Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 95074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online luigi

• Hero Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #1140 : Srpanj 01, 2022, 14:55 »
Kako je bolesno dobra ova zadnja epizoda The Boysa "Herogaism". Oplako sam. Danas izlazi nova.

Takodjer izasao Stranger Things drugi dio

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1141 : Srpanj 07, 2022, 22:17 »
Preminuo James Caan  :|. Kum 1 i 2 su mi jedni od najdrazih filmova. Sjecam se izjava vezanih uz prvi film da je Copola na umu za ulogu Sonnya imao samo Caana, i da je uloga pisana za njega.

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1142 : Srpanj 10, 2022, 16:29 »
Odlicna mi je nova sezona Stranger Things-a,malo smara dio radnje u Rusiji,ali van toga odlicna sezona.

Offline marko211

• Hero Member
« Odgovori #1143 : Srpanj 11, 2022, 10:44 »
Odlicna mi je nova sezona Stranger Things-a,malo smara dio radnje u Rusiji,ali van toga odlicna sezona.

Slažem se. Tamo negdje u sredini sezone smore malo s nepotrebnim odugovlačenjem i zadnja epizoda nije morala biti tolko duga da se sve ispriča, al sve u svemu odlična sezona. Možda i najbolja do sad.
Si senor, give the ball to Bobby and he will score.

There’s something that the Kop want you to know,

the best in the world his name is Bobby Firmino.

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1144 : Srpanj 12, 2022, 00:28 »
Slažem se. Tamo negdje u sredini sezone smore malo s nepotrebnim odugovlačenjem i zadnja epizoda nije morala biti tolko duga da se sve ispriča, al sve u svemu odlična sezona. Možda i najbolja do sad.
Slazem se. Prvi dio ove zadnje sezone mi je bio bolji, a ova sezona u globalu u rangu sa prvom koja mi je najbolja. Peta ce biti zadnja

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1145 : Kolovoz 16, 2022, 13:19 »
sinoć izašla finalna epizoda Better Call Saul. Zadovoljan svršetkom, lijepo zaokružena priča.  :super
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Online jon_snow

• Hero Member
« Odgovori #1146 : Kolovoz 22, 2022, 20:28 »
Netko pogledao 1. ep. House of the Dragon ?

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1147 : Rujan 02, 2022, 15:58 »
Netko pogledao 1. ep. House of the Dragon ?

Meni je dobra, prva i druga epizoda. Obozavam 'A song of Ice and Fire', tako da uprkos woke menjanju izgleda likova, opet znam da cu gledat. Isto kao i Rings of Power. Vec cekaju da ih se odgledaa tamo su napravili jos vece woke sranje.

Procitao sam po izlasku A world of ice and fire i povijest Targaryena. Koliko mi se cini za sad prate sadrzaj knjiga. Gluma bi mogla bit malo bolja, nije na razini GoT-ove prve sezone. Likovi nisu toliko karizmaticni, ali da se gledat.

Da li su vec napravili spojler sa imenom A song of ice and fire, ostaje vidjeti kad knjige izadju, ali kroz epizode GoT-a daju sudbinu Rhaenyra-e.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1148 : Rujan 02, 2022, 19:12 »
Ja sam isto pogledao prve dvije i za sada imam dojam da su na razini koja se očekuje. Kako da bilo treba pričekati da se zakuhta i da krene ono što se stvarno očekuje, gadne spletke, puno krvi, jebene borbe,...
Pogledao sam i prvu epizodu 'prstena' i ona je u potpunosti nadmašila neka moja očekivanja, kasnije pogledam I drugu, ali moglo bi biti dobro.

Inače preporučam I Sadmana, nakon podosta razočaranja u tom žanru ovo je jebeno iznenađenje.
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #1149 : Rujan 16, 2022, 16:18 »
Zna ko di bi se mogli nać za skinut Prosjaci i Sinovi nekim čudom?

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
« Odgovori #1150 : Rujan 16, 2022, 17:10 »
Zna ko di bi se mogli nać za skinut Prosjaci i Sinovi nekim čudom?
hrvatski site za plovljenje morem
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #1151 : Rujan 16, 2022, 22:33 »
hrvatski site za plovljenje morem

A kak upast tamo? Imam osjećaj da bi prije uletio na onaj swingerski party u Eyes Wide Shuteu nego dobio invite za torrent hr :lud

Offline gogec

• Hero Member
« Odgovori #1152 : Rujan 29, 2022, 12:50 »
Meni je dobra, prva i druga epizoda. Obozavam 'A song of Ice and Fire', tako da uprkos woke menjanju izgleda likova, opet znam da cu gledat. Isto kao i Rings of Power. Vec cekaju da ih se odgledaa tamo su napravili jos vece woke sranje.

Procitao sam po izlasku A world of ice and fire i povijest Targaryena. Koliko mi se cini za sad prate sadrzaj knjiga. Gluma bi mogla bit malo bolja, nije na razini GoT-ove prve sezone. Likovi nisu toliko karizmaticni, ali da se gledat.

Da li su vec napravili spojler sa imenom A song of ice and fire, ostaje vidjeti kad knjige izadju, ali kroz epizode GoT-a daju sudbinu Rhaenyra-e.

nisam čitao knjige pa neću suditi o odabiru radnje koju serija prati.
serija se da gledat, ali ni glumci ni izvedba mi nije na prijašnjim razinama.. dosta mi je to sapunjasto da ne spoilam detalje.. glumci mi većinom nisu baš karizmatični.. zasada, na pola sezone, ipak malko razočaran..
YNWA!!

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1153 : Rujan 29, 2022, 13:02 »
nisam čitao knjige pa neću suditi o odabiru radnje koju serija prati.
serija se da gledat, ali ni glumci ni izvedba mi nije na prijašnjim razinama.. dosta mi je to sapunjasto da ne spoilam detalje.. glumci mi većinom nisu baš karizmatični.. zasada, na pola sezone, ipak malko razočaran..

Meni je za sad loše jer jako žure i stalno rade velike jumpove. Npr. u zadnje 2 epizode su ubili 4 lika koja su potencijalno mogla biti jako kul i publika se mogla vezati uz njih te je njihova smrt mogla imati WTF efekt, ali s obzirom da smo ih upoznali na 2 minute prije smrti, uopće nema onog nekog šoka nego je više "so what"?

Ne sumnjam da će serija na kraju ispasti super (u narednim sezonama), ali su ovu "pozadinu" i prošlost po meni mogli malo bolje i detaljnije odraditi.
Never miss a good chance to shut up.