Autor Tema: Što Vam je uljepšalo/ pokvarilo dan?  (Posjeta: 220428 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dermonis

• Hero Member
  • Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!!
Odg: Što Vam je uljepšalo/ pokvarilo dan?
« Odgovori #60 : Veljača 10, 2014, 11:50 »
Šta ljudi ne znaju ni upute pročitat ?   :|

Offline Amon

• Hero Member
« Odgovori #61 : Veljača 10, 2014, 12:11 »
30 kn ht nudi ljudima koji nagovore da sa analogne prijedju na digitalnu...placeno po ucinku..a ovo je drugi dio posla sto buz radi.

free sam danas..predobro

How Much Dub Would A Dubstep Step, If A Dubstep Could Step Dub

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #62 : Veljača 10, 2014, 13:34 »
Šta ljudi ne znaju ni upute pročitat ?   :|

Veli taj tip da po njegovom dosadašnjem iskustvu samo 40% korisnika je u stanju doma samo to odraditi.  :lol Znači bit će nas dosta po terenu, al imamo samo jedan kvart u Zagrebu pa neće biti puno vozikanja.
"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Offline mrdokic911

• Hero Member
« Odgovori #63 : Veljača 10, 2014, 13:45 »
"Never interrupt your enemy when he is making a mistake." - Napoleon

"One has a moral responsibility to disobey unjust laws." - Rev. Dr. Martin Luther King, Jr.

Offline buz

• Sr. Member
« Odgovori #64 : Veljača 10, 2014, 13:57 »
Je, to je on.
"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win"  - Bill Shankly

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #65 : Veljača 10, 2014, 19:52 »
Došao danas popis mogućih stručnih praksi na koje bih mogao otići preko ljeta. U četvrtak je raspodjela, a neke od zanimljivijih destinacija su Španjolska, Brazil, Švicarska, Portugal, Korea. Iako sam se nadao i Japanu (za kojeg nisu dobili praksu za moj smijer) nadam se da budem ugrabio neke od navedenih.   :)))

Offline drky

• Hero Member
« Odgovori #66 : Veljača 10, 2014, 21:03 »
Brazil  :p

Offline mihovil

• Hero Member
« Odgovori #67 : Veljača 10, 2014, 21:06 »
A neke od manje zanimljivih destinacija? Kazakhstan, Sj. Koreja, Albanija, Bugarska, Rumunjska?  :p

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #68 : Veljača 10, 2014, 21:06 »
Nakon 8 mjeseci sta sam u firmi,danas prvi put da sam vozio kombi (bus)  ;)

Napokon se sef opustio i poceo mi vjerovat :klanja
Pojedinac može odlučiti utakmicu, ali pobjeđuje momčad!

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #69 : Veljača 10, 2014, 21:46 »
A neke od manje zanimljivih destinacija? Kazakhstan, Sj. Koreja, Albanija, Bugarska, Rumunjska?  :p
Manje zanimljive su BiH i Poljska  :)))

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #70 : Veljača 10, 2014, 21:49 »
Došao danas popis mogućih stručnih praksi na koje bih mogao otići preko ljeta. U četvrtak je raspodjela, a neke od zanimljivijih destinacija su Španjolska, Brazil, Švicarska, Portugal, Korea. Iako sam se nadao i Japanu (za kojeg nisu dobili praksu za moj smijer) nadam se da budem ugrabio neke od navedenih.   :)))
jedno i jedino gdje bi ja išao... ovo sve možeš vidjet i lijepo izgleda ali mogućnost da tamo ostaneš je mala a kamoli da se zaposliš tamo
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #71 : Veljača 10, 2014, 21:53 »
jedno i jedino gdje bi ja išao... ovo sve možeš vidjet i lijepo izgleda ali mogućnost da tamo ostaneš je mala a kamoli da se zaposliš tamo

Pogotovo u Švici da ces ostat i radit. Meni je frend studiro 4 god u Švicarskoj placo je fax 17.000 godisnje (franaka) i cim je zavrsio fax,poslali su mu dopis da ima 32 sata da napusti drzavu,ili ce ga oni izvest van granica. Pa si ti misli,a i sad ih je glasalo 50.3% da se ne doseljavaju u Švicarsku drugi drzavljani.

Offline Dermonis

• Hero Member
« Odgovori #72 : Veljača 10, 2014, 21:56 »
Ma ne planiram ja ostat tamo i zaposlit se  :D. To je više u svrhu da odeš u inozemstvo, radiš u timu na nekom zadatku i stekneš "radno iskustvo" ako ga možemo tako nazvati. Još uz to proputuješ pola zemlje u koju odeš i zamisli kako to dobro izgleda kada ideš na razgovor za posao, a tamo stoji da si išao na stručnu praksu u Švicarsku i radio tamo 3 mjeseca.

Offline weka_kt

• Global Moderator
  • Hero Member
« Odgovori #73 : Veljača 10, 2014, 21:57 »
Pogotovo u Švici da ces ostat i radit. Meni je frend studiro 4 god u Švicarskoj placo je fax 17.000 godisnje (franaka) i cim je zavrsio fax,poslali su mu dopis da ima 32 sata da napusti drzavu,ili ce ga oni izvest van granica. Pa si ti misli,a i sad ih je glasalo 50.3% da se ne doseljavaju u Švicarsku drugi drzavljani.
tome se nisam nadao..onda očito i tamo nije toliko lijepo kolko pričaju neki kod nas
a ovo za referendum znam, samo što im EU prijeti da će bit sankcija
StevieG:"Sjećam se svog prvog puta  :love
Nema boljeg osjećaja kad se kroz onu šumetinu probiješ do vrha i onda spust  B-) "

Offline Gerro

• Hero Member
« Odgovori #74 : Veljača 12, 2014, 18:24 »
Jel dan moze bit usraniji,ustanem preko kurca,bez kapljice volje,odem na poso. Šef me posalje na teren sa kolegom kod neke vampir zene,sisala nam je krv na slamku,da bi me poslje podne zvao tip iz trgovine i reko da mi je na plejci otiso laser u picku materinu,da dode 300€ i moram cekat cirka mjesec dana.. Jbt,strah me pomislit sta je sljedece,a noc tek pala.. Iskreno,moram na wc,al se predomisljam  :suicide