Autor Tema: Spammara (opet gluposti... naravno)  (Posjeta: 138169 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
  • rigoleto :D
Odg: Spammara (opet gluposti... naravno)
« Odgovori #1665 : Siječanj 25, 2022, 16:55 »
promjena okusa što sam već nekoliko puta spomenuo, ali učestalije upale sinusa koje do sada nikad u životu nisam imao. u 2 mjeseca već 4 puta
spavaš li mirno jose mourinho
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #1666 : Siječanj 29, 2022, 00:05 »
zivi ste..donekle zdravi..ajde drago mi je da vidim jos poznata imena na forumu :D

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1667 : Veljača 09, 2022, 19:19 »
je li od vas tko član (H)GSSa?
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline lfc

• Hero Member

Offline Skipper

• Hero Member
kod mene, kod mene ti nema mnogo priče. kod mene ti je priča specifična koja više se bazira na foluški nekoj.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1670 : Veljača 21, 2022, 15:42 »
15283

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1671 : Veljača 24, 2022, 10:22 »
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ruska-agresija-na-ukrajinu-napadi-s-vise-strana-borbe-za-gradove-raste-broj-mrtvih/2342018.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Znači sranje je počelo. Rekao bih da su otvorili Pandorinu kutiju, i sad je pitanje samo kad ce doci i do nas. Sa ovom invazijom, sto sprecava Ruse i Putina da sve bivse zemelje SSSR-a, stavi ponovno pod svoju kontrolu? Jedino ako se Ruski narod okrene protiv njega.

Sa druge strane kad vidim da ostale zemlje salju ostre kritike, poslao i Plenkovic, a na to se mogu nasmijati kao i na sinocnje vijesti da ce Irska uvesti sankcije Rusiji (jedino sto mi pada na pamet je da ce prestati kupovati vodku od Rusa).

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1672 : Veljača 24, 2022, 10:36 »
katastrofa. živim u gradu koji je pretrpio gadne žrtve tijekom rata 90-tih, pojedinci još uvijek pušu jedni na druge, ali se živi i velika većina je ostavila sve to iza sebe. ja sam srećom rođen poslije svega toga, ali dosta balavaca mlađih od mene razočarava svojim ponašanje i nekim nacionalističkim idelogijama. osim što je stanje BiH na svim razinama u dubokom klincu, takvo razmišljanje dodatno kvari sliku zemlje.

kad me netko pita planiram li van zemlje, svima govorim da nemam namjeru. najlakše je spremit stvari i otići, naročito nama koji imamo gdje (stari je vani već 6 godina). ali da se sutra zapuca, pa i zazvecka puškama, pravac beč, njemačka. moj vam bog neće pucat na komšiju s kim sam do jučer prijazno ćaskao.

Offline luigi

• Hero Member
« Odgovori #1673 : Veljača 24, 2022, 10:58 »
katastrofa. živim u gradu koji je pretrpio gadne žrtve tijekom rata 90-tih, pojedinci još uvijek pušu jedni na druge, ali se živi i velika većina je ostavila sve to iza sebe. ja sam srećom rođen poslije svega toga, ali dosta balavaca mlađih od mene razočarava svojim ponašanje i nekim nacionalističkim idelogijama. osim što je stanje BiH na svim razinama u dubokom klincu, takvo razmišljanje dodatno kvari sliku zemlje.

kad me netko pita planiram li van zemlje, svima govorim da nemam namjeru. najlakše je spremit stvari i otići, naročito nama koji imamo gdje (stari je vani već 6 godina). ali da se sutra zapuca, pa i zazvecka puškama, pravac beč, njemačka. moj vam bog neće pucat na komšiju s kim sam do jučer prijazno ćaskao.
Da razmisljaju svi ko ti nikad se ne bi ratovalo, ali nazalost...

Pretpostavljam da si iz BiH (Sarajeva?) kao i ja.
Ja sam htio otici iz zemlje i dalje imam tu zelju, ne osjecam neki patriotizam prema istoj iskreno ali nikad se nisam odlucio na to radi svojih, nisam ih imao srca ostaviti.

Offline Skipper

• Hero Member
« Odgovori #1674 : Veljača 24, 2022, 12:49 »
Da razmisljaju svi ko ti nikad se ne bi ratovalo, ali nazalost...

Pretpostavljam da si iz BiH (Sarajeva?) kao i ja.
Ja sam htio otici iz zemlje i dalje imam tu zelju, ne osjecam neki patriotizam prema istoj iskreno ali nikad se nisam odlucio na to radi svojih, nisam ih imao srca ostaviti.

jok, iz Viteza sam.

slično je i kod mene. tata vani odavno, još trebam otići i ja ostaviti mamu samu. ako baaaaš zagusti ili iz ekonomskih ili inih razloga, onda bih otišao. inače nemam namjeru.

Offline Budma

• Hero Member
  • JFT96
« Odgovori #1675 : Veljača 24, 2022, 13:10 »
Iskompleksirani diktator si jednostavno nije mogao pomoći, žao mi je ljudi u Ukrajini a zapad se može sramiti jer su davno ovo mogli spriječiti, pogotovo svojedobno Obama i Merkelica koja je Njemačku i Europsku industriju pretvorila u ovisnika o ruskim energentima.

General Patton je oduvijek bio u pravu što se tiče mongolskih divljaka na istoku.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1676 : Veljača 24, 2022, 13:45 »
Kao i svaki sukob nije sve crno bijelo  putin zahtjeva da se granice NATO-a vrate na one iz 1997. Ne zeli nikakvo naouruzanje ispred svojih granica. Ukrajina je jednostavno iskoristena od strane Zapada, a opet presiromasni su da bi se usporotivili Rusiji.

Zao mi ljudi, malog covjeka se nista ne pita.

Kennedy je skoro pokrenuo hladni rat 1962. kada su Rusi gradili nuklearni raketni pogon na Kubi. Ovo sa Ukrajinom nije nista drukcije.

Online Massone

• Hero Member
« Odgovori #1677 : Veljača 24, 2022, 16:33 »
Šta mislite može li doći do WWIII?
19 + 6 + 7 + 9 + 3 + 4 + 1

Offline gento

• Hero Member
  • I'm your huckleberry.
« Odgovori #1678 : Veljača 24, 2022, 16:40 »

Ne.
Never miss a good chance to shut up.

Offline Luis Garcai

• Hero Member
« Odgovori #1679 : Veljača 24, 2022, 17:22 »

Da, ukoliko Rusi ne dobiju sto traze. Ukrajina ce mozda biti zrtvovana, Rusi su pokazali moc. EU za sad prijeti samo sankcijama, ako na tome ostane pokazat ce se samo kao mis, i da nemaju nikakvu moc.

Mene vise zabrinjava situacija kod nas. Sto sprecava onda Republiku Srpsku da se pridruzi Srbiji, a Hrvatska moze uzeti juznu Hercegovinu ako ovi odluce da se odcjepe i pripoje Hrvatskoj?