Autor Tema: Diogo Jota #20  (Posjeta: 8837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marijo

• Hero Member
Odg: Diogo Jota #20
« Odgovori #105 : Veljača 17, 2022, 20:55 »
Navodno je ozljeda malo teža nego šta se prvo mislilo

U pitanju je hoće li biti spreman za finale liga kupa
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #107 : Svibanj 09, 2022, 19:17 »
Da se mene pita, kao sto ne, osobno bih ga prodao ukoliko bi dosla neka dobra ponuda. Bez obzira na 20 golova ove sezone, nekako je pao u formi i hijerarhiji od dolaska Diaza. Takođe držim da mu iduća nece biti ni približno plodna kao ova.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #108 : Svibanj 09, 2022, 19:20 »
Ne bih ga prodao. Imam osjecaj da je tip igraca koji se nece buniti oko minutaze nikada i sam je svjestan da je opcija sa klupe plus sto ima taj njuh za gol kakav nemaju ostali napadaci pogotovo sto i Origi ide. Prodaja bi bila pizdarija i za takvo sto nema ni 1 % sanse

Offline LessMore

• Hero Member
« Odgovori #109 : Svibanj 09, 2022, 20:18 »
Meni je iznimno antipatičan tip bez obzira na sve golove koje je dao. Jednostavno ga ne volim,valjda takva faca. Al isto tako me podsjeća na Inzaghia, uvijek se nekak dovuče tam di treba. I zato nek ostane. Treba takav gnjus.
You're gonna eat lightning and you're gonna crap thunder !

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #110 : Svibanj 09, 2022, 20:47 »
Uffff meni je Diogo top

Nema ga nigdje, loš i onda onako manji od svih zakuca gol glavom  :love
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline treiler

• Hero Member
« Odgovori #111 : Svibanj 09, 2022, 20:49 »
Diogo je bio odlican do one ozljede protiv Intera. Nije dugo bio out, ali nikako od tada da ulovi formu

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #112 : Svibanj 09, 2022, 20:51 »
Da se mene pita, kao sto ne, osobno bih ga prodao ukoliko bi dosla neka dobra ponuda. Bez obzira na 20 golova ove sezone, nekako je pao u formi i hijerarhiji od dolaska Diaza. Takođe držim da mu iduća nece biti ni približno plodna kao ova.
I za rotaciju u napadu nam ostane minamino i firmino za sada  :lol

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #113 : Svibanj 09, 2022, 21:23 »
I za rotaciju u napadu nam ostane minamino i firmino za sada  :lol

Ako bi dosla dobra ponuda, pa onda te pare saljemo dalje za Darwina recimo. Imas na krilima Salaha, Diaza, Manea, Elliotta i u napadu njega. Mane moze na isto u vrhu napada po potrebi igrati.

Offline Raptor

• Hero Member
« Odgovori #114 : Svibanj 09, 2022, 21:32 »
Ako bi dosla dobra ponuda, pa onda te pare saljemo dalje za Darwina recimo. Imas na krilima Salaha, Diaza, Manea, Elliotta i u napadu njega. Mane moze na isto u vrhu napada po potrebi igrati.
Ok, ali i dalje ne vidim smisao toga. Ako bi ikada prodavali Jotu u skorije vrijeme onda bi rado da to bude neki vrhunski igrač u napadu

Offline graba1926

• Full Member
« Odgovori #115 : Svibanj 09, 2022, 22:10 »
ma kakva prodaja Jote, lik je u malo lošijoj formi u zadnje vrijeme i odmah se zaboravi sve dobro od prije koji mjesec...
I'mnorracceptindat!

Offline jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #116 : Svibanj 09, 2022, 22:17 »
ma kakva prodaja Jote, lik je u malo lošijoj formi u zadnje vrijeme i odmah se zaboravi sve dobro od prije koji mjesec...
On je u losijoj formi od kad je Diaz dosao i od kad je Mane presao centralno,jer kad vidis koliko ovi dobro igraju,normalno je da Jota ne izgleda nesto specijalno.. ali ok sam sa time da bude u rotaciji.
Jer dok Diaz nije bio tu,Mane je igrao na krilu a ovaj je igrao skoro svaku utakmicu i zabijao je redovno jer mi smo ekipa koji stvara pun k. prilika,tako da logicno je da ce i on zabit nesto.. nikad on nije bio neka klasa na terenu,samo sad ne zabija jer igra manje nego sto je igrao prije dolaska Diaza.

Online Bobby

• Hero Member
« Odgovori #117 : Svibanj 09, 2022, 22:18 »
Godinama već pišemo kako treba uzeti novo krilo/napadača da napokon dobijemo širinu u napadu, i kad to napokon napravimo opet bi prodavali. Imamo puno bitnije pozicije u momčadi koje treba poboljšati, u napadu imamo idealnu situaciju s 4 igrača u naponu snage i Firminom plus juniori. A ne razumijem ni zašto prodavati ili mijenjati Jotu s Darwinom. Od njih dvojice Jota je dokazan u našoj ekipi i ligi, odradio je vrhunski prvi dio sezone i tek je zadnje vrijeme (nakon ozljede) malo pao u formi, dok smo Nuneza vidjeli u dvije tekme protiv nas i već je bolja opcija, sumnjam da ste ga izvan toga puno gledali.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #118 : Svibanj 10, 2022, 08:19 »
Uffff meni je Diogo top

Nema ga nigdje, loš i onda onako manji od svih zakuca gol glavom  :love

:super

rijetka vrsta, nipošto ga se riješiti. zabit će kad se najmanje čovjek nada i kad je najpotrebnije.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline -marko-

• Hero Member
« Odgovori #119 : Svibanj 10, 2022, 09:42 »
u napadu imamo idealnu situaciju s 4 igrača u naponu snage i Firminom

:lol :lol :lol

(click to show/hide)
Say what again!