Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 133860 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lfc

• Hero Member
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1650 : Siječanj 12, 2022, 17:07 »
Adebisi je sve.  :lol

Adebisi je isto institucija, slažem se. Ali, Imam je ipak nešto drugo, nešto dublje, nešto nadahnjujuće :klanja

Masallah avatara, Oz se gleda :D
Ni manje ni vise nego Said. Al sto je je, jedan od najboljih likova u seriji.

Baš preksinoć završio seriju. Jednostavno sam morao odat počast gospodinu :D

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1651 : Siječanj 12, 2022, 17:39 »

Adebisi je isto institucija, slažem se. Ali, Imam je ipak nešto drugo, nešto dublje, nešto nadahnjujuće :klanja

Baš preksinoć završio seriju. Jednostavno sam morao odat počast gospodinu :D

Cudo da niko ne stavlja Petera Schibettu.  :D

Prvih par sezona je bila odlicna, kasnije postala sapunica.

Offline Marijo

• Hero Member
« Odgovori #1652 : Siječanj 15, 2022, 17:59 »
neki dobar program za pretvaranje iz avi u mp4?
"Even if there comes a time when you do not hear my voice, do not give up!Do not despair.
Do not stop fighting for your freedom until you have victory!"

Muammar Gaddafi, 06.10.2011

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1653 : Siječanj 24, 2022, 13:47 »
HZJZ: 'Necijepljeni zdravstveni djelatnici su tri puta češće pozitivni na COVID-19'

HZJZ je u petak objavio rezultate istraživanja o testiranjima na covid-19 u bolnicama, koji pokazuju da je pozitivan nalaz gotovo tri puta češće utvrđen kod necijepljenih zdravstvenih djelatnika u odnosu na cijepljene, pri čemu booster doza pruža posebnu zaštitu.

Cilj istraživanja "Unaprjeđenje kvalitete zdravstvene zaštite u bolničkom sustavu vezano uz suzbijanje covida-19" bio je utvrditi razlike u prevalenciji pozitiviteta PCR i BAT testa između potpuno cijepljenih radnika u zdravstvu u usporedbi s necijepljenim radnicima.

U 12 bolnica bilo je uključeno 1676 sudionika, od koji je za njih 1371 (81,80 posto) napravljena analiza. Prosječno je po sudioniku istraživanja napravljeno 3,95 testiranja (bilo PCR ili BAT).

Od svih ispitanika uključenih u analizu njih 831 (60,61 posto) bio je cijepljen, dok 540 ispitanika nije bilo cijepljeno.

Među cijepljenim ispitanicima njih 57 (6,86 posto) bilo je pozitivno tijekom ispitivanja, a u necijepljenoj populaciji njih 101 (18,70 posto), što znači da je gotovo tri puta češće pozitivan nalaz utvrđen kod necijepljenih djelatnika.

Dodatno je analizom cijepljenih djelatnika utvrđeno da je od njih 475, kojima je od booster doze prošlo najmanje dva tjedna, pozitivno bilo 24 (5,77 posto), dok je kod 265 koji nisu primili booster dozu pozitivno bilo njih 30 (11,32 posto).

To ukazuje da je u slučaju booster doze primijenjene prije najmanje dva tjedna rizik od pozitivnog nalaza bio dva puta manji nego kod cijepljenih koji nisu primili booster dozu, navodi HZJZ.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1654 : Siječanj 24, 2022, 15:00 »
vi koji ste imali koronu, jeste li primijetili kakve posljedice poslije ozdravljenja?
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline grbi

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Dobra 'metla' ovoga foruma
    • http://www.youtube.com
« Odgovori #1655 : Siječanj 24, 2022, 15:59 »
Ništa, a u koroni sam imao dva dana 37,2
Osim trenera odgovornost za partije koje su bile ispod očekivanja, moraju snositi i igrači. Ne sporedni, nego oni najvažniji. Ako se netko naziva nositeljem igre, onda je to zato jer momčadi odlazi tamo gdje je taj igrač, ili ti igrači, odvedu... najbolji igrači određuju gornji limit momčadi!!!

Offline LFCRi

• Hero Member
« Odgovori #1656 : Siječanj 24, 2022, 16:17 »
vi koji ste imali koronu, jeste li primijetili kakve posljedice poslije ozdravljenja?

Ja sam imao posljedica ali kratkotrajnih. Inace redovno igram nogomet ali nakon korone nisam mogao deset minuta trcat. To me drzalo dobrih 6 mjeseci. Srecom nista dugorocnog, ali znam par bližnjih na koje je nažalost korona ostavila dosta posljedica.

Prijatelj nakon korone ima problema sa srcem (srecom blagih ali opet..nikada prije nije imao problema, mlad je i oduvijek igra nogomet)

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1657 : Siječanj 24, 2022, 16:18 »

Tahikardija.

Iako je sve slabijla što više vremena prolazi.
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1658 : Siječanj 24, 2022, 16:32 »
ja sam bio uvjeren da sam prehlađen. u prošlu srijedu išao na planinu u trail patikama i par sati mi noge bile mokre ko čep. odmah ujutro boli glava i kapci, počeo šmrckat. za vikend svi oko mene bolesni, svi se testirali, svi imaju koronu osim mame, ona jučer kihala onoliko puta koliko ja nisam za godinu.

kako trčim aktivno, trčao sam kroz to vrijeme, samo kraće i blaže. kad ne osjetim probleme na jačem brdu, po ravnici je ok. sve je ovo relativno friško, možda sam još pozitivan, nemam pojma. od svega toga, danas samo osjetim promjenu u glasu, sve je prošlo. nadam se da neće isplivati neke dugotrajnije tegobe.
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1659 : Siječanj 24, 2022, 17:19 »

Otpadanje kose. Pustao kosu 5 godina, bila metar i kusur. Nakon ozdravljenja pocela otpadat u pramenovima. Sad sam skoro pa celav.

Rakodjer u pocetku iritiranost na hladan zrak i prasinu

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1660 : Siječanj 24, 2022, 17:31 »
Otpadanje kose. Pustao kosu 5 godina, bila metar i kusur. Nakon ozdravljenja pocela otpadat u pramenovima. Sad sam skoro pa celav.

Rakodjer u pocetku iritiranost na hladan zrak i prasinu

u k***c, to je ozbiljno. klasična muška ćelavost ili ima šanse da izraste?

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #1661 : Siječanj 24, 2022, 17:32 »
@gento ove sta se ne cijepe treba strelja i .

@Skipper, nisam imo nikakvih posljedica. Trcim redovito, te ne osjecam da mi je teze ili lakse 👍🏻
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline devil2

• Hero Member
« Odgovori #1662 : Siječanj 24, 2022, 17:50 »
Koncentracija mi je u kur*u zadnjih mjeseci (poslije korone) :suicide

Offline Massone

• Hero Member
« Odgovori #1663 : Siječanj 24, 2022, 19:50 »
Koncentracija mi je u kur*u zadnjih mjeseci (poslije korone) :suicide

Pij magnezij. Ali ne onaj šumeći, nego kupi pravi magnezij u ljekarni.

I prestani pušit travu.
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1664 : Siječanj 24, 2022, 20:15 »
u k***c, to je ozbiljno. klasična muška ćelavost ili ima šanse da izraste?

Kosa raste, ali sa godinama se prorijedjuje. Ovo sam morao jer je postala ko slama. Prodjem rukom kroz nju ostane mi pramen u ruci.

Prije nego sto sam dobio koronu, nisam imao takvih problema.