajeva, već u 1. kolu smo na -2.
Jebeš priče što je to prvo kolo, i prošlo prvenstvo se svelo na zadnjih 10 minuta odluke.
Toplo se nadam da će ostale ekipe postati konkurentnije i Cityu i nama, jer to znači da City neće moći računati uvijek na 3 boda, jer je sve ostalo "iznenađenje". Mislim da je tu naša šansa, City se nije baš snašao krajem prošle sezone pod relativno laganim pritiskom u komotnoj situaciji 10 kola prije kraja.
City je prošle godine u prvom kolu izgubio od Spursa koje je vodio Nuno espirito santo. Prvo je kolo, još je 37 do kraja, ne vidim razloga za paniku. Još na sve to ide svjetsko u prosincu koji će svima pomrsiti planove.

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2373 : Kolovoz 08, 2022, 11:02 »
City je prošle godine u prvom kolu izgubio od Spursa koje je vodio Nuno espirito santo. Prvo je kolo, još je 37 do kraja, ne vidim razloga za paniku. Još na sve to ide svjetsko u prosincu koji će svima pomrsiti planove.

Nema tu panike, ali nismo igrali protiv Citya, Tottenhama, Chelsea, Arsenala ili Uniteda, nego protiv Fulhama, povratnika u ligu.
Ne smiješ olako prosipati bodove protiv takvih klubova, uostalom, tu se i dobivaju prvenstva, protiv "malih" klubova, a ne u direktnim okršajima, to valjda već svi znaju... ili čito opet ima takvih koji ne znaju.  :neznam

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2374 : Kolovoz 08, 2022, 11:30 »
…tu se i dobivaju prvenstva, protiv "malih" klubova, a ne u direktnim okršajima, to valjda već svi znaju... ili čito opet ima takvih koji ne znaju.  :neznam
Cek cek cek, oces mi rec da smo mi uzeli naslov prosle sezone a da ja to ne znam? Hej, pa zasto nitko o tome ne pise?!?!

Mislim, imali smo 4 boda vise od Citya u utakmicama protiv “malih”, a na tim se utakmicama osvajaju naslovi, to valjda svi znaju :D

Offline Eden

• Sr. Member
« Odgovori #2375 : Kolovoz 08, 2022, 12:14 »
Svi imaju neke probleme naravno, ali vi i city daleko najmanje. City ponajviše zato što su napravili dosta promjena i treba to uklopiti što će možda uzeti vremena. Vi imate više manje istu okosnicu ekipe godinama i to je dobro uhodan stroj, vezni red vam je po meni najslabiji dio ekipe ali to je uvijek bilo tako po meni. Ništa novo, Klopp takav vezni red vrhunski uklapa u ekipu i sakrije dosta toga.
Tottenham bi mogao ove sezone biti dosta solidan ponajviše zbog Contea, očekujem ih u top 4, za nešto više i ne baš jer je na kraju to ipak Tottenham, makar i sa takvim top trenerom kao što je Conte.
Mi imamo jako puno rotacija isto, tko zna kako će to izgledati, mogli bi biti rock solid od iza ali ne vidim odakle će golovi dolaziti za nešto više. Sterling će zabiti po meni svojih 10 golova i promašiti masu toga jer mu je finishing očajan, ali opet dati će doprinos ali nedovoljno.
Arsenal kao Arsenal, puno se očekuje a ja sam uvijek nekako skeptičan jer me povijest naučila tako.
Očekujem City i Pool kao i svi naprijed i onda iza borba nas, tottenhama i arsenala za top4, gdje bih trenutno tottenham stavio u najbolju poziciju.
I ono najbitnije, ozljede će učiniti svoje i vidjet ćemo tko će tu najbolje proći

Offline Winx

• Hero Member
« Odgovori #2376 : Kolovoz 08, 2022, 14:27 »
Cek cek cek, oces mi rec da smo mi uzeli naslov prosle sezone a da ja to ne znam? Hej, pa zasto nitko o tome ne pise?!?!

Mislim, imali smo 4 boda vise od Citya u utakmicama protiv “malih”, a na tim se utakmicama osvajaju naslovi, to valjda svi znaju :D

Ma OK zezancija, ali ajde, jebeš i 2 boda, meni više brine igra...

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #2377 : Kolovoz 08, 2022, 16:12 »
Pa prosle sezone protiv top 4 nismo imali nijednu pobjedu, sto znaci da smo tu fejlali.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #2378 : Kolovoz 13, 2022, 13:48 »
Gordon, everton baš uvijek mora imati nekog ljigavog igraca

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #2379 : Kolovoz 13, 2022, 14:33 »
Gordon, everton baš uvijek mora imati nekog ljigavog igraca
Kako je lik ružan jbt, nerealno

Offline mashaka

• Hero Member
« Odgovori #2380 : Kolovoz 13, 2022, 15:39 »
Evertona čeka grčevita borba za opstanak i ove sezone. Nerealno loš kadar imaju.

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2381 : Kolovoz 13, 2022, 15:45 »
Evertona čeka grčevita borba za opstanak i ove sezone. Nerealno loš kadar imaju.
Je, everton ce se morat dobro pomucit da bi ostali u ligi, trenutno tamo nema bas nista sta mi se svida i na cemu bi rekao da mogu gradit nesto. Al Villa mi izgleda kriminalno za ulaganja koja imaju.

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #2382 : Kolovoz 13, 2022, 15:47 »
Je, everton ce se morat dobro pomucit da bi ostali u ligi, trenutno tamo nema bas nista sta mi se svida i na cemu bi rekao da mogu gradit nesto. Al Villa mi izgleda kriminalno za ulaganja koja imaju.

Tako izgledaju cijelo vrijeme pod Gerrardom izuzev onog perioda od 3-4 dobre tekme kada sam si mislio da ih je konačno posložio i da se konačno vidi igra, ali onda je opet bio pad u igri.
Never miss a good chance to shut up.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #2383 : Kolovoz 13, 2022, 15:52 »
Ne znam koliko Gerrard odlucuje o transferima, a vjerujem da odlucuje, ali radi ocajne stvari. Ovaj Liverpool bi u dva prelazna roka doveo do ekipe koja se bori za EL

Online mihovil

• Hero Member
« Odgovori #2384 : Kolovoz 13, 2022, 16:00 »
Ne znam koliko Gerrard odlucuje o transferima, a vjerujem da odlucuje, ali radi ocajne stvari. Ovaj Liverpool bi u dva prelazna roka doveo do ekipe koja se bori za EL
Meni cak transferi ni nisu tolika katastrofa iako mi nisu ni super, al igra mi je bas ispod razine ekipe kakvu ima. A ne vidim ni nekakav trend rasta niti neku ideju kod njih.