Autor Tema: Filmovi, serije, knjige i stripovi  (Posjeta: 93299 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Luis Garcai

• Hero Member
Odg: Filmovi, serije, knjige i stripovi
« Odgovori #1125 : Lipanj 21, 2022, 20:51 »
Takoder sam veliki fan Gervaisa, ali US verzija mi je bolja. Ono sto je Carell izvodio je cista umjetnost.

Upravo ono sto me odbilo da gledam vise od prve sezone. Jednostavno mi nije leglo  :neznam

Prebacio se sa Stranger Things-a na Fargo. Odgledao prvu sezonu. Iznenadio se sa kolicinom sadasnjih poznatih likova koji su prosli kroz tu prvu sezonu.

Malo mi je too much, ali imala je solidnu pricu. 6 od 10.

Offline lfc

• Hero Member
« Odgovori #1126 : Lipanj 21, 2022, 21:04 »
Uff meni je Fargo jak. Pogledo sam prve 3, mislim da je sad i 4. izašla ali nisam čuo baš previše dobrih stvari u vezi nje.

Prva epizoda Farga prve sezone mi je jedna od najboljih prvih epizoda ičega ikad.

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1127 : Lipanj 21, 2022, 21:37 »
Uff meni je Fargo jak. Pogledo sam prve 3, mislim da je sad i 4. izašla ali nisam čuo baš previše dobrih stvari u vezi nje.

Prva epizoda Farga prve sezone mi je jedna od najboljih prvih epizoda ičega ikad.

mene pocetak podsjeca mislim na pricu Agathe Christie, kada dva lika se susretnu i dogovore da jedan drugom ubiju zene. (Mozda gresim u vezi autorice). Plot je vrhunski, ali kasnije prica sa Lesterom mi poprime oblik nadrealnog, od scena u bolnici pa sa njegovim bratom, manjak inteligencije glavnog šerifa i da nitko od medija nije plasirao sliku osumnjicenog. Prva polovica prve sezone je odlicna, druga mi je dosta slabija.

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1128 : Lipanj 21, 2022, 21:41 »
Spoiler? :D
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1129 : Lipanj 21, 2022, 22:33 »
Spoiler? :D

Jbg izvini. Serija je stara 8 godina, i jako popularna, tako da sam mislio da sam jedan od retkih koji je nije odgledao.  :sram

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1130 : Lipanj 22, 2022, 00:06 »
Solidan je Fargo ima istine u ovom sto Garcai prica, ali je zabavan i da se gledati. Takodjer odgledao tri sezone, cetvrtu ne namjeravam gledati obzirom da je glumacki antitalenat u glavnoj ulozi.

Stranger Things ova zadnja sezona je top. Prva takodjer odlicna. Druga i treca dosta slabije.

U zadnje vrijeme gledao Tokyo Vice i Severance. Apsolutna preporuka za obje serije. Trenutno gledam Malcolm in the Middle. Nekad davno gledao na tvu kao mladji na preskoku, ali sad redom gledam sve epizode. Odlican sitcom, rekao bih dosta potcjenjen

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #1131 : Lipanj 22, 2022, 08:25 »
Solidan je Fargo ima istine u ovom sto Garcai prica, ali je zabavan i da se gledati. Takodjer odgledao tri sezone, cetvrtu ne namjeravam gledati obzirom da je glumacki antitalenat u glavnoj ulozi.

Stranger Things ova zadnja sezona je top. Prva takodjer odlicna. Druga i treca dosta slabije.

U zadnje vrijeme gledao Tokyo Vice i Severance. Apsolutna preporuka za obje serije. Trenutno gledam Malcolm in the Middle. Nekad davno gledao na tvu kao mladji na preskoku, ali sad redom gledam sve epizode. Odlican sitcom, rekao bih dosta potcjenjen

Meni je Malcolm uz Big Bang daleko najbolji sitcom. Isto tako mi je i Modern Family dobra.

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1132 : Lipanj 22, 2022, 19:11 »
Stranger Things zadnja sezona mi je dobra, i to uglavnom radnja koja se odvija oko Vecne. Ostalo mi je manje vise dosadno.

Malcolm je genijalna serija. Posebno prve 4 sezone. Od njih petorice brace trojica su genijalci. Najdraza mi uloga Bryan Cranstona. Pokidao kao Hal.

TBBT mi je mah. Dobar pocetak, kasnije se pretvorili u Prijatelje. Zadnjih par sezona svaka 3-4 epizoda mi je bila dobra (kad su svi na okupu). Neki od glavnih likova su mi bili previse "cringe" za gledat.

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1133 : Lipanj 22, 2022, 20:14 »

Braća Coen su genijalci, nitko ne može napisati onako osebujne likove kao oni u svojim filmovima i serijama.

Offline jeniferbtc7

• Newbie
« Odgovori #1134 : Lipanj 22, 2022, 21:08 »
Braća Coen su genijalci, nitko ne može napisati onako osebujne likove kao oni u svojim filmovima i serijama.
All equipment will be shipped from our warehouses in Shenzhen China. Additional shipping charges apply to orders shipping to international destinations

Jasminer x4-1u ETH,ETC miner 520 mh/s
Profit 11$ day

https://apextominer.org/en/product/jasminer-x4-1u-second-hand/

World delivery 4-11 days

Online luigi

• Hero Member
« Odgovori #1135 : Lipanj 23, 2022, 00:37 »

Malcolm je genijalna serija. Posebno prve 4 sezone. Od njih petorice brace trojica su genijalci. Najdraza mi uloga Bryan Cranstona. Pokidao kao Hal.
Hal i Dewey su mi najbolji likovi, ostali takodjer dobri, nema dosadnog lika u seriji.

Koji bogotac  :klanja

Online Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1136 : Srpanj 01, 2022, 13:52 »
The Boys - 3 sezona mi je odlicna, toliko dobra da sam poceo citati strip. Odlicna parodija na sve superjunake.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
« Odgovori #1137 : Srpanj 01, 2022, 14:08 »
The Boys - 3 sezona mi je odlicna, toliko dobra da sam poceo citati strip. Odlicna parodija na sve superjunake.
Sto se tice superjunaka, nema bolje parodije od One Punch Mana

Offline djapojunior

• Hero Member
  • Postoji li pjesnik veći koji će to ljepše reći?
« Odgovori #1138 : Srpanj 01, 2022, 14:11 »

Serija je top, totalno osvježenje.  :super

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1139 : Srpanj 01, 2022, 14:21 »
Never miss a good chance to shut up.